Pravo stanje u klubu...

Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

re

Post by Minja »

Kako stvari stoje ovde ce i B92 insajder imati posla :)
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pravilo u vatrogasnpj sluzbi glasi:Gasi veliki pozar a tek onda male.Slazem se da igraci treba da budu svi isti ali se postavlja pitanje dali su isti i na terenu?Bilo ko da bude U vosi tako ce biti dok se Klub ne stabilizuje!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Postovani gospodine Djuricicu zeleo bi da vas pitam kako mislite da resite problem napada?Jer na kraju krajeva fudbal se i igra zbog golova!?Znam da ne mozemo ocekivati da se efikasnost ispolji protiv Torpeda koji su jedan ozbiljan organizovan klub!Mada se jos i zna da timovima sa ovih prostora "ne lezi"nacin igre ruskih ekipa!Mada ne znam da li se secate kada sam jos na pocetku akcije "Pitajte Milana Djuricica"na starom forumu govorio da je Vosi potreban jedan "zglavan napadac"Znam da klub nema novca,ali zato ocekujem da Maslic dobije sansu ispred Jovanovica(na ovom forumu ste culi nase misljenje o Marku) :!:
Zelim vam srecan rad u Antaliji i nadam se boljim danima sa Francom i Kizom!
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Hvala Dejane na iskrenim zeljama!
Maslic jeste veliki potencijal ali moras znati da je usao u fazu premora.Zaista radi dobro i od njega ocekujem mnogo.Moramo svi biti strpljivi sa njim a on ce to sigurno vratiti.Do sada smo akcenat bacili na uigravanje zadnje linije i srednjeg reda i mogu ti reci da to funkcionise mnogo bolje.Docice i napad na red.
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Do sada smo akcenat bacili na uigravanje zadnje linije i srednjeg reda i mogu ti reci da to funkcionise mnogo bolje.Docice i napad na red.
U redu je to,ali ipak mi na poslednje 2 utakmice nismo postigli gol,iako je formacija bila prilično napadačka(4-3-3).Siguran sam da ćemo u narednim utakmicama postizati više golova.
Kada se može očekivati dolazak Kizita?
Da li mislite da bi bilo bolje da Dunđerski igra u odbrani?Mislim da kada Dunđerski i Govedarica igraju istovremeno u veznom redu ekipa gubi na brzini.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Nema veze dali se igra 4 4 2 ili 4 3 3.Postupnost u radu mora da postoji a mi smo krenuli od pocetka.Cak mislim da cemo i kad pocne prvenstvo jos na tome raditi.Mnogo bi bilo lakse da je ekipa igrala sa 4 igraca u liniji.Dundjerski jeste moja dilema gde da ga stavim.Ako igra u sredini jesmo malo sporiji ali dobijamo sigurnost u pasu i dugu loptu.Naredni period ce otkloniti i tu dilemu.Protiv Torpeda to je u sredini funkcionisalo dosta dobro.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Gospon Djumi,necu da zvucim zlonamerno ali ova ekipa bar zadnje 3 godine igra u formaciji 4-4-2!Sta je to novo i zbog cega se krece od nule?
Sta ste resili sa Belicem,polu spic ili izraziti napadac?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zeleo bi da pitam da li je istinita vest da je najbolji igrac Macve Milutinovic danas presao u Vosu(prema pisanju Zurnala) :?: I ako jeste da nam kazete nesto vise o njemu :?:
Hvala :!:
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Tacno je da je Milutinovic presao u Vosu ali nemoze da dodje na pripreme jere je jos u vojsci i on ce nam se prikljuciti tek kada se vratimo.On je igrac sa izuzetnim radijusom kretanja,dobre tehnike i igra sa obe noge.Vojvodina mozda jeste igrala 4 4 2 sistem ali po onome sto ja vidim to je bio mnogo neuigrano i neorganizovano.Ne zelim nikoga da kritikujem niti da se pravim pametan ali ovaj sistem ima svoje zakonitosti .Ko to nepostuje je isto kao da ga neigra.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Molio bih trenera da nam kaze kakav je konacan status Lazarevskog koji je trebao da dodje iz Novog Sada. Takodje, da li cemo dobiti jos neko pojacanje, posto izgleda "Zurnal" sazna pre svih nas ovde? Bolje da cujemo od vas, posto "Zurnal" ovde i nije bas omiljeno stivo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
unknown
Posts: 4
Joined: Sat Jan 15, 2005 8:07 am
Location: Liman

Post by unknown »

Samo jedna konstatacija za trenera!!!
Bilo bi dobro da se logujete a ne da se javljate kao guest. Neko pod vasim imenom moze svasta da napise a ovako kad bi se logovali nebi niko mogao da zloupotrebi vase ime!!!
JEDAN KLUB NA SVETU VOLIM JA....
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Kakvo misljenje imate o Marku Ilicu ( Ajduk )?Znam da ste spomenuli dvojicu igraca iz Macve koji bi mogli iz tog sastava da igraju u Vojvodini i oba su sada kod nas,ali me ipak zanima vase misljenje o tom igracu i da li nam neko treba na toj poziciji desnog spoljnog,pogotovo sto status Cilinseka neodredjen.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Lazarevski je veoma blizu Vose ali problemi su tehnicke prirode.Marko İlic je veliki talenat ali mora da pojaca rad da bi uspeo.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sta se desava sa Djuricem?
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Djuric treba da potpise danas za Vosu!On je omladinski reprezentativac Srbije i C.Gore.
Locked