Smenjen Djumi! Sta dalje?

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Smenjen Djumi! Sta dalje?

Post by Владика »

Smem slobodno reci da je gotova jedna era. Koliko je Djumi mogao ili nije mogao nazalost to nikad necemo moci saznati. Suvise zakulisnih radnji,suvise privatnih i nezadovoljnih igraca, suvise prevrata u klubu, suvise podmetanja nogu od kolega, svega toga je bilo suvise. Koliko je samo kutija cigara popusio Djumi, koliko noci nije spavao? Koliko mu je kriminalaca pretilo jer je sklanjao njihove igrace? Klub se nije udostojio da mu plati stan u N.S. a za benzin su ga takodje zakidali. Igracima je bio i psiholog i trener a nekada i banka! Kod vecine zaposlenih u klubu njegova ambicioznost i zelja da vrati klub na staze stare slave je nailazila na podsmeh. Medjutim nisu svesni da su se smejali svom neznanju jer je Milan Djuricic posle duga vremena pokazao svaki kutak u klubu. Nikad klub nije bio blizi navijacima, nikad nismo imali tacnije informacije a da li je to njegov posao? O forumu cu pisati drugom prilikom, ali zahvalljujuci njemu postali smo citani kao Svet!
Djumi, hvala ti za sve lepe treenutke koje si nam pruzio. Moja drugovanja sa tobom ce mi uvek ostati u secanju kao kruna moje navijacke karijere.
Sve najbolje tebi i tvojoj porodici!!!
Last edited by Владика on Sat Aug 20, 2005 4:05 am, edited 1 time in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Smenjen Djumi! Sta dalje?

Post by Stara Garda »

podbara wrote:Djumi, hvala ti za sve lepe treenutke koje si nam pruzio. Moja drugovanja sa tobom ce mi uvek ostati u secanju kao kruna moje navijacke karijere.
Sve najbolje tebi i tvojoj porodici!!!
Hvala i sa moje strane-SRECNO!
Tosa Manojlovic oterao minimum 18 dobrih igraca koji su odigrali finale ITC kupa,kostao...sam Bog zna
Josif Ilic kostao Vojvodinu oko 1000000 evra(vidjen da prodaje voce i cvece na Limanskoj pijaci ne bi li preziveo-zalosno)
Smiljanic oterao par igraca,kostao minimum 500000 evra zbog lose procene
Djuricic kostao ......evra,istrpeo i uveo u prvi tim Pavlovica i Kacara(postali reprezentativci obojica),Kovacevica,Vukobratovica,Buaca...koji ce doneti u klub ......evra

Ne osudjujem nikog,ali nikog ni ne branim,ucinite to sami
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

I ja zelim da se zahvalim Djumiju na ljubaznosti i svim lepim recima vezanim za Vosu,to nijedan trener koji je vodio nas tim skoro nije radio.
Ostace upamceno i njegovo komuniciranje ovde sa nama na forumu i to bi retko koji trener uradio,to jest mislim da bi ostalima bilo "ispod casti".
Svaka cast zbog toga kao i za to sto je radio,a bio vrlo slabo placen.
Ostaje jedino zal sto Djumi nije imao hrabrosti da se suprotstavi nekim ljudima i sto nije neke stvari javno izneo.Ali i tu smo neke stvari saznali kao i onu da Vosa nema evropsku licencu.
Hvala za to Djumi i sve najbolje,a ko zna kakvi su putevi Gospodnji?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Djumi je zrtveni jarac. Ajde to sam shvatio. Cvetko je lopina, i kao direktor je najodgovorniji. Dobro. Njega je postavio upravni odbor, i to shvatam. Upravni odbor bira skupstina. OK, so far so good. Skupstinsku vecinu imaju navijaci a navijaci se ovde najvise bune. E to ne shvatam. Je*es mi mater ako mi je ovo jasno. Tu negde kod skupstine prestaje da vazi logika i nikako mi nije jasno kako po zakonu implikacije navijaci nemaju mogucnost da nesto urade.
Evo, ako bi neko mogao da mi rasvetli ovo ja bih mu bio stvarno zahvalan.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

i ja zelim da se zahvalim djumiju na svemu dobrome sto je ucinio za nasu vosu.zelim mu puno srece u bilo koji klub da ode da radi.mnogo ce vode proteci dunavom dok budemo dobili ponovo trenera koji vole vosu.hvala djumiju i za sve informacije i druzenje na formu.ipak realno(moje licno misljenje)vojvodina igra katastrofalno.pratio sam malo pripreme i tek tada mi je bilo jasno koliko ocajno igramo.protiv zeljeznicara sam izdrzao samo prvo poluvreme,i to mi je bilo mnogo.izgubili smo dve utakmice od glavnih konkurenata za ispadanje i ovo je samo realan redosled dogadjaja mada sumnjam da ce bilo ko drugi raditi trenerski posao u ovakvoj vosi bolje.otkaz treneru je,moze se reci,opravdan ali sta je sa upravom?vosi treba promena ljudi pocev od onoga sto sisa travu pa do direktora.tek tada ce covek moci da se nada necemu.pricamo kako vosa ima ime a nama igraci nece da dodju ni dzaba u klub,zbog cega?igraci(pojedini)sami pricaju protiv kluba i trenera i podsmevaju se nasoj vosi a koga boli k.... za to.svemu dodje kraj pa ce doci i ovog mraka u vosi samo pricekacemo malo.pravda uvek stigne samo sto sporo dolazi.jedino sta mogu da zamerim treneru je kizito a cisto sumnjam da je to samo tvoja odluka.jos jednom hvala i srecno u buducem klubu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

I ja zelim da se zahvalim Djumiju,zelim mu da se u neko drugo bolje vreme opet sretnemo na stadionu Vose,gde bi on opet bio u ulozi trenera,a ja u ulozi navijaca sampionske generacije... a do tada...
SVE NAJBOLJE,sa zeljom da i dalje ostanes sa nama ovde na forumu,da i dalje budes deo ove familije... jer za razliku od terena ovde imas uspeha vise nego bilo koji trener na svetu!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Đumi, prošao si Golgotu sa Vošom i nadam se da gde god odeš biće pesma u odnosu na ovo.Osetio sam to još sinoć i tako sam i napisao post kao da je smena već izvršena.Mada, sam lično miišljenja sličnog Podbari da je trebalo sačekati još jednu utakmicu, jer mi smo već ispali.Ne verujem u neke Kopernikanske obrte.Voša nema energije za tako nešto.S te strane je dobro da nećeš biti zapisan kao trener koji je Klub odveo u drugu ligu.Ne zaslužuješ to kao čovek.Uradio si nešto što će dobiti vrednost tek za par godina.Budi zadovoljan urađenim. Jednostavno loše su se složile kockice i sile.
Mislim da ne postoji nijedan klub sa ovako lošim odnosima kakvi su u Vojvodini.
Puno sreće u životu i daljem radu.
A, mi moramo spremati tim za brzi povratak u elitu, mada ne verujem da se može više ikada ponoviti željena 88/89, jednostavno vaza se razbila u paramparčad.
gabric_a

Post by gabric_a »

Gospodine Djuricicu,hvala sto ste pokusali!
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Menjajete upravu ne Djumija. Nijedno pojacanje nije dobio, sta vise klub je oslabljen od prosle sezone a jedva smo izborili opstanak iako tada nije ispadalo 7 klubova kao sada. Uprava je klub i Djumija ostavila na cedilu. Djumi je bio i ostace moj najomiljeniji trener i gde god da ode ja cu ga maksimalno podrzavati, a to nije bio slucaj ni sa jednim trenerom vose dosad.
DJUMI MAJSTORE!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Mislio sam da će mi posle prospavane noći biti jednostavnije da iznesem svoje viđenje jučerašnjih događaja, pa sam se držao one “jutro je pametnije od večeri“. Nažalost, jutro je došlo (a bogami već i podne), a malo se toga promenilo. Sve figure, sem jedne, su i dalje na tabli, i pozicija je i dalje takva da se kao jedini mogući ishod partije može očekivati mat u 30 poteza. Kao i uvek kada se nema pravih rešenja, učinjeno je ono što će da smiri ustalasanu javnost – smenjen je trener. Čini se da je Đumi platio ceh toga što je igrao sa otvorenim kartama, i to za stolom za kojim su sedele najveće mutljage ovog grada – menadžeri godine, magacioneri, privatni (za svoj i još po nečiji džep) skauti, itd. Jednostavno, čovek koji igra pošteno ne može da uspe u bilo kojoj sferi našeg društva, ne kaže se džabe da je biti pošten i biti lud jedno te isto. Suviše je poverenja poklonio, delio ga šakom i kapom, a za uzvrat je dobio ne poštovanje, već nagli pad autoriteta. To davanje poverenja protumačeno je kao njegova slabost. Sada kada smo ostali bez trenera, logično je da postavimo sebi pitanje koliki smo deo problema rešili time. Odgovor na to pitanje daće nam vreme, koje, nažalost, radi protiv nas. Ostaće ista nesposobna uprava, ostaće isti nesposobni igrači (bedni imitatori profesionalnih fudbalera), ostaće dugovi, jedino što ćemo možda milošću grada dobiti lepši stadion. Pa eto, nije ni to malo, imaćemo najlepši stadion u drugoj ligi. Zar ovaj klub, ovakav kakav je sad, truo iznutra, zaslužuje bolje?

Djumi, tebi mogu samo da pozelim zdravlja, srece i neki klub u kome ce vladati bolji medjuljudski odnosi i gde ces imati bolje vaspitane i zahvalnije igrace (cast izuzecima). Nadam se da cemo i dalje citati tvoje postove na forumu, jer i sam si toliko puta ponovio - JEDNOM ZA VOSU, UVEK ZA VOSU. Svako dobro!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

nije iskoristio sansu, nema sta dalje da se prica, mozda on stvarno nije dobio pojacanja i ne znam ti ja sta, ali eto jednostavno ne uspeva da postigne rezultate sa ovim timom kakvim ima, zato eto moramo da trazimo nekog ko ce mozda uspeti da postigne nesto....nema tu pametovanja....

treba sto pre videti sta radi Bobe Pavkovic..... :wink:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Đumi, svaka čast za postavljanje novih standarda u odnosu sa navijačima. Što se tiče rezultata, nije ih bilo, a vreme će pokazati da li si ti bio jedini krivac za to (u šta duboko ne verujem).
Želim ti puno uspeha u daljoj karijeri, ko zna možda se ponovo vidimo u tvojoj i našoj Vojvodini, ali nadam se boljoj, bez toliko sumnjivih ljudi i tajnih operacija sa trajnim posledicama.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sta reci sto vec nije receno...
Hvala vam Milane Djuricicu na svemu sto ste uradili za nasu Vosu,ostaje zal sto u klubu nije bilo para,sto nisu mogla da se dovedu pojacanja i zadrze stari igraci,sto igraci nisu bili zadovoljni iskreno imali ste jako,jako teske uslove za rad i malo koji covek bi to izdrzao i borio se sa svim pritiscima!Uveli ste u tim mlade i dobre igrace priblizili ste maksimalno klub navijacima...
Iskreno se nadam da cemo se opet sresti u Vosi,kada dodju neki lepsi dani za nas fudbal i kada se klub ocisti od bagre i sljama!
Zelim sve najbolje tebi i tvojoj porodici :!:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Trener je smenjen.Postavio bih mu pitanje sta je sa onom njegovom pricom o povlacenju kada vidi da ne zadovoljava prohteve kluba i o cepanju ugovora.Izgleda da je covek umislio da rezultati nisu bitni vec njegovo prosipanje prazne price i da je on bogom dat za trenera.Pa ako je iko imao vise pruzenih sansi od njega alal mu vera.Pa trebo je biti oteran u aprilu.A sto se tice cepanja ugovora videcete svi kako ce biti potrazivanje svih para iz ugovora do 2007god.Nadam se da ce mu tutori dozvoliti da se dogovori sa klubom za manje para bez tuzbe.Zato ne treba ocajavati otisao je jedan trenerski laik i gori ne moze doci.A ovaj bivsi nek svoje slicice,teorije o definisanom prostoru i trecim covekom prosipa u nekom treceligaskom klubu gde mu je i mesto.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

KoKanidja wrote:nije iskoristio sansu, nema sta dalje da se prica, mozda on stvarno nije dobio pojacanja i ne znam ti ja sta, ali eto jednostavno ne uspeva da postigne rezultate sa ovim timom kakvim ima, zato eto moramo da trazimo nekog ko ce mozda uspeti da postigne nesto....nema tu pametovanja....

treba sto pre videti sta radi Bobe Pavkovic..... :wink:
KoKanidja uvek mi se svidjao tvoj nacin pisanja :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked