Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Kiza MORA da ostane.
On je jedini koji moze da ubedi upravu da ne rasprodaje tim. Sigurno ce mu to biti i jedan od glavnih uslova da ostane nas trener.
Ako i puste nekog (naka Brka bude jedini) on tacno zna da li i koga treba kupiti.
Ako tokom sledece nedelje cujemo vest da Kiza ostaje, siguran sam da ne treba sumnjati da cemo i naredne sezone imamo dobar tim.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

lazarr wrote:Kiza MORA da ostane.
Нека се на крају текме ори- Кизо, остани-!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Gos'n Kiza mora da ostane, a da je uprava malo mudrija, dala bi mu posle novog ugovora i vecu slobodu prilikom selekcije igraca. Jasno je kao dan da covek zna.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Киза мора остати!

Нешто ми је све сумњиво, зашто још увек није продужен уговор, бојажљив сам по том питању, али надам се најбољем!

Не памтим кад смо имали таквог тренера, педагога, господина и пре свега човека! И Бога питај кад ћемо после њега (далеко било!) опет имати таквог стручњака...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Post by Tony Starks »

Avangarda wrote:Нешто ми је све сумњиво, зашто још увек није продужен уговор, бојажљив сам по том питању, али надам се најбољем
Pa on je sam izjavio da je njegova želja bila da se o produženju ugovora pregovara tek po završetku sezone, kad to može lepo na miru da se odradi. Ja uopšte i ne dovodim u pitanje to da li će Milinković ostati, jasno je da je to i njegova želja, tako da ne bi trebalo da bude problema.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Veliki covek i veliki trener!
Mora ostati!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Bilo bi normalno da se o ovome i nepiše.Logičan sled događaja je ostanak Milinkovića.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Vojvodina - Partizan 2:0,
muska otvorena igra,imali smo vise hrabrosti i malo srece...

C.Zvezda - Vojvodina 2:2,
kukavicka igra kao i uvek na Marakani protiv (od nas) losije Zvezde... tek kad smo videli da smo izgubili,tek tad pocinjemo da igramo fudbal... smatram da smo zbog kukavickog pristupa izgubili mnogo vise od dva boda.

Partizan - Vojvodina 0:1,
totalno smo nadigrani,i samo sreca nas je spasla

Partizan - Vojvodina 2:1 (KUP),
nesto isto kao i protiv Zvezde na Marakani.Sa u najmanju ruku podjednakim rivalom,opet ulazimo povuceno i tek kad nam daju gol pocnemo igrati fudbal.

Vojvodina - C.Zvezda 0:2,
na ovom mecu nismo igrali kukavicki... jednostavno,nismo igrali nikako.Bojkotovali smo mec.Ni sam ne znam zasto!!!

Kad sumiram utakmice protiv Zvezde i Partizana ove sezone,i dalje mislim da je pobeda u polufinalu kupa nad Partizanom (pod Djumijem) vrednija od ove dve ove sezone,a onaj daleki poraz (isto pod Djumijem) na Marakani od 3:0 je mnogo manje stetan po zdravlje,nego ovaj danas.
Image
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Da se ja pitam ja bi zakljucao ceo forum u naredna 2 dana upravo zbog postova tipa Vojinog iznad.

Slazem se da nije sve bilo bajno ali sada da od jednom kazemo da nismo zasluzili ni jednu pobedu i nijedan bod i da je sve bilo slucajno e pa sto je mnogo mnogo je!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

igoork wrote: Slazem se da nije sve bilo bajno ali sada da od jednom kazemo da nismo zasluzili ni jednu pobedu i nijedan bod i da je sve bilo slucajno e pa sto je mnogo mnogo je!
Gde pise da pobede nisu zasluzene??? I sreca je sastavni deo igre.
Ajd,da cujem tvoju analizu gore pomenutih meceva!?
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Ja cu se nazalost sloziti sa Vojom, jedino se ne bih slozio da su nas grobari nadigrali kad je bilo 0:1 za nas. Jesmo igrali na bod i srecno dobili sva 3 ali nas nisu nadigrali, vec smo svesno prepustili njima inicijativu.

@igoork a zasto da se zakljucava forum? Zato sto si procitao nesto sto ti se ne svidja!? Zato forum i postoji da se razmenjuju misljenja. I meni se mnoge stvari koje sam danas procitao ne svidjaju!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Djumi i kad pobedi i kad izgubi to radi mnogo bolje od drugih :roll:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ja analizu da iznosim trenutno ne zelim jel mi glava nije hladna.
Zato sam i rekao da se sve zatvori dok se strasti ne smire jel vidim kao i ti da je danas bilo pisano svasta.

Emocije cine to da objaktivnost padne u drugi plan.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Izvini Igoore,ali ja sam sve meceve sem ovog danasnjeg vec odavno izanalizirao,hladne glave... a ovo je samo splet nesrecnih okolnosti da sam veceras postavio taj post,jer sam cekao da se zavrsi mec sa Zvezdom.I da smo dobili,analiza prethodnih utakmica bi bila ista.A imali smo sve preduslove,da odigramo mozda i najleprsaviju utakmicu sezone.Bez opterecenja,u svecarskoj atmosferi,s protivnikom koji je los,ali zeli da se nadigrava....

a umesto toga... promovisali smo Bari,promovisali smo najboljeg strelca prvenstva (Kaludjerovica),promovisali smo velikog izbornika (koji je najavio da ce u slucaju poraza mozda i napustiti Zvezdu),promovisali smo i u zivot vratili Milovanovica (kao i u svakoj utakmici do sada uvek im igrace vracamo u zivot)...
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vojo, ti kao da nikada nisi bio u situaciji da izgubiš na nepošten način nešto što si jako želeo, eto ceo život na primer, pa možda je i tvoj otac to želeo i deda čak?
I onda ti napišeš da su postojali svi preduslovi?Pa ne bih baš rekao.Ne zaboravimo da nam i ona čuvena kazna još visi nad glavom.Da li negde u normalnom svetu jedan fudbaler profesionalac mora da razmišlja o tome?Nažalost izgleda da mora samo u Srbiji i to ako ne igra za titove blizance.
Mogu da shvatim da to ne bi trebalo da se odrazi na nas navijače, ali teško je to reći i za nekoga ko je u neku ruku izvođač predstave, a za tako nešto je uvek potrebna dobra koncentracija i hladna glava.
Loše smo mi igrali i protiv Spartaka, Inđije i Smedereva samo što su ti rivali bili slabiji.Utiče sve to na mladog čoveka, kako da ne.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Post Reply