6. kolo: Partizan-Vojvodina 3:0

Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

6. kolo: Partizan-Vojvodina 3:0

Post by Stara Garda »

Mogu li nasi crveno beli da naprave povoljan rezultat u Bg gde smo u ne tako davnoj proslosti znali i da pobedimo,da li imamo tim za velika dela?
Ako moze OFKa,moze Vosa...

obavestenje o polasku navijackog karavana http://www.firma1989.com/forum/viewtopic.php?t=605
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

A sad GAZI :twisted:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovako upravo sam gledao tekmu groblja sa Makabijem!Jeste da su pobedili sa 2-0,ali su me i ohrabrili pred nas mec sa njima...
Po meni dobro je za nas sto su pobedili jer ce sigurno uci u mec opusteniji zbog pobede nad Zemuncima i Izraelicima!Mislim da bi Dzimi i njegovi ljudi morali dobro da prostudiraju igru Partizana,jer moze da se nadje zaista dosta nedostataka u njihovoj igri(pogotovo u odbrani!)!U odbrani ce po levoj strani igrati Lomic koji ume cesto da kiksne u odbrani,po desnoj strani ne moze da igra Rnic koji je jos uvek povredjen i Cirkovic je doziveo laksu povredu tako da ce verovatno Djordjevic morati da stane uz desnu aut liniju(on dosta slabije igra u fazi napada...)Centralnog u odbrani igra Bata(jaje:) Mirkovic,covek igra na iskustvu polaku ga stizu godine ima dosta problema sa ledjima i opet je obnovio povredu,mada mislim da ce biti spreman za mec sa Vosom!I prosli put sam naglasio da treba iskoristiti njegovu veoma prgavu narav(koji ostriji start na njemu,moze se iznuditi iskljucenje a i potpuno ce ispasti iz koncepta igre)Bajic solidan!Dva zadnja vezna su im Nadj i Brnovic po meni najkvalitetniji deo tima!Tomic nije igrao zbog povrede ne znam da li ce biti spremam za mec sa Vosom!Vukcevic prema najavama ce morati da sanira neugodnu povredu kolena i odsustvovace 10 dana prema najavama groblja!Ja bih licno voleo da igraju Babovic i Radovic posto je to samo plus za nas!Napad im je katastrofa Radonjic je sada kao dao koji gol,ali puno promasuje,a Odita i Boya nema sanse da nam daju gol!
Makabi nam je dao recept kako treba igrati protiv njih(mada eto izgubili su,a nisu dali ni jedan gol!?)
Ne bih bilo lose da igraci pogledaju utakmice groblja protiv OFKE i Javora...
Ja nasu najvecu sansu vidim iz prekida!Imamo visoke i jake igrace i to moramo maksimalno iskoristiti!Treba igrati dubinskim loptama prema napadacima zbog veoma sporih igraca iz centralnog dela odbrane groblja!Mozda i Marko ponovo siluje Partizan,a i Vukelja je pokazao kako se Kralj moze efektno savladati :wink: Ocekujem da Kiza dobro odigra po tom levom boku i sigurne pasove Dundjija...
Za mene sve sem makar boda ce biti ogroman neuspeh :!:
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Realno je da izgubimo a sve preko toga je veliki uspeh.Samo da nebude katastrofa :!:
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne mogu da verujem dokle neki mogu da idu u svojoj dozi nerealnog optimizma.
Ali ipak razumem,jer neki su mladi,a nekima su pored pracenja rezultata bitne i druge stvari pa su i pored poraza uvek oraspolozeni.
Ali su zato ljudi poput mene koji vec 10 godina gledaju ovu bruku kao obicni navijaci apsolutno nemocni u svome ocaju.
Budimo bar jednom realni i nemojmo podgrejavati lazne nade ovim mladjima!Neka se kaze da je svaki poraz ispod 3:0 uspeh.To je sasvim realno jer gubili smo mi i 4:0 i 7:1,a 3:0 nebrojeno puta.Prestanimo da zivimo u one dve pobede nad grobarima(sa ciganima ih ni nema) od 30 utakmica.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ISUS wrote:Realno je da izgubimo a sve preko toga je veliki uspeh.Samo da nebude katastrofa :!:
Isuse,o cemu ti?Jel po tebi bilo realno da dobijemo Cacane i odigramo nereseno u Dvoru,pobedimo Podgoricane?
Nas je zahvatio CUNAMI i vise nista nije realno,nista me vise ne iznenadjuje,niti jedan jedini potez... bilo kolektiva,bilo pojedinca :(
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Umereni sam optimista

Post by Владика »

Ipak ima mesta za nadu. Partizani imaju los napad a nasa odbrana nije primila gol vec tri utakmice. Bice to rovovska borba izmedju partizanovog veza i nase odbrane. Partizanima je ovo jos jedna utakmica u kojoj vec imaju upisana 3 boda a nasi igraci igraju na velikoj sceni gde jedna dobra utakmica da im digne cenu. Ako premija bude 1000 evra kao sto je bila prosle sezone kada smo izgubili 1-0 jasno je da postoje dobre sanse za iznenadjenje.
Ne treba smetnutiti sa uma da ce nasi igraci imati bolju podrsku nego domaci pa i to mozda bude motiv vise za igrace. Nema opravdanja svi u nedleju u Banglades!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Mislim da bo mogli do boda! Zasto? Zato sto ce Partizan na nas ici verovatno sa polovinom prvog tima (ne usudjujem se da napisem -REzervnim timom...) dalje...Oni koji su igrali u Izrealu ce sigurno biti izmoreni ,i psihicki i fizicki,i bez obzira na to kako ce partizan nastpuiti mi NE SMEMO igrati bunker i braniti se non -stop...moramo da odigramo hrabro,na rezultat mada sam svestan da je to malo nerealno ocekivati,ali boze moj,vredi pokusati...
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Secate li se kako smo prosle sezone igrali u istanbulu - 1:0, nismo izasli iz 16, guzili nas, namestali i na kraju smestili! Tada sam rekao da je bolje da sam gledao kravu kako se teli nego takav fudbal. Ta igra nas nikuda nece odvesti, ako se vec u glavama strucnog staba matematicki nije pravila racunica da ih dobijamo - onda mozemo da odigramo rastereceno 100% i pruzimo dobru partiju, odigramo muski, pa sta nam Bog da...

Nadam se samo da u nedelju necu prisustvovari reprizi gore pomenutog porodjaja...
You'll never walk alone!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Voja wrote:
ISUS wrote:Realno je da izgubimo a sve preko toga je veliki uspeh.Samo da nebude katastrofa :!:
Isuse,o cemu ti?Jel po tebi bilo realno da dobijemo Cacane i odigramo nereseno u Dvoru,pobedimo Podgoricane?
Nas je zahvatio CUNAMI i vise nista nije realno,nista me vise ne iznenadjuje,niti jedan jedini potez... bilo kolektiva,bilo pojedinca :(
Bilo je realno da dobijemo Cacak,buducnost i Podgoricane :!:
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne mogu da verujem ipak 1-0 za turke greska na livescoru poludeo sam :evil:
taman se obradovao zvalavi net...
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

I na turskom sajtu pise 0:1 Bajic!!!



http://www.partizan.co.yu/home.php?Jezik=sr
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Nazalost 1:0 za bg go**a s'tim sto komentator kaze da nismo imali ni jednu polupriliku a pogotovo priliku !! :evil:
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

2:0 neki Marinkovic !
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Konacan rezultat 3:0!!!
Navodno su dva poslednja gola sa 20-25 metara!!
Sta reci sramota!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Locked