Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Магнатна резонанца је показала да су лигаманти на месту.Очекује га пауза али не онолика колико се чинило,Абу је чврст момак.А ове приче о Русима су смешне.Једноставно тамо се тако игра и готово.Уосталом ваљда можемо да победимо Металац и Слободу и без Абуа.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

kuzma liman wrote:
ice wrote:
Po meni Ilić i Jao nisu loši igrači, pružali su sasvim solidne partije, uostalom i nama su bili zabiberili u međusobnim okršajima.Ne bi to bila neka vrhunska pojačanja, ali bi ipak bila solidna.
Oumaru svakako nije igrač za nas i tu stvari već drugačije stoje.
:cekicanje: :cekicanje: :cekicanje:
Bilo je tu jos postova na par tema sta ce nam boban kralj splavova bio si naporan ko i sa lilikom (mada si u njegovom slucaju bio upravu) samo nemam vremena a ni zivaca da kopam dalje!
Joj, kako si ti pametan (ajde nam pozajmi malo tvoje pameti) . :lol: :lol: :lol:
Ne možeš ništa naći da sam pisao, kada nisam, uopšte, Omarua sam jednom i spomenuo i to nakon što je objavljeno da je doveden, to je to i ništa drugo.I sve to nakon što smo se naslušali poverljivih informacija iz OFK Beograda.
Ali važno je da si ti ustvrdio da sam vas sve smarao sa njim. :rage:
I kakve sada veze ima Maksimović?
A o Maksimoviću su i pre nekoliko dana pisali neki drugi, a ne ja, niti sam ja prednjačio sa pričama o njim. Štaviše, ja sam ga u početku i hvalio, ako treba pronaći ću neke postove vezane za to.
I vidi se da nemaš živaca, eto i sam priznaješ, zato se lepo ohladi i sve će biti kako treba.
A to o Rusima je stvarno BOLESNO, nadam se da će administracija reagovati da ne narušavamo kredibilitet ovog foruma, ovde su se javljali svojevremeno i neki Rusi, navijači CSKA i još nekih klubova i bili su zaista prijatni.
Inače se niko do sada u ovom kontekstu nije pominjao na ovom forumu kao sada Rusi, šta se to dešava, jesmo li mi u neku ruku postali rasisti (eto setimo se šta su Italijani o Krasiću i Srbima pričali pre nekoliko meseci) ?
Last edited by ice on Fri Mar 25, 2011 2:33 pm, edited 6 times in total.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ajmo malo o temi.
Gubimo Abua za meč sa partizanom, imaćemo ga za finale kupa. Ja se ne nadam tituli u prvenstvu, pa i ne gledam na to kao smak sveta.

Lako je biti general posle bitke, ali zaista...Abu nije pauzirao nijedan meč u sezoni, Milinković ga nikad ni ne menja pred kraj meča, znam ja da je on uvek u sjajnoj fizičkoj spremi, ali nam nije potreban u prijateljskom meču usred sezone. Greška našeg trenera.
Io odio Belgrado
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Braćo Rusi,hvala!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Friend wrote:Braćo Rusi,hvala!
:greenbutt:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Press -

ABU NE IDE POD NOŽ

Zoran Milinković i navijači Vojvodine mogu da odahnu: iako se u prvi mah činilo da će Abubakar Oumaru, posle povrede na utakmici sa ruskim drugoligašem, kraj sezone dočekati van takmičarskog stroja, nakon analize snimaka i dodatnih pregleda, klupski doktor Borko Vukosav tvrdi za Press da situacija i nije tako ozbiljna.

-U pitanju jesu ligamenti kolena, ali nije tako dramatično kao što je izgledalo. Neće biti potrebe za hirurškom intervencijom, a Oumaru će van terena biti nekih mesec dana.

Inače, Rusi su se svojski potrudili da grubom igrom popune kapacitete klupske bolnice, pa će jedno vreme sa treninga odsustvovati i rezervista Milko Novaković zbog povrede stopala, dok se doktoru Vukosavu obratilo još nekoliko prvotimaca koji će ipak proći bez poštede od treninga.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

AntonioKasano wrote:Треба гледати са позитивне стране, можда ће баш сад Јао или Билбија да се наметну и да покажу да нису случајно у Војводини. Јао је када су дошли летос, требао да буде веће појачање од Абуа, ево му прилике да се покаже. И Билбија је прошле зиме најављиван као велико појачање


Potpisujem i moje misljenje je da su njih dvojca vise psihicki nedorasli Abubakaru nego igracki i fizicki ipak Bilbija je mlad igrac sa ne bas velikim iskustvom, a Yaw je dosao iz Napretka koji ruku na srce ipak nije neka velika ekipa zato su tamo i gde su trenutno...
Prema nekim nezvanicnim informacijama Bata se licno mnooogooo angazovao da dovede Abubakara pa valjda i (nezvanicno) zeli da mu se visestruko isplati
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10818
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pošto su vesti u vezi povrede Abua relativno ohrabrujuće, da pitam još nešto u vezi ove utakmice:
Chana wrote: Šteta, društvo je bilo dobro, a "Vrh, Brate" - momenat je bio kada je :hail: Voja na polčasu rešio da konzumira :cheer:
Da li je ovo sa konzumacijom na polčasu naš Voja u pitanju??? :wink: :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Post by Del_Boske »

Otkriću toplu vodu, svaka čast Abuu za sve urađeno ove polusezone, ali ne smemo da budemo tim koji zavisi od jednog čoveka.
Naježim se kad se setim patnje oko postizanja golova poslednjih sezona, i nadam se da će Jaoa ili Bilbiju ili ko već bude prekomandovan u napad poneti dosadašnji rezultati i želja za dokazivanjem.
Samo ne Lazetić u špica :)
User avatar
Turija
Posts: 10818
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Del_Boske wrote:Otkriću toplu vodu, svaka čast Abuu za sve urađeno ove polusezone, ali ne smemo da budemo tim koji zavisi od jednog čoveka.
Naježim se kad se setim patnje oko postizanja golova poslednjih sezona, i nadam se da će Jaoa ili Bilbiju ili ko već bude prekomandovan u napad poneti dosadašnji rezultati i želja za dokazivanjem.
Samo ne Lazetić u špica :)
Principjelno si u pravu.
Međutim, i veliki timovi bez pojedinih igrača izgube svoju prepoznatljivu igru, ubojitost i koncepciju. Nekad, čak, i izostankom samo jednog svog VIP igrača.
Ne mislim da je Abu ta vrhunska klasa, da bude nezamenjiv, ali je legao na našu igru ko kec na desetku.Treba sad da prođe neko vreme da se njegova zamena uigra sa ekipom.
Nadam se da su rezerve za to mesto, ipak (kako tako), spremne za brzo uklapanje u sistem.Po meni, Jao najpre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Na poluvremenu u Inđiji, uz našu odličnu partiju:

Inđija - FKV 0:2
Strelci: Katai i Jao
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Grof Žekula wrote:Na poluvremenu u Inđiji, uz našu odličnu partiju:

Inđija - FKV 0:2
Strelci: Katai i Jao
0:3 kraj
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Stara Garda wrote:
Grof Žekula wrote:Na poluvremenu u Inđiji, uz našu odličnu partiju:

Inđija - FKV 0:2
Strelci: Katai i Jao
0:3 kraj
Treći gol dao je Boske!!!


Katai je prvo realizovao prodor Jaoa, potom je Jao krunisao akciju i asistenciju Lazetića, i na kraju je Boske glavom završio Kataievo ubacivanje iz kornera!

Može se i po ovome zaključiti da će Katai i Jao u narednom perodu "menjati" Oumarua! Nadam se da će biti i ovako efikasni, kako u asistencijama, tako i u golovima!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Hvala Grofe na izvestaju.

Ako mozemo jos sastav da dobijemo to bi bilo odlicno! :wink:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

igoork wrote:Hvala Grofe na izvestaju.

Ako mozemo jos sastav da dobijemo to bi bilo odlicno! :wink:
FKV je nastupila u sastavu:

Pajović, Vulićević, Pavlović, Karan, Mojsov, Ađuru, Tumbasević, Lazetić, Katai, Jao, Bilbija.

U nastavku us šansu dobili i S. Novaković, Trajković, Nestorović, Saladin i Stevanović.
Post Reply