13. kolo: Rad-Vojvodina 1:0

Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

shecky wrote:Firmasi razni vas oko 250 ukupno koji navijate za Vosu jeli vam je Rad izbio iz glave misao o velikom timu. Da li su Zvezda i Partizan krivi za vas poraz. Uvek ce te ostati provincijski tim


e to su ti kometnrai zbog kojih se osecam kao go**o i blam mi je i reci da navijam za vojvodinu..
najgore je to sto je lik u pravu
Mislim da mi je ovo prvi post na ovom forumu, tako da pozdravljam sve forumaše.
Shecky, Buda ti je adekvatno replicirao za postavljanje citata sa drugih sajtova/foruma. Poslednje što treba svima nama koji smo prošli jučerašnju torturu i žrtvovali redak slobodan dan jeste mišljenje koje ima o nama neka izdrkotine ljudskog roda sa periferije civilizacije,a koja navija za neki od ona dva udbaška kluba.
Kakva god ova naša usrana Voša bila, ona je naša, mi druge nemamo. Koliko god posrnula, ja ću se opet osećati superiorno u odnosu na seljadiju koja navija za dva udbaška kluba. Živeti sa ovim prokletim klubom i biti mu lojalan u ovakvoj malodušnoj malograđanskoj sredini, menjati svest sugrađana o voljenom klubu, ravnopravno parirati na tribinama navijačima udbaških državnih klubova je vrh navijačke svesti i puca mi spolovilo šta neki čoban iz recimo Kaluđerice misli o mom klubu.

No, problem nije u tome šta misli o Voši čoban iz Kaluđerice, problem je to što ima i naših navijača koji razočarani steknu isto takvo mišljenje i prestanu da idu na stadion, uvek uz priču "ne idem dok je ova uprava na čelu...dok je ovaj trener tu ja ne idem...dok je kapiten ovaj...". Dok god bude dominantno takvo razmišljanje, ovom klubu neće biti bolje. Na žalost, takav je mentalitet ovog podneblja, to menjamo teško i sporo, ali ipak menjamo. Ko će promeniti lice ovog kluba ako na utakmice ne budemo išli mi koji ga jedini volimo? Razmislite malo o tome. Teško je boriti se, puno lakše je odustati. Ali tako se ponašaju pičke. Ja to ne želim biti nikada.
Ovaj prokleti klub je jako teško pratiti, znam to iz vlastitog iskustva. Daje ti vazda lažnu nadu da ćeš i ti jednom pobediti usrani sistem i državu i uvek ti se posere po sred glave. A opet, ne bih ga menjao ni za šta na svetu. Uživam u otporu udbaškim državnim klubovima i samim tim imam nešto što ta smrdljiva konformistička go**a nikada neće imati. S toga, ajde vi lepo na stadion što redovnije jer sve je lakše ostvariti kad nas je što više sa istim ciljem.

Oko fudbalskog dela ne bih puno, da mi je motiv odlaska na Vošu isključivo igra loptanja, verovatno bih odustao negde 1990. godine. Stvorili smo možda 3 šanse, 1 stoprocentnu kada su izbili sa gol linije. Sve u svemu, jedna tragedija od fudbala od koje je ružniji samo objekat na kojoj se odigravao meč. Mitar "je mentol kao i mi" Peković ušao zadnjih 10ak minuta i igrao u samom špicu napada. Izlazio jedno 3 puta oči u oči sa vratarom ali je zlikovac mahao onom zastavicom kao da je u boksu ferarija. Prilikom jednog od tih duela sa vratarom Mitar prebacio gol za nekih 2 metra.

Kao što bi rekla pesma Firmaška, "...nikada neće shvatiti to što volim tebe ja ludo..."
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Brick, dobrodosao na forum. I sami smo na kraju zakljucili da se vidimo u busu za Krusevac, taman nas i Javor "presvukao". Shadwell-ov virus se ne leci...

Shecky, nemoj pogresno da shvatis nase postove, nije to kritika prema tebi, vec prema jednoj od miliona osoba koje su izasle iz istog kalupa. Gajimo nas, original stil, bez obzira na njih.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Tesko, tesko razocarenje i to po ko zna koji put. Plasim se da cemo se na domacim utakmicama spustiti i ispod one "carobne" brojke od 1000 gledalaca. Medjutim ja sam uvek pre za 1000 vatrenih firmasa i vojvodinansa nego za 5000 ljubitelja fudbala.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Bogdan96 wrote:
Uvek sa tobom wrote:
stvarno lep go.... :?
штета па није наш :cry:
ZASTO SU NAVIJACI VOJVODINE POSEBNI!?? E... ljudi,ovo je momenat o kojem sam mastao da ce se desiti na ovom forumu i koji mi daje neku novu snagu.Da navijac Vojvodine nicim izazvan,nicim sto bi njemu islo u korist,pohvali protivnicku ekipu.E to je ono sto bi trebalo da nas razlikuje od ostalih,da ako nesto vredi pobere aplauze i ovde na forumu,a ne da se omalovazava i da mu se pripisuje pomoc sudija.Sta mislite,kada ce neki Zvezdas reci javno (ovako isto,iz cista mira) da je Kleo dao lep gol.Bogdane i Uvek s tobom,hvala vam na tim komentarima gore,povratili ste mi deo (vec pomalo izgubljene) vere
Image
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Milan wrote:Bojim se da ćemo pre ostati bez Sose, nego što će se napraviti dobar prelazni rok na zimu...
A ja se vise bojim da ce se naci dezurni krivci u vidu Kize i Adjurua,dok ce zvezde svetskog fudbala Rdja i Tadic nastaviti da nas fasciniraju svojim bravurama,uz naravno skupo placene hvalospeve po novinama.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8904
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Zeljafcv wrote:
Milan wrote:Bojim se da ćemo pre ostati bez Sose, nego što će se napraviti dobar prelazni rok na zimu...
И ја се тога јако плашим.
:!:
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

A meni je od juče, sve sasvim svejedno.
Pridružiću se onima koji navijaju za Vojvodinu, a ne dolaze na Stadion i koji su sigurno daleko brojniji, od onih koje statistika beleži na tribinama (eto npr, šta fali mom drugu Voji? Čovek svake subote gleda dobar fudbal, uživa i vodi zdrav život :lol: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija,znas kako kazu za nase dve titule!? Imaju draz bas zato sto su dve,sto nisu 22... tako sam i ja poceo rezenovati svoje posete Vosinim mecevima :wink: Sad mogu godinama da pamtim i najmanji detalj sa svakog odgledanog Vosinog meca uzivo :wink:.
A moram skromno reci da sam ove godine "ubo" mec,jer smo terorisali Hercegovac iz Gajdobre i dali cak 9 golova.Zaista lepa utakmica i za dugo pamcenje :lol:

p..s.da Stepi ne rece posle meca koji se igrao 3 dana pre ovog gajdobranskog,da je nezadovoljan sto stanemo posle 3:0 i ne zelimo igrati dalje,i da ce to vec u Gajdobri ispraviti ne bih ja ni na taj dosao,ali eto,osetio sam... zato sam ja ove sezone pun radosti,nikako gorcine,kad se posegne prica o potrosenom vremenu za gledanje Vose uzivo :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo,
:hurray: :hurray: :hurray: :!: :!: :!:
:cheers:
PS
bez reči, jer reči bi sve pokvarile.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Milan wrote:Bojim se da ćemo pre ostati bez Sose, nego što će se napraviti dobar prelazni rok na zimu...
A ja se vise bojim da ce se naci dezurni krivci u vidu Kize i Adjurua,dok ce zvezde svetskog fudbala Rdja i Tadic nastaviti da nas fasciniraju svojim bravurama,uz naravno skupo placene hvalospeve po novinama.
Sada ce da se jave veliki ljubitelji doticnih likova i da nas kritikuju,jer se neko nasao da dira mega zvezde kluba.Inace,za mene ocekivan poraz, a zasto je to tako necu posebno objasnjavati.Neka samo svako pogleda nasu skorasnju istoriju tj. kada smo nesto trebali da uradimo,odnosno pobedimo mi nismo iz ovih ili onih razloga.Sledeci je Javor,bilo bi lepo pohvaliti momke sto nose nase dresove sa jednom parolom u reziji "mapetovaca" sa zapada.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Brick Liman wrote: Mislim da mi je ovo prvi post na ovom forumu, tako da pozdravljam sve forumaše.
Shecky, Buda ti je adekvatno replicirao za postavljanje citata sa drugih sajtova/foruma. Poslednje što treba svima nama koji smo prošli jučerašnju torturu i žrtvovali redak slobodan dan jeste mišljenje koje ima o nama neka izdrkotine ljudskog roda sa periferije civilizacije,a koja navija za neki od ona dva udbaška kluba.
Kakva god ova naša usrana Voša bila, ona je naša, mi druge nemamo. Koliko god posrnula, ja ću se opet osećati superiorno u odnosu na seljadiju koja navija za dva udbaška kluba. Živeti sa ovim prokletim klubom i biti mu lojalan u ovakvoj malodušnoj malograđanskoj sredini, menjati svest sugrađana o voljenom klubu, ravnopravno parirati na tribinama navijačima udbaških državnih klubova je vrh navijačke svesti i puca mi spolovilo šta neki čoban iz recimo Kaluđerice misli o mom klubu.

No, problem nije u tome šta misli o Voši čoban iz Kaluđerice, problem je to što ima i naših navijača koji razočarani steknu isto takvo mišljenje i prestanu da idu na stadion, uvek uz priču "ne idem dok je ova uprava na čelu...dok je ovaj trener tu ja ne idem...dok je kapiten ovaj...". Dok god bude dominantno takvo razmišljanje, ovom klubu neće biti bolje. Na žalost, takav je mentalitet ovog podneblja, to menjamo teško i sporo, ali ipak menjamo. Ko će promeniti lice ovog kluba ako na utakmice ne budemo išli mi koji ga jedini volimo? Razmislite malo o tome. Teško je boriti se, puno lakše je odustati. Ali tako se ponašaju pičke. Ja to ne želim biti nikada.
Ovaj prokleti klub je jako teško pratiti, znam to iz vlastitog iskustva. Daje ti vazda lažnu nadu da ćeš i ti jednom pobediti usrani sistem i državu i uvek ti se posere po sred glave. A opet, ne bih ga menjao ni za šta na svetu. Uživam u otporu udbaškim državnim klubovima i samim tim imam nešto što ta smrdljiva konformistička go**a nikada neće imati. S toga, ajde vi lepo na stadion što redovnije jer sve je lakše ostvariti kad nas je što više sa istim ciljem.

Oko fudbalskog dela ne bih puno, da mi je motiv odlaska na Vošu isključivo igra loptanja, verovatno bih odustao negde 1990. godine. Stvorili smo možda 3 šanse, 1 stoprocentnu kada su izbili sa gol linije. Sve u svemu, jedna tragedija od fudbala od koje je ružniji samo objekat na kojoj se odigravao meč. Mitar "je mentol kao i mi" Peković ušao zadnjih 10ak minuta i igrao u samom špicu napada. Izlazio jedno 3 puta oči u oči sa vratarom ali je zlikovac mahao onom zastavicom kao da je u boksu ferarija. Prilikom jednog od tih duela sa vratarom Mitar prebacio gol za nekih 2 metra.

Kao što bi rekla pesma Firmaška, "...nikada neće shvatiti to što volim tebe ja ludo..."

Svaka cast Brick, svaka ti je na mestu!
Ovo je sustina svega :!:
Volem Vošu!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

@ Budababa
ma kontam ja sve je to ok sto ste rekli...ali niste shvatili poentu.. koja glasi.. da zvezda i partizan zaista nisu krivi sto mi nismo pobedili Rad! i to je cinjenica, a takve ekipe ne mogu da konkurisu za titulu jer je taj isti Rad u 12 utakmica samo 1 pobedio! koliko znam sudjenje je bilo ok ,tako da tu ne mozemo da se zalimo, 1nostavno sami smo krivi...
e zato sam reko da mi sebe smatramo mnogo vecim neg sto zaista jesmo
kad smo osvojili 2 titulu ja sam bio klinac, i evo na 3 cekam 20 godina.. 20 godina obecanja ,lazi , muvanja ,kradja i to ne samo od tamo nekih iz bg nego i od "nasih"
drugim recima..nema nista od titule dok ne dodje privatizacija pa nas lepo uzme Mandaric pa kaze evo ti sine za 2god ugovora milionce i ima da treniras i u 2 ujutru ako ti se kaze! e onda nece biti ni lazi ni muvanja jer ce gazda hteti rezultate i da vrati pare koje je ulozio , i tako ce se stvoriti klub sa renomeom sa kojim se ne moze niko zajebavati pa makar bio i predsednik Tadic!
naravno u toj varijanti necemo morati prodavati Danija Ducu Medu nego bi jos koju godinu uzivali u nasim momcima ..
e tako se pravi veliki klub ..kad ti dodje Real i trazi Danija a ti mu kazes emmm sorry he`s not for sale!
ende
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

@shecky

Razumeli smo se mi dobro. Ta poenta je ovde na forumu izvucena hiljadu puta i nije nista novo. Krivi smo mi, dabome, ali nije meni cinik iz nekih krajeva gde jedu ljude otvorio oci posle godina zivota u zabludi. Takvih u ovoj drzavi imamo za izvoz, sutra ce to isto napisati za neki Radnicki iz Kragujevca u odbojci, Kolubaru u rukometu, i sl. Ko god im pridje blizu bice prozvan, zato sto im rade kompleksi, jer u Evropi prodju kao da im je ispao sapun pod tusem. Svake godine ista prica, samo se egzekutori menjaju. Ostala im je samo ova beton (super)liga da 'rane svoju sujetu. Treba li jos i na nasem forumu? Ima ovde ko da posoli ranu Vosi, neka to bude bar neko ko dise za nju.

P.S. Turija, da si odvojio dinar svaki put kada si odustajao od dolaska na stadion, skupio bi bar za punjenu pljesku :lol: Cenim da ce opet u petak neka kriza da te drma 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:A meni je od juče, sve sasvim svejedno.
Pridružiću se onima koji navijaju za Vojvodinu, a ne dolaze na Stadion i koji su sigurno daleko brojniji, od onih koje statistika beleži na tribinama (eto npr, šta fali mom drugu Voji? Čovek svake subote gleda dobar fudbal, uživa i vodi zdrav život :lol: ).
Ne želim da ti verujem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Pozdravljam novog forumaša Brick Liman i želim mu da se što češće oglašava.
Vidi se da si FIRMAŠ od glave do pete i da ne želiš da pišeš pljuvotine po voljenom klubu i igračima iako je ostvaren nepovoljan rezultat.
Za partizan i zvezdu se slažem da su veštačke tvorevine i uveravam sve da će isto tako nestati kao što su nastali.

PS Gol Kaludjerovića je nažalost baš extra i neodbranjiv. Ne može se porediti sa Kleovim, jer bi isti šut naš Brka sa lakoćom zaustavio.
DAJ GOL!!!
Locked