Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Miroslav Stevanovic moze da igra i desnog beka i mislim da ce on biti Vuletova zamena protiv Jagodine. Mozda bi mu ta pozicija vise odgovarala od desnog veznog, gde do sada u doziranoj minutazi od kako se vratio iz Borca nije pruzio ono sto se od njega ocekivalo.
Na desnom beku imamo Vulicevica, Stevanovica, za 6 meseci vraca se Smiljanic i po meni nema potrebe za gomilanjem igraca (jedino ako se proda Vulicevic).
Sto se tice levog beka, tu ce biti Pavlovic (koji je u problemu sa zutim kartonima i nakon svakog sledeceg bi mu sledila pauza) i Pedersen. Nadam se da je ovo kraj za Nestorovica.
Dolaskom Pedersena broj stranaca se penje na 6. U protokolu ovog proleca ce smeti da se nadje 5, a od jeseni 4 stranca. Ako ne prodamo nekog morace da se pravi rotacija i jedan ce uvek biti van 18.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

igoork wrote:http://www.youtube.com/watch?v=gs6hfI5Dt8A

1:25 kada je pokidao u utakmici sa Mancesterom :idea:

Ne znam suvise lepo bi bilo da je realno, jel moze neko da potvrdi da se ovaj sutra pojavljuje u NS? :roll:
Ono što se da zapaziti je da ima dobru levicu pogotovo taj dugačak pas, poseduje tu smirenost, tip je igrač koji ne paniči i ne ispucava loptu napamet samo što dalje od njega. Ostaje pitanje njegove fizičke spreme, u svakom slučaju bolji od Nestora.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Pa to je to... deluje veoma smireno zna sta hoce i lopta leti tamo gde on hoce a ne bzvz.. po meni bi bio koristan ,a sto se spreme tice..pa nema 59g pa da mislimo o tome nego 27,dakle dodje na pripreme ,odradi ih i bice spreman kao i bilo koji igrac koji je vec u Vojvodini..msm glupa tema.
Jedino ne znam dal je slobodan agent ili cemo morati da keshiramo nekom :D
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Na osnovu pogledanog snimka, Martin je do jaja. Jedno mi inje jasno sta cemo s Pavlovicem, koji je isto tako brutalan, a da ne pricam da osim suspendovanog Gorana imamo na levom beku i Nestorovica. Znaci cetvorica igraca na levom beku. Mozda to tako treba, ja ne znam.....
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

laki wrote:Na osnovu pogledanog snimka, Martin je do jaja. Jedno mi inje jasno sta cemo s Pavlovicem, koji je isto tako brutalan, a da ne pricam da osim suspendovanog Gorana imamo na levom beku i Nestorovica. Znaci cetvorica igraca na levom beku. Mozda to tako treba, ja ne znam.....
Smiljanic je desni bek, a na levom je igrao prinudno :wink:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Bogdan96 wrote:
laki wrote:Na osnovu pogledanog snimka, Martin je do jaja. Jedno mi inje jasno sta cemo s Pavlovicem, koji je isto tako brutalan, a da ne pricam da osim suspendovanog Gorana imamo na levom beku i Nestorovica. Znaci cetvorica igraca na levom beku. Mozda to tako treba, ja ne znam.....
Smiljanic je desni bek, a na levom je igrao prinudno :wink:
Smiljanic je desno krilo koliko ja znam ali je igrao na levom beku prinudno :)
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

njaks wrote:Smiljanic je desno krilo koliko ja znam ali je igrao na levom beku prinudno :)
Moguce, mada ja mislim da je on i krilo i bek :lol:
Salim se, ja mislim da je on desni bek, ko zna 100% nek kaze...
Al sigurno znam da nije levi bek....
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Desno je krilo, ali na tom mestu nije dugo igrao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kao Boga te molim :lol: :evil:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ja bi mu ponudio Ađurua, Đurovskog i Lazetića kao zamenu. 3 za 2, pošteno :D
Io odio Belgrado
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Taj klub ima para, treba iskoristiti Rajevca da im uvali nekog za nerealno visoku cenu :)
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

:) wrote:Taj klub ima para, treba iskoristiti Rajevca da im uvali nekog za nerealno visoku cenu :)


Ali ne Mojsova i Abubakara :nono: Za njih necemo naci dovoljno dobre zamene. Ako Rajevac vec hoce da pomogne klubu, neka kupi nekog igraca koji je "na redu" za prodaju.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Abu i Mojsov ne smeju sada da idu, njih dvojica su osovina ove ekipe oko njih se sve okrece, ako odu raspascemo se k'o trulava bundeva...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote:Abu i Mojsov ne smeju sada da idu, njih dvojica su osovina ove ekipe oko njih se sve okrece, ako odu raspascemo se k'o trulava bundeva...
Potpuno se slažem!
Pogotovo Mojsov ne sme biti prodat, dok ne odigramo Evropu 2011.Mojsov i Trajković se ne smeju raspariti, jer će otići sva mast u propast.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply