Live prenos Vosinih utakmica

mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Utakmica je prekinuta, je li, oko 25 minuta, a koliko sam video kanda je uspeo i prvi pokusaj live prenosa. Drugom izvestacu, koji je bio stacioniran u kolima, mobilni telefon nije hteo da se konektuje na gorepomenuti sajt. Ali bice bolje u narednim pokusajima.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ko se seca KUP utakmice sa Zemunom u Zemunu iz 2002.god. takve su vremenske neprilike danas bile u NS tj. na Veterniku,ali za razliku od onog pljuska koji je potrajao 20tak minuta ovaj ne prestaje vec sat vremena.
Uglavnom Djumi je za trenutak bio trener Vaterpolo kluba Vojvodina :lol: ,nastavak utakmice ako nas vreme posluzi je sutra u 17.30h a za cetvrtak najavljujemo utakmicu sa Elanom iz Srbobrana takodje na Veterniku.Ostaje zal za Sapcom i Macvom,sa kojima je trebalo da se igra...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja sam bio na poslu,dok se igrala utakmica... ali putem LIVE prenosa sam bio u toku dogadjaja.Sto se prenosa tice,prvi macici se u vodu bacaju :wink: ,ali sto cini mi se Dejan rece vazno je da je krenulo.Voleo bih da se javite svi vi koji ste pratili taj prenos?
Zanima me,da li vam se dopada ovakva varijanta i da li i ubudece da se nastavi sa ovom praksom.

p.s.zahvaljujem Staroj Gardi,prvom WAP izvestacu sa Vossine utakmice!!!
Druze,danas si usao u istoriju!!!! :lol: :wink:
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Evo kako ce to izgledati..

Image

Protiv Zeljeznicara cemo odraditi probni prenos pa da se ovim putem zahvalim podbari, SG, Bondu, koji su rekli da ce izvestavati sa te utakmice. Ko god jos zeli da se pridruzi je dobro dosao, samo neka mi se javi na PM.

I wap prenos je dosta koristan, bicemo pravi ako bi smo mogli uporedo raditi i jedan i drugi :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Evo da dam konstruktivan predlog.
Izvestaci bi mogli preko tog GPRS-a da ti javljaju desavanja sa tekme (jeftinije je od SMS-a), a ti tu prati pa stavi u taj program sto si nabavio.
Ili tako i treba da bude, a ja nisam dobro razumeo?
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ljudi, šta to bi?
Bio sam na vosalive preko TT emulatora, pukli 0:2!
Ajd nek neko napiše nešto više o tekmi, da ne mora Prijatelj.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Vojvodina : Futog 0:2(0:2)
I Pol:
Ristic.Despotovic,Lazarevic,Tatic,Djuric,
Kovacevic,Vukobratovic,Milutinovic,Divjak,
Jovanovic,Milinovic.
II pol:
Todic,Mandic,Popovic,Stepanov,Krasic,
Draganic,Dobric,Colic,Tadic,
Covic,Buac.
Kombinovani tim Vojvodine izgubio je utakmicu od Futoga rezultatom 2:0
Igralo se veoma slabo i svi igraci koji su bili na probi nisu prosli test.
Sto se tice nasih klinaca maksimalno ih je stigao umor jer non-stop treniraju 2 puta dnevno.Moram da kazem da je za Futog branio nas golman Brkic i pokazao da je velika buducnost kluba.
Sramota je da Vosa izgubi od Futoga ali morate znati da ko sa decom leze u..san ustaje.Za klince treba strpljenja i oni ce i u narednom periodu oscilirati.
p.s.Kizito stize sutra :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Sta je Despotovic presao u beka?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

HA,HA,HA.Bravo treneru.Poceo si gore nego zimus.Pa ja ne znam da je neki trener u istoriji Vojvodine imao gore i ponizavajuce rezultate od tebe.Ispadali smo iz lige ali nismo gubili od tako eminentnih ekipa kao ti.Pa covece zar ne vidis da treba da odes,ceo grad ti se grohotom smeje.Ali ti to ne nameravas jer bi ostao bez para koje ti se duguju.Tebi je vazno da si se uslihto navijacima,da pijes i da se druzis sa njima a rezultate ko je.e.Sto se ne pohvalis da si pijuci sa navijacima u Pesti zakasnio na autobus i da zbog tebe nije obavljen rucak kako treba vec se zurilo da se stigne na utakmicu.Ne znam da li ti sta znaci sto su tvoji saradnici i ekipa ostali ponizeni sto si ih ostavio i otisao u provod sa navijacima.Ovaj klub je postao jadan i bedan ali ti si ga u svom neznanju ucinio jos jadnijim.Ova tvoja izreka:ko sa decom ....... ne vazi za nas.Za nas vazi:ko ima trenera kao ti,neka spremi pare da kupuje utakmice ako nece da ispadne.Vidim vraca se Kizito.Pa sto ne kazes da ga je Vica nudio u Apatin,posto si dobro upoznat sa prelascima Vicinih igraca.Nisi mi odgovorio ko je bolji igrac:Martinovic ili Vaskovic.Pre desetek dana jedan covek te je u besu pitao jel te sramota i ti si odgovorio da jeste.E sad te ja pitam da li te je sramota sto si ponizio Vojvodinu ovim porazom od Futoga?Sta bi od velikog centarfora Despotovica?Zao mi je i ovih nasih skauta sto su potezali do Kikinde,Vrbasa,Srbije po igrace a nisu ni bili svesni kakvo nam se blago krije u Futogu.Ali sta vredi kad bi ovaj trener pokvario nepokvarivo.Ajd uzdravlje.P.S.Turija,izvini prozvo si me.



DJUMI, NE DAJ BOZE TRENER NI SLEDECU UTAKMICU.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Prijatelj umalo da dobije dres od Djumija.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Iznenadjujuci i neugodan poraz. Ovo je veliko upozorenje nadleznim u klubu da dovedu bar 3,4 proverena i iskusnija prvoligaska igraca da nam se ne ponovi prica od proletos(mali fond igraca).
Nadam se da ce pasti propisne kazne zbog poigravanja sa ugledom kluba(ako je nesto ostalo od toga?)!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

mile bronx wrote:Evo da dam konstruktivan predlog.
Izvestaci bi mogli preko tog GPRS-a da ti javljaju desavanja sa tekme (jeftinije je od SMS-a), a ti tu prati pa stavi u taj program sto si nabavio.
Ili tako i treba da bude, a ja nisam dobro razumeo?
Moze i to, a ko nece da se cima sa GPRS ili nema to, neka salje sms.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Au, kakav rezultat. Pa Futog bi trebao da se pobedi i sa podmlatkom. Djumi, iskreno ti zelim da si bio u pravu kad si video neki skriveni talenat u ovim momcima ali bih voleo da i mi vidimo nesto od toga. Lakse ce nam biti. Ja bih za svaki slucaj poslusao prijatelja i spremio pare ako mislimo da ostanemo u ligi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:Nadam se da ce pasti propisne kazne zbog poigravanja sa ugledom kluba(ako je nesto ostalo od toga?)!
Koliko sam cuo iz pouzdanih izvora,za poraz smo krivi mi sa foruma,jer su igraci odradjivali utakmicu bezvoljno,da bi na poluvremenu i na kraju meca svi redom trcali u svlacionicu i ukljucivali svoje mobilne na vosaLIVE,da vide kako je protekao prenos,jer je to nesto novo kod nas :lol: :oops:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prijatelju odgovoricu ti na topiku PITAJTE TRENERA :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked