Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Transferi

Post by TomaNS »

jeste, potpisao za petokraku, a ima grb onih drugih...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Re: Transferi

Post by kenta »

TomaNS wrote:jeste, potpisao za petokraku, a ima grb onih drugih...
Ima li šta gore na ovom svetu!?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

kenta wrote:
TomaNS wrote:jeste, potpisao za petokraku, a ima grb onih drugih...
Ima li šta gore na ovom svetu!?
Jedina gora verzija bi bila da je povrh ovoga rođen u Novom Sadu. Onda bi baš bio za odstrel :devil: . Baš me interesuje jel bio dosad neki slučaj da je neki naš petokolonaš završio u blizancu za koji ne navija?
Io odio Belgrado
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Re: Transferi

Post by Charlie »

Red Marquis wrote: Jedina gora verzija bi bila da je povrh ovoga rođen u Novom Sadu. Onda bi baš bio za odstrel :devil: . Baš me interesuje jel bio dosad neki slučaj da je neki naš petokolonaš završio u blizancu za koji ne navija?
Igor Bogdanovic 2005.god pred revans mec Hajduk - Debrecen:

Zanimljiv je ovaj podatak o Bogdanoviću: iako je igrao za Crvenu Zvezdu...
- Navijam za Partizan! Kako se kaže - od malih nogu. Nisam radi toga imao problema sa Delijama. Istine radi, svoju privrženost crno-bijelima nisam baš puno ni isticao u vrijeme dok sam nosio Zvezdin dres...

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20050803/sport02.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Charlie wrote:
Red Marquis wrote: Jedina gora verzija bi bila da je povrh ovoga rođen u Novom Sadu. Onda bi baš bio za odstrel :devil: . Baš me interesuje jel bio dosad neki slučaj da je neki naš petokolonaš završio u blizancu za koji ne navija?
Igor Bogdanovic 2005.god pred revans mec Hajduk - Debrecen:

Zanimljiv je ovaj podatak o Bogdanoviću: iako je igrao za Crvenu Zvezdu...
- Navijam za Partizan! Kako se kaže - od malih nogu. Nisam radi toga imao problema sa Delijama. Istine radi, svoju privrženost crno-bijelima nisam baš puno ni isticao u vrijeme dok sam nosio Zvezdin dres...

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20050803/sport02.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
Svaka čast, što si ovo ,,iskopao" o moralnom fudbalskom jadniku iz Vošine škole.No uostalom, imao je karijeru kakvu je i zaslužio; u konačnoj sumi sve dođe na svoje mesto.
Last edited by Turija on Tue Oct 18, 2011 7:31 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

A meni je Bogdanovic bio jedan od omiljenih igraca... :roll:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Ja ću samo napisati Igore jebale te bele kopačke :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :devil: !
Ko razume shvatiće!
Last edited by Friend on Tue Oct 18, 2011 11:39 pm, edited 1 time in total.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Friend wrote:Jaću samo napisati Igore jebale te bele kopačke :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :devil: !
Ko razume shvatiće!


Jel tacan podatak na wiki da on jos igra???
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Transferi

Post by West Ham »

Friend wrote:Ja ću samo napisati Igore jebale te bele kopačke :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :devil: !
Ko razume shvatiće!
O da... Jednom jadnik, uvek jadnik! :lol:
oi Oi Oi! The chozen few...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

West Ham wrote:
Friend wrote:Ja ću samo napisati Igore jebale te bele kopačke :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :devil: !
Ko razume shvatiće!
O da... Jednom jadnik, uvek jadnik! :lol:
Mrtvi jadnik. Čovek u invalidskim kolicima bio bi u špicu korisniji od ovog. Samo Novi Sad može da porodi ovakvu hulju.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Koji je to celavi nespretnjakovic,jeste da sam bio mladji kad je on igrao al dobro se secam kakav je antitalenat,kad je presao u cigane,svima nam je bilo lakse,nekako je bila opustenija atmosfera na Zapadu :D
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Re: Transferi

Post by kenta »

Brick Liman wrote:...Mrtvi jadnik. Čovek u invalidskim kolicima bio bi u špicu korisniji od ovog. Samo Novi Sad može da porodi ovakvu hulju.
Volim ove Brickove postove, tako su alanfordovski...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Miroslav Stevanović od zime u Parmi?

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegoine i član novosadske Vojvodine, Miroslav Stevanović, od zime bi mogao promjeniti sredinu, a novi njegov tim, mogla bi biti italijanska Parma.
Prema informacijama do kojih dolazi naš portal, Stevanović je već duže vrijeme na meti italijanskih klubova, a u posljednje vrijeme je Parma pokazala interes za njega, pogotovo nakon dobrih utakmica za mladu reprezentaciju.

Stevanović igra na poziciji krilnog i centralnog napadača, a njegova trenutna vrijednost prema transfermarktu, iznosi milion eura.

Kako stvari stoje, odlazak Stevanovića u Seriju A, mogao bi se dogoditi na zimu. I selektor A reprezentacije BiH primjetio je Stevanovićev kvalitet te ga je nedavno pozvao u A reprezentaciju.
http://www.sportin.ba/vijesti.aspx?id=28835" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ajd jos neka i on ode! :shit:
User avatar
ernesto
Posts: 1219
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

kizito raskinuo ugovor sa blizancem , sta mislite da ga vratimo,ha?
Post Reply