Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

novosadjanin wrote:Izgleda da ce i Klub i Firma u pravu kampanju krenuti posle utakmice u Cacku. Nedelja bi trebalo da bude prvi udarni dan, kada ce se znati sve informacije o putu, a ocekujem i da klub zavrsi spot do tada i da se on zavrti na tv i radio stanicama.
Po meni je to jaaaaaako kasno! Kampanja je već odavno trebala biti u toku, ali 'ajde, invazija će biti sa ili bez nje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Jeste kasno , ali kad ne moze pre dobro je i tad .
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Neozbiljni bi bili i kao klub i kao navijači da se pre odigravanja prvenstvene utakmice u Čačku, okrenemo samo ka finalu kupa. Gostovanje Borcu je jednako važno, jer je to takmičarska utakmica gde tri boda isto vrede kao i recimo da igramo na marakani, u Subotici ili recimo na Karaburmi. Znam dobro da je ovo finale za nas utakmica sezone, ali red mora da se poštuje.
DAJ GOL!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

DVE VAŽNE STVARI:

1) Spot, koji je Klub pripremio, nalazi se na montaži i trebalo bi u TOKU DANA da krene da se "vrti" po novosadskim TV stanicama. Najpre na PANONIJI, jer ona radi samu montažu. Onda redom i na ostalim, a čak ga je tražila i TV koja stoji dole, u mom potpisu...

Kako god (zajedno ili odvojeno, to zavisi od montažera), junaci priče će biti - Gojko Kačar, Miloš Krasić, Milan Belić, Lane Jovanović (On će materijal snimiti naknadno), Bane Krstć ("Garavi sokak"), Protojerej stavrofor prof. Dušan Petrović, rektor Karlovačke Bogoslovije (Njegov poziv na finale Kupa traje čitav minut!!!)…U kojoj “kombinaciji”, sačekaćemo da vidimo, a nešto će vrlo brzo i samostalno biti okačeno na YT (i na Zvaničan sajt Kluba).

Sjajan marketinški potez Kluba i, bar se nadam, sjajno odrađen "posao" od strane TV Panonije koja MORA to sve lepo da "upakuje". Jedva čekam da vidim sve ovo.

2) Po poslednjim vestima koje stižu iz samog FSS (sa sednice predstavnika oba Kluba učesnika i predstavnika samog FSS), karte za meč finala Kupa će biti prodavane i na blagajnama ”Karađorđa”. Znači, Tvoje je da kupiš kartu, organizuješ prevoz (ako ne ideš sa FIRMOM) i SVAKAKO 5.5.2010. BUDEŠ u Beogradu. Tog dana, druge obaveze ne postoje…


EVO I OVO: http://www.youtube.com/fcvojvodina#p/u/0/Ty1QMaJbIg4
ps- obratite pažnju na zastavicu...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

BRAVO :!:
Napred Voso!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Kako me je samo Grof sada obradovao, divne vesti!
:hurray:
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Od izuzetne je vaznosti da i gradonacelnik pozove Novosadjane ( i sve Vojvodjane ) na mec.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lala sa zapada wrote:Od izuzetne je vaznosti da i gradonacelnik pozove Novosadjane ( i sve Vojvodjane ) na mec.
Tačno!
Ajde neka se sada pokaže, a ne samo kada treba da se slika nakon dobrog rezultata.

Inače, ovaj protojerej, profesor Petrović me je oduševio.Svaka mu čast!Kako je samo lepo sve to sročio. :hurray:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Protojerej i mene odusevio. Suze mi krenule.
Mislim da je jako bitno ove spotove pustiti igracima pred samu utakmicu. Ili neka ovi sa Panonije izmontiraju jedan spot specijalno za motivaciju samih igraca!
Sto se mene tice mi smo vec pobednici!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Firma će u ponedeljak od 18h organizovati vožnju kroz grad, kojom će animirati Novosađane da u sredu krenu put Beograda i daju podršku Voši. Pošto je taj dan neradni, eto prilike da se što više nas priključi ovoj akciji. Konačno odredište biće SC "Vujadin Boškov", gde će igračima biti pružena podrška na večernjem treningu (20h).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

mihailov wrote:BRAVO :!:
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Odlicno !!!!!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Велики напредак још само и континуитет! Протојереј 8)
Junior FCV
Posts: 10
Joined: Mon Apr 19, 2010 7:46 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior FCV »

U Čačku i na finalu kupa na klupi nece biti Kesica,koji se povredio u duelu sa Mrdjom...Na zvanicnom sajtu pise da je zavrsio sezonu :(
http://www.fcvojvodina.co.rs/strane/vesti/index.html#3
Locked