15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Locked

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

limanfkv
Posts: 2855
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Djumi je leteo jer se "zvezdi ne preti". Kratko pamcenje izgleda ima Dzek Nikolson. Nepotreban pritisak se stavlja na igrace. Drago mi je da izgleda jedino trener zna sta radi. Mislim da jedino njegovu izjavu nisam video u nazovi medijima. Njegovu i kafe kuvarice. E sad da li je neko pitao kafe kuvaricu ostaje da se vidi...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

limanfkv wrote:Djumi je leteo jer se "zvezdi ne preti". Kratko pamcenje izgleda ima Dzek Nikolson. Nepotreban pritisak se stavlja na igrace. Drago mi je da izgleda jedino trener zna sta radi. Mislim da jedino njegovu izjavu nisam video u nazovi medijima. Njegovu i kafe kuvarice. E sad da li je neko pitao kafe kuvaricu ostaje da se vidi...
Djumi je leteo jer je ocistio korov !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Kad si imao "najveću metlu korovaču"
Last edited by Stara Garda on Fri Dec 03, 2010 12:32 am, edited 1 time in total.
saLALAjka
Posts: 6
Joined: Sat May 29, 2010 1:33 pm

Post by saLALAjka »

Djumi je leteo jer je ocistio korov !


На који начин си долетео тако си и одлетео! :wink:
User avatar
Turija
Posts: 10818
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ako su namere iskrene, podržavam ovaj ,,psihološi rat" iz našeg Kluba, jer klin se klinom izbija.
Trenutno i najveći svetski trener Murinjo, praktikuje slično - i u 99% slučajeva daje pozitivan rezultat (mada može da se desi da izgubi od Barselone, ali to je taj 1% - videćete kako će biti u narednoj utakmici Reala i Barse).
Proletos je naš trener Đumi prvi nešto slično pokušao da uradi. Ali, nažalost, izostala je istinska logistika Kluba.Ako danas to uradi Predsednik, onda moram da verujem da svi u Klubu stoje iza toga.Dakle, ništa nije isto kao proletos.
@KoKanidja
prijatelju stari, mislim da se nismo potpuno razumeli oko prisustva naših navijača na ovom meču.Hteo sam reći sledeće: da li će nas biti hiljadu ili pet hiljada (tako sam i napisao u postu), bitno ne menja stvar, jer bićemo u manjini na stadionu. Ali, zato znam da veoma jak motiv, za spremnu gostujuću ekipu, je baš to saznanje da igraš za svojih 10, 100, 1000, 5000 navijača na tribinama (i onih X hiljada srcem za tebe uz televizor, ili u mislima ), a protiv svih ostalih, daleko brojnijih na stadionu, je veliki izazov i inspiracija za svakog istinskog sportistu da da svoj maksimum.Da li će pobediti, zavisi i od sportske sreće (iako sreće najčešće prati hrabre).
Zato i smatram da rezultat najviše zavisi od naše igre.Atmosfera pred utakmicu se prilično zakuvala.Međutim, tv kamere će smanjiti upliv nesportskih faktora u rezultat (bilo se zakuvalo i pred žrebanje za Kup, pa smo dobili realan rezultat izvlačenja).
Neka u subotu podedi bolji rival, a to smo, trenutno, mi - FK Vojvodina.
Kogod od nas može, treba da ode u Beograd i da maksimalnu podršku igračima, jer to je ona neposredna dodatna energija, koja se vidi i čuje, i u istom trenutku preliva na igrače.
Last edited by Turija on Fri Dec 03, 2010 8:25 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

saLALAjka wrote:Djumi je leteo jer je ocistio korov !


На који начин си долетео тако си и одлетео! :wink:
Odakle se sad ovaj stvori :D
ps.Turija to je sustina cele price.Dace Bog da se to i ostvari na terenu !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumiiiiiiiii....... pa gde si covece!? :lol:

Evo jedno odmah polustrucno pitanje :wink:
Reci mi,jesam li ja lud ili je zaista realna situacija da nam poraz donosi vise transfera (odlazaka prim.aut.) u prelaznom roku nego pobeda!?
Mene to ponajvise plasi... kakva li nam je strategija!?
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

budababa wrote:U subotu, po svemu sudeći, bez Pavlovića na levoj strani. Ostaje nada da će Runi korektno odraditi svoj posao.


Izvor? Nadam se da je ovo varka i da ce Pavlovic istrcati.
Takodje, sta je sa Milovicem? Daj bar on da uskoci. Neverovatno koliko pehova odjednom. Ako budemo igrali sa Smiljanicem i Karanom, odbrana ce nam iznenada sa "najbolje u Evropi" spasti skoro na nivo od prosle godine :cry:
Sto se tice cigana, definitivno najslabija karika u timu ce im biti levi bek Reljic (Nestorov kompanjon) i trebalo bi sto vise probijati preko njega.

Evo kako se krecu kvote za utakmicu (za sada):
(1)-1.65, (X)-3.35, (2)-4.55 :unnormal:
Da li smo mi stvarno toliko pristrasni?

p.s. Djumi kada ste vec tu, da li mozete da napisete strucni komentar-najavu-analizu-ocekivanja ovog susreta (po mogucstvu iz neutralnog ugla) :)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote:Djumiiiiiiiii....... pa gde si covece!? :lol:

Evo jedno odmah polustrucno pitanje :wink:
Reci mi,jesam li ja lud ili je zaista realna situacija da nam poraz donosi vise transfera (odlazaka prim.aut.) u prelaznom roku nego pobeda!?
Mene to ponajvise plasi... kakva li nam je strategija!?
Vojo tu sam ja uvek! :D
Kratko : Pobeda donosi mnogo toga a poraz jos jednu godinu u nizu !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi wrote:
Voja wrote:Djumiiiiiiiii....... pa gde si covece!? :lol:

Evo jedno odmah polustrucno pitanje :wink:
Reci mi,jesam li ja lud ili je zaista realna situacija da nam poraz donosi vise transfera (odlazaka prim.aut.) u prelaznom roku nego pobeda!?
Mene to ponajvise plasi... kakva li nam je strategija!?
Vojo tu sam ja uvek! :D
Kratko : Pobeda donosi mnogo toga a poraz jos jednu godinu u nizu !
Znaciiii...Voja je lud :lol: :lol: :lol:
Ako izgubimo,ispadamo iz trke za prvo mesto i automatski je lakse pravdati prodaju vedeta tima... na to sam mislio.Ukoliko pak pobedimo,a stignu ponude za najbolje u timu,kako dici lovu,a opravdati prodaju,jer smo u igri za titulu!?Znam da ce mnogi pomisliti "neka osvoje titulu,pa nek onda prodaju po mnogo vecim cenama",ali ovo je Srbija... ovde sve mora preko noci :wink:
Image
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Пријатељи Сланинари јел има неко поуздан инфо какво је стање са Павловићем и Миловићем? И јел Милинковић обавио разговор са Трајковићем?
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

ЖУРНАЛ:
Војводина плаћа допинг контролу

Војводина придаје велики значај предстојећем дербију са Црвеном звездом. То се види из тога што не желе да одустану од захтева да актери предстојећег дуела буду подвргнути допинг контроли.

Иако су добили одговор од надлежних да више нема новца намењеног за ту сврху, Новосађани остају доследни и најављују да ће сами подмирити трошкове тестирања:

Преузимамо трошкове. Платићемо тих 140.000 динара, колико кошта допинг контрола – каже генерални секретар Лала, Радисав Рабреновић.

Он је додао да нема разлога да се шпекулише у вези са инсистирањем Војводине за тестирањем, јер ће томе бити подвргнути играчи обе екипе.
Last edited by Grof Žekula on Fri Dec 03, 2010 3:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Не знам зашто ми се чини да покушавају да избегну ту допинг контролу :roll:

Ал' драго ми је што наши инсистирају :!:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Црвена звезда : Војводина 4. децембар 2010, 18:00

Главни судија: Веселиновић Слободан

Помоћни судија 1: Јовановић Владимир

Помоћни судија 2: Давидовић Петар

Четврти судија: Поповић Марко

Посматрач: Јовановић Срђан

Делегат: Стојаковић Бранко
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Mene interesuje u kakvim se uslovima daju uzorci za doping test,odnosno da li je moguće da se zamene bočice i sl...
Da li neko ima odgovor?

Čitajući svoj post,shvatio sam koliko je besmislen.Samo sam preneo na forum ono što mi se motalo po glavi.Sorry...
Last edited by Andreyos on Fri Dec 03, 2010 3:37 pm, edited 1 time in total.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Locked