Kup Srbije - sezona 2011/12

Locked
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by vosa do groba »

simicpk wrote:Cemu takav pesimizam? Razvaljujemo Borac. Prosle sezone smo sa njima igrali tamo 1:1 a utakmicu su nam igrali omladinci :!: U NS prosle godine bilo je 3 ili 4 : 0 ne secam se(secam se samo da je Vuk dao gol na toj utakmici), a i ove sezone smo ih dobili. Ako smo mi ovakvi pesimisti sta onda da ocekujemo od igraca :?:
Nije pesimizam,samo je realan.Ne slazem se da su najbolje uradili prelazni rok,ali odlicno sigurno jesu i bice jako tesko.Simicpk,svi su bili optimisti i protiv Vaduza,govorili su kao ti i svi su Ice-a napadali sto je bio pesimista,a covek je na kraju pogodio ishod....Slazem se da ako ne prodjemo Borac,onda nemamo sta da trazimo u finalu,ali ja ocekujem stvarno tezak posao.U Cacku imamo jako los skor,retko pobedjujemo tamo.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by :) »

Uvek je lakse mraciti, ova prica me podseca ko kad neko odigra na kladionici protiv Vojvodine a navija za nju pa i ako izgubi ima neku satisfakciju, samo sto je ovde satisfakcija - sta sam vam reko -. Opustite se, idemo logikom ako ne pobedimo njih ne treba ni evropu da igramo, a to vazi i za bg blizance da smo ih dobili u polufinalu.
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by limanfkv »

Nije to, nego je kup specificno takmicenje. Inace, Borac se solidno pojacao, plus su na klupu vratili sasvim solidnog trenera za nasu ligu. Videcemo kako ce im se uklopiti pojacanja. Naravno da smo bolji, sve stoji, ali pokazalo se da se bez ozbiljnosti ispada i od mnogo losijih protivnika. Ne bih voleo da u Novom Sadu odigramo slabije (cak i pobeda sa primljenim golom) pa da u Cacku moramo da obezbedjujemo plasman. Plus ne zaboravite nase velike prijatelje - sudije. Moraju se razbiti maksimalnim pristupom jos u Novom Sadu.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by soderstorm »

limanfkv wrote:Nije to, nego je kup specificno takmicenje. Inace, Borac se solidno pojacao, plus su na klupu vratili sasvim solidnog trenera za nasu ligu. Videcemo kako ce im se uklopiti pojacanja. Naravno da smo bolji, sve stoji, ali pokazalo se da se bez ozbiljnosti ispada i od mnogo losijih protivnika. Ne bih voleo da u Novom Sadu odigramo slabije (cak i pobeda sa primljenim golom) pa da u Cacku moramo da obezbedjujemo plasman. Plus ne zaboravite nase velike prijatelje - sudije. Moraju se razbiti maksimalnim pristupom jos u Novom Sadu.
Prijatelju mi smo domaćini u revanšu ne u prvoj utakmici.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

Znaci, apsolutno i definitivno smo mi ekipa koja je uradila najbolji prelazni rok! Potpuno je besmisleno tako nesto osporavati.
Drugo, ako nas taj Borac izbaci, onda ni ne treba da igramo finale kupa a jos manje treba da izlazimo u Evropu.
Uz svo duzno postovanje prema Borcu, ali dajte ljudi, budite malo realni!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by masterNS »

Ne znam sta smatras po tim "taj Borac"? Jesmo zaboravili Vaduc?
Ja nisam. Samo oprezno s Borcem. Najlakse je okliznuti se kad se najmanje nadas.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Schteph_F89 »

Normalno da treba oprezno sa Borcem ali to je na igracima!Mi mozemo da podrzimo ovaj tim i da se nadamo pobedi...Recimo da neko od igraca cita ovaj forum i skonta postove tipa "jao kako cemo protiv Borca" sta da pomisli?Kako samo ne kazete,jel se secate marakane u decembru??
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Red Marquis »

Meni je drago kad da ne gledam svuda rasprodaje. Neka ih, nek se spašavaju ispadanja.

Mislim da ne treba sad već da stavljamo akcenat na te mečeve. Jeste da je situacija i rasplet u ligi manje više predvidljiv, ali čini mi se da ovim samo stvarate utisak prolećnog dela prvenstva kao nekog za nas maltene revijalnog takmičenja. Ako takav osećaj budu imali i igrači, biće problema i u kupu :!:
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by limanfkv »

soderstorm wrote:
limanfkv wrote:Nije to, nego je kup specificno takmicenje. Inace, Borac se solidno pojacao, plus su na klupu vratili sasvim solidnog trenera za nasu ligu. Videcemo kako ce im se uklopiti pojacanja. Naravno da smo bolji, sve stoji, ali pokazalo se da se bez ozbiljnosti ispada i od mnogo losijih protivnika. Ne bih voleo da u Novom Sadu odigramo slabije (cak i pobeda sa primljenim golom) pa da u Cacku moramo da obezbedjujemo plasman. Plus ne zaboravite nase velike prijatelje - sudije. Moraju se razbiti maksimalnim pristupom jos u Novom Sadu.
Prijatelju mi smo domaćini u revanšu ne u prvoj utakmici.
Auu, ja bio ubedjen da je revans tamo.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

masterNS wrote:Ne znam sta smatras po tim "taj Borac"? Jesmo zaboravili Vaduc?
Ja nisam. Samo oprezno s Borcem. Najlakse je okliznuti se kad se najmanje nadas.
http://www.superliga.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo, ovo smatram pod "taj Borac". Dosli smo u situaciju da se bojimo ekipe koja je skupila, u ovoj bedi od lige, 8 bodova na 15 utakmica?! I to ni manje ni vise nego posle jednog od najboljih prelaznih rokova (ako ne i najbolji) u poslednjih 10-15 godina! :frown:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by postman »

Helm wrote:Znaci, apsolutno i definitivno smo mi ekipa koja je uradila najbolji prelazni rok! Potpuno je besmisleno tako nesto osporavati.
Drugo, ako nas taj Borac izbaci, onda ni ne treba da igramo finale kupa a jos manje treba da izlazimo u Evropu.
Uz svo duzno postovanje prema Borcu, ali dajte ljudi, budite malo realni!

Potpisujem !
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by masterNS »

Helm wrote:
masterNS wrote:Ne znam sta smatras po tim "taj Borac"? Jesmo zaboravili Vaduc?
Ja nisam. Samo oprezno s Borcem. Najlakse je okliznuti se kad se najmanje nadas.
http://www.superliga.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo, ovo smatram pod "taj Borac". Dosli smo u situaciju da se bojimo ekipe koja je skupila, u ovoj bedi od lige, 8 bodova na 15 utakmica?! I to ni manje ni vise nego posle jednog od najboljih prelaznih rokova (ako ne i najbolji) u poslednjih 10-15 godina! :frown:
Taj Borac koji je osvojio osam bodova je poprilicno pojacao ekipu. Ne bi trebalo da uljuljkujemo ni sebe ni te nase igrace koji mozda dodju ovde.
Ne vidim zasto izjednacavas moje da cemo protiv borca morati da se oznojimo i da se oni nama nece sklanjati po terenu sa tvojim da ja kazem da treba da se bojimo? Da li smo favoriti? Jesmo. Da li favoriti uvek prolaze dalje? Ne. Ukoliko udjemo 100% ne bi trebalo da bude vecih problema, a ukoliko udjemo kao protiv Vaduca(a i tu smo revans igrali kuci).. Ja sam samo hteo da kazem da finale nije gotova stvar, vec da za njega trebaa da se izborimo. To je to...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

masterNS wrote:
Helm wrote:
masterNS wrote:Ne znam sta smatras po tim "taj Borac"? Jesmo zaboravili Vaduc?
Ja nisam. Samo oprezno s Borcem. Najlakse je okliznuti se kad se najmanje nadas.
http://www.superliga.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo, ovo smatram pod "taj Borac". Dosli smo u situaciju da se bojimo ekipe koja je skupila, u ovoj bedi od lige, 8 bodova na 15 utakmica?! I to ni manje ni vise nego posle jednog od najboljih prelaznih rokova (ako ne i najbolji) u poslednjih 10-15 godina! :frown:
Taj Borac koji je osvojio osam bodova je poprilicno pojacao ekipu. Ne bi trebalo da uljuljkujemo ni sebe ni te nase igrace koji mozda dodju ovde.
Ne vidim zasto izjednacavas moje da cemo protiv borca morati da se oznojimo i da se oni nama nece sklanjati po terenu sa tvojim da ja kazem da treba da se bojimo? Da li smo favoriti? Jesmo. Da li favoriti uvek prolaze dalje? Ne. Ukoliko udjemo 100% ne bi trebalo da bude vecih problema, a ukoliko udjemo kao protiv Vaduca(a i tu smo revans igrali kuci).. Ja sam samo hteo da kazem da finale nije gotova stvar, vec da za njega trebaa da se izborimo. To je to...
Nisam konkretno nista na tebe mislio nego na razne komentare po forumu. Jesu se pojacali, ali koliko jedan Borac moze da se pojaca? To jesu sve solidni igraci ali su nasi mnogo bolji. Verovatno i nece biti lako, i verovatno i jeste moguce iznenadjenje kao i uvek, ali u pitanju je dvomec, ako te u 2 utakmice neko nadigra onda je to pokazatelj drugih stvari, a ne lezernosti ekipe ili potcenjivanja protivnika.
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Kamenica »

Apija, Mo vrede vise od cele ekipe Borca. Mislim ljudi nemojte da se zanosimo i da padamo. Borac jeste odradio prelazni rok, na prolece ce se igrati strahovit fudbal, jer su klubovi dosli do para i do poslednjeg kola ce se voditi grcevita borba kako za drugo i trece mesto, tako i za ostala. Steta sto se ne ide od nule. Partizan je tu najslabiji.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Vojvodina-Borac (Č)

Post by Helm »

Ja tvrdim, i stojim iza toga, da Borac do kraja sezone neće ući među 8, a ne isključujem ni mogućnost da se do kraja bore za opstanak. Jesu se oni lepo pojačali, ali to i dalje nije nešto spektakularno.
Locked