Za moderatore (2)

Locked
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Za moderatore (2)

Post by PRIJATELJ »

Gospodo moderatori (citaj Podbara) diskusija o obrisanom postu je prerasla u nesto mnogo ozbiljnije.Prerasla je u diskusiju o razmisljanjima urednika ovog sajta,o zabrani negativnih TACNIH informacija koji se desavaju u klubu.Ocigledno je najveci problem uprave sto ne znaju ko je PRIJATELJ i nasli su svoje pione koji ce da ga eliminisu sa ovog foruma.PRIJATELJ se pojavio aktivno na ovom forumu(starom)jos od aprila prosle godine u vreme neznalice Dzudovica jer nije mogao da gleda katastrofalnu politiku i ne znanje u klubu.Znaci nije pisao samo protiv Djuricica,Djakovica,Ridjosica vec mnogo ranije pre njih.A vi sami procenite u kakvom nam je stanju bio klub u prethodnom periodu.Sto se tice cigana i grobara,nemoj da vredjas Podbara jer je mnogo gore posmatrati nemo desavanja i iz zapecka cekati razvoj situacije nego pisati o tome svemu.Pa sta da sam pisao sve ovo(a bilo je i mnogo gorih stvari koje nisu za javnost) na nekim drugim forumima i sajtovima.Gospodo,treba da se zapitamo da li je problem sto imamo nesposoban marketing i los odnos sa stampom pa se o klubu minimalno pise.Ili to sve nekome odgovara,jer je najbolje da se nista ne zna.Da li je problem sto bivsi veliki igraci ovog kluba vise ne svracaju u njega.Da li je problem obecana skupstina posle sto dana(nikad odrzana) i polaganje racuna.Sta bi sa vodjama navijaca koji su ove promene iznedrili.Sta ce biti Podbara kad ova uprava jednom ode i ispostavi se da nesto nije bilo u redu.Hoce li to biti problem ili je najveci problem PRIJATELJ i njegov indetitet.A PRIJATELJ ce i dalje navijati za ovaj klub i voleti ga.Pozdrav za sve iskrene navijace kluba!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pitam se hoce li i ovaj PRIJATELJev post biti obrisan? :roll:

Kakva su vremena doshla kad su ljudi postali potroshna roba. Jednog po jednog ih troshe i oni polako nestaju kao da ih nikada nije bilo. PRIJATELJu kanda je i na tebe doshlo vreme da budesh potroshen.

Ne daj se!!!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Radoje,PRIJATELJ nije nestao za vreme ,,slavne"jogurt revolucije Vojinih sugradjana i ostalih Beogradskih ulizica pa nece ni sad.Od tad se unistava sve Vojvodjansko pa i ovaj klub.Ali prezivecemo.Pozdrav.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Tako brzo je zakljucan topik "za moderatore" da nisam stigao da napisem komentar. Hteo sam da kazem samo sledece:
Jedan od osnovnih razloga zasto se pojavljujem na forumu su upravo postovi prijatelja. I mislim da je ovo jedna od boljih tema u poslednje vreme.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

. I u krajnjem slucaju cime vas je prijatelj uverio da uopste navija za VOjvodinu?
mene je kada je bila ona prvoaprilska sala kada se iznervirao zbog vesti da su vraceni Bogdanovic i ? .
Locked