Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Epa ako cemo sada da analiziramo svaku rec. onda moramo reci i to da se Vojvodina ne nalazi na Balkanu ...
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Alexandar wrote:Kod mene i dalje neverica da čovek opušteno huška ljude po forumu a pri tom se krije iza novinarske profesije. A još pri tom je i navijač partizana. Dno dna! Samo nam još nije napisao šta je on spreman da uradi pošto mu se ništa ne dopada.
Alexandre, kada se neko potpisuje imenom i prezimenom i u interesu kluba pise o onome sto je u njemu trulo, ja to ne bih nazvao SKRIVANJEM, premda pogledi su razliciti...

U ovom delu odgovora krije ti se i sta sam ja uradio. A, ti?
Hvala!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Uprava

Post by Alexandar »

Ti lično nisi ništa uradio, ti samo huškaš da neko drugi nešto uradi. Kada sam napisao da se kriješ iza svoje profesije mislio sam na čin da si zaštićen kao beli medved i zbog toga i dalje mislim da nemaš pravo da ti ovde ocenjuješ ko je šta uradio od nas običnih smrtnika u pravcu rušenja uprave. Uostalom sam si ranije izjavio da si navijač partizana pa samim tim ne vidim koja je tvoja svrha na ovom forumu.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Sreca pa si ti ovom klubu toliko doprineo i da je on toliko procvetao zbog tvog angazovanja, da je prosto pitanje kako pored tolike srcanosti sa tvoje strane finale LS mogu da igraju Bajern i Celzi, a ne mi...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

masterNS wrote:Mislis da ljudi iz grada po definiciji vise vrede? Je l' problem u tome sto su iz sela ili sto su u klubu iz licnih interesa, koji se ne poklapaju sa klupskim interesima? Ne vidim cemu ovo indirektno vredjanje sela?
Rekao bi da je u pitanju nesrecno odabran termin. Mada, potpuno se slazem sa tobom.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

vosa do groba wrote:
masterNS wrote:Mislis da ljudi iz grada po definiciji vise vrede? Je l' problem u tome sto su iz sela ili sto su u klubu iz licnih interesa, koji se ne poklapaju sa klupskim interesima? Ne vidim cemu ovo indirektno vredjanje sela?
Nisam imao nameru nikoga da uvredim sa ovog foruma.Ako sam nekog uvredio izvinjavam se.
Mene je pomalo zabolelo, jer sam dete sa sela, ali cu preziveti. :-) :cheers:
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

DUB kapa dole, to je to!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Uprava

Post by JackSparow »

Dobro, šta se dešava u klubu? Sinoć je trebalo da se održi sednica, nije valjda opet odložena? Neka potvrde ostavku ili neka ga ostave, ali makar da znamo šta se dešava. Kuća na jugu nije srušena, a svi rokovi su prošli.. Brzo će nova sezona, a trebalo bi je dočekati sa nekakvim planom, sa predsednikom, trenerom i sportskim direktorom...igračima.
Izblamirali smo se ove godine, ni Bati nije u interesu da gubi pare i dogodine?!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Uprava

Post by Box »

JackSparow wrote:Dobro, šta se dešava u klubu? Sinoć je trebalo da se održi sednica, nije valjda opet odložena? Neka potvrde ostavku ili neka ga ostave, ali makar da znamo šta se dešava. Kuća na jugu nije srušena, a svi rokovi su prošli.. Brzo će nova sezona, a trebalo bi je dočekati sa nekakvim planom, sa predsednikom, trenerom i sportskim direktorom...igračima.
Izblamirali smo se ove godine, ni Bati nije u interesu da gubi pare i dogodine?!
Da li je ove godine gubio?
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Uprava

Post by JackSparow »

Pa uloženo je tu para, Apija i Moreira neće igrati za dž, to je sigurno. Prodaja Poletanovića, Trajkovića, Abua,... bi mogla da donese lep prihod za klub.
Realno, vreme je da se okrene novi list, sada je pravo vreme za selekciju i otpuštanja balasta tima, sada kada smo na dnu. Sa Batom ili bez njega.

Zato ne vidim čemu ovo otezanje, mora da postoji nešto. Ne verujem da je zbog navijača.. jer mi njega ne dotičemo, to je evidentno.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Ne igraju Apija i Moreira za dž svakako, ali ne igraju ni od Batinih para.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Uprava

Post by Box »

Upravo tako...
Dosao je kada je bilo tesko, ulozio, za njega ne tako velike pare i sada mu se vraca vise sigurno ;).
Iz dubioze izvukao klub i doveo do nekog oredjenog nivoa da navijaci budu srecni i mogao bi da ostane jos dugo na tom mestu kako bi prao pare preko kluba.A kada malo previse zelis(prodas) onda se desi ovakva polusezona.

Kada bi ulagao vise i klub poceo da osvaja trofeje i izlazi na evropsku scenu bio bi interesantniji za spoljasnje kontrole (UEFA,FIFA i ostali).

Neko moje vidjenje novonastale situacije...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik »

I sta je bilo sa tom sednicom na kraju?
Ima se vremena. Sve polako. Lalinski.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Bravo Box ! :) svaka na mestu.
Bata je psiho maher :) tacno zna gde nas boli i to pokriva ,dakle neprodaju igraca svinjama,ulaganje u FCVB jer zna sta g. Boskov znaci za ovaj klub grad i navijace itd itd.
I taj deo za evropu je tacan skroz,stim da bih ja jos dodao da je jako cudno da nama niko ne zeli biti generalni sponzor!!
Mozda ljudi nece da se petljaju sa Batom zbog ugleda firme, ili nasi namerno nece da se petljaju sa potencionalnim sponzorima jer bi onda prica bila skorz drugacija i direktno od rezultata bi stosta zavisilo.

Ovako od rezultata zavisi samo trener i 4 "bezobrazna igraca"..
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Uprava

Post by JackSparow »

Ljubitelji teorija zavere :D
Post Reply