Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Akcent »

Jesu dobili cigane?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmin mali »

Firmas iz medicinske wrote:Jesu dobili cigane?
Nazalost ne,utakmice je zavrsena rezultatom 1-2 i ako smo mi imali mnogo vise i mnogo bolje sanse,na kraju utakmice i prazan gol promasili,al dobro,nedostatak sportske srece :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Firmin mali wrote:
Firmas iz medicinske wrote:Jesu dobili cigane?
Nazalost ne,utakmice je zavrsena rezultatom 1-2 i ako smo mi imali mnogo vise i mnogo bolje sanse,na kraju utakmice i prazan gol promasili,al dobro,nedostatak sportske srece :cheers:
Jako je teško, u slavljeničkoj atmosferi, pobediti prvog pratioca.Svi motivi se nalaze na strani drugoplasiranog, a kad još izostane i sportska sreća (uz toliku bodovnu razliku), nema trunke dileme u šampionskom slavlju.
Momci, srećan vam put ka Prvom timu Vojvodine :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Čini mi se da je klince atmosfera i broj ljudi na početku meča malo pomela, otud i brza dva gola cigana. Posle su se oslobodili pritiska i potpuno pritisli protivnika, i nije mi jasno kako još barem jedna lopta nije završila u zvezdinom golu.
Istakao bih Šaletu Kordića danas. Jeste, igrao je već i za seniore, ali ovde sa svojim vršnjacima deluje kao Ljorente u A.Bilbau. Biće od njega nešto...
Io odio Belgrado
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Minja »

Image

Image
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Charlie »

Na medjunarodnom turniru u Osijeku, pioniri (U-12) zauzeli sedmo mesto

http://www.glas-slavonije.hr/168124/6/D ... ti-i-sesti" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmin mali »

Image

Decko peva cuvenu pesmu Lost Propelleros -1966...1989
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Galerija : >> http://s1185.photobucket.com/albums/z35 ... Omladinci/ <<

po meni juce utakmica,lepo odigrana spomenuo sam gore,dosta sansi nazalost mali nedostatak srece,i veliko iznenadjenje od strane publike koje oni nisu ocekivali,ali nema veze,lepa utakmica,i jos jednom sve cestitke sampionima :cheers:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Image
Davno nisam video lepsu sliku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Владика »

limanfkv wrote:
Image
Davno nisam video lepsu sliku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: ! Коју салву увреда су добили гости из Београда. Иначе стварно морам да кажем, ко жели да гледа игру која личи на фудбал треба да иде на омладинце. После дуго времена видео сам смеле пасове, брзо изношење лопте на противничку половину, добре центаршутеве...по мени, много квалитетнији фудбал од оног што смо могли виђати на Карађорђу током сезоне. ЧЕСТИТКЕ ШАМПИОНИМА!
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Minja »

Fotka je prvoklasna. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Stexman »

podbara wrote: Иначе стварно морам да кажем, ко жели да гледа игру која личи на фудбал треба да иде на омладинце. После дуго времена видео сам смеле пасове, брзо изношење лопте на противничку половину, добре центаршутеве...по мени, много квалитетнији фудбал од оног што смо могли виђати на Карађорђу током сезоне. ЧЕСТИТКЕ ШАМПИОНИМА!

Nažalost to je izgleda jedino mesto gde će lep fudbal moći da se vidi! Veliki pozdrav za mlade ŠAMPIONE!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Владика »

Прође још један "Нештицки"
[video]http://www.youtube.com/watch?v=SRSyDfZ2 ... el&list=UL[/video]
п.с. Да ли неко може нешто да нам напише о тренеру Гаћиновићу?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Ja cu...
Jedan od trenera "nase"-srpske skole fudbala, prvo i glavno odbrana, velika disciplina, bez puno filozofiranja na terenu, nema pas igre, kreacije i sl. vec nabijes napred i sta ti bog da. To je ono sto sam video, a i cuo...
Darko
Posts: 5
Joined: Thu Jun 14, 2012 10:33 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Darko »

Grba_NS wrote:Ja cu...
Jedan od trenera "nase"-srpske skole fudbala, prvo i glavno odbrana, velika disciplina, bez puno filozofiranja na terenu, nema pas igre, kreacije i sl. vec nabijes napred i sta ti bog da. To je ono sto sam video, a i cuo...
Neozbiljno je iznositi ovakve tvrdnje na osnovu rekla-kazala informacija i tako olako iznositi kvalifikacije o nečijoj stručnosti i kvalitetu.
Prvo, trener Gaćinović je ostvario fantastičan uspeh u kadetskoj ligi Srbije, gde je osvojeno 2. mesto sa osvojenih 76 bodova iz 24 pobede,
4 nerešena rezultata i samo 2 poraza i uz 81 dat i samo 17 primljenih golova, što je najbolja gol razlika u ligi. Mislim da je smešno misliti da se ovoliki broj golova može dati igrom nabiješ napred i šta ti bog da. Inače Zvezda je prva sa 80 bodova uz izuzetno suđenje i u gostima i kod kuće, a Partizan je treći sa 64 boda, a ova ekipa je od 8 susreta sa Zvezdom, Partizanom, Radom i OFK Beogradom ostvarila 7 pobeda uz samo jedan poraz protiv Zvezde u Beogradu gde je golman Vojvodine dobio crveni karton u 15. minutu pri rezultatu 0:0.
Drugo, svi bi želeli da igraju kao Barsa ali nema svako igrače tipa Mesija, Ćavija i Inieste. Kvalitet trenera je da napravi rezultat sa timom koji ima na raspolaganju, a činjenica da je kadetska ekipa odigrala celu sezonu bez tri izuzetna igrača, Marka Kordića, Nebojše Kosovića i Milana Sprema koji su igrali za stariju selekciju i imali veoma značajnu ulogu u osvajanju titule omladinskog prvaka, daje rezultatu kadeta još veću težinu.
Treće, ovaj rezultat kadeta je najbolji rezultat fk Vojvodine od kako učestvuje u kadetskoj ligi Srbije, jer prethodne generacije su osvajale maksimalno 4. mesto uz daleko manje pobeda i daleko slabiju gol razliku, i biće izuzetno teško da neka generacija u skorijoj budućnosti ponovi ovaj uspeh.
Na kraju, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoj sud ali činjenice i rezultati su ipak jedino merilo nečijeg kvaliteta.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Darko wrote:Na kraju, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoj sud ali činjenice i rezultati su ipak jedino merilo nečijeg kvaliteta.
Tako je. Upravo zato sam i izneo svoje misljenje koje sam stekao gledajuci kadete ciji mi se fudbal ne dopada, iskreno. Takodje u dodiru sam sa par momaka iz te generacije i to su njihove reci- sto se tice taktike i trenerske filozofije trenera Gacinovica. Nista licno.
Post Reply