Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Transferi

Post by Telep »

Mislim da nema sanse da Stepanov dodje u Srbiju, ni u Vojvodinu a kamoli zvezdu, nije on jos mator i dalje moze da ode u neki osrednji klub za finu platu. a da i zvijezda nema tih para da ga plati..

Jos godinu-dve godine pa da nam se vrati :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Krle wrote:Mislim da ćemo od naredne sezone gledati prvi tim sastavljen od momaka iz FCVB, prošaran s nekolicinom iskusnijih domaćih snaga. I da, Trajkovića molim vas da ne spominjete posle gesta na poslednjoj utakmici.
Pa to bi bilo idealno, ali i realno kao da Čelsi osvoji Ligu šampiona! :D No, kako se čuda dešavaju, nada umire poslednja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To je super skroz...

Vrati nam se Jovanic umesto Rupica (mada ne vidim razlog zasto ne dati sansu Budi), Susnjar u napad, i nabavimo jos nekog ofanzivnog veznog...

:cheers:
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:To je super skroz...

Vrati nam se Jovanic umesto Rupica (mada ne vidim razlog zasto ne dati sansu Budi), Susnjar u napad, i nabavimo jos nekog ofanzivnog veznog...

:cheers:
Iz onoga sto sam cuo od strucnih ljudi (necu navoditi imena), ali neki rade u Vojvodini, Janosevic je rupa kakve nema i Supic je za njega Bufon. Isto tako se slazu da je Kordic potencijal kakav se retko radja i da je uskoro spreman za prvi tim.
Kup je nas!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Ne znam da li je ovo prava tema, ako nije neka moderatori premeste.
Naime sinoć sam bio na svadbi prijatelja (bivši golman Rada inače), pa sam upoznao između ostalih i miljenika ovog foruma, Branu Ilića :).
Razmenili smo par rečenica, iznenadio sam ga jer sigurno nije očekivao da će mu prići navijač Voše u Bosni :D. Ostavio je utisak kulturnog momka, kaže da slabo prati rezultate Voše. Na moju konstataciju da su bili katastrofalni kurtoazno je izrazio optimizam i veru u bolja vremena. Nemam pojma iako me je nervirao na terenu moram da priznam da je uvek davao sve od sebe i da je stoički podnosio kritike navijača. Deluje kao dobar čovek, inače se ne bi cimao da dolazi na svadbu druga propalog fudbalera.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

SRPSKA vodeća trojka, ili šampion Grčke?

Aleksandar Katai se vratio sa odmora ali ne zna da li se vraća u Olimpijakos, hoće li na pozajmicu u Srbiju ili negde drugde.

- Najradije bih išao ponovo preko granice a privlače me takmičenja u Belgiji i Holandiji. Međutim, i to je problem jer realno lane sam sa klupe otišao u Olimpijakos, a nisam se dokazao u srpskom fudbalu. Ovog proleća se nisam proslavio u Vojvodini i možda bi bilo bolje da najpre ovde nešto nešto uradim. Nisam pričao sa menadžerom Nikolom Damjancem i više ću znati narednih dana - kaže Katai.
Putuj...a u Belgiji i Holandiji ce te pojesti za dorucak i igraci sto protokola videli nisu...
Iz onoga sto sam cuo od strucnih ljudi (necu navoditi imena), ali neki rade u Vojvodini, Janosevic je rupa kakve nema i Supic je za njega Bufon. Isto tako se slazu da je Kordic potencijal kakav se retko radja i da je uskoro spreman za prvi tim.
Slazem se za Kordica, ali sam cuo suprotno za Budu, tj. da uopste nije los...takodje sam cuo da decko ume da ispuca loptu i da pogodi Abua u 99% slucajeva, sto se za Supica ne moze reci. Supic kad ispuca loptu, krstimo se i levom i desnom, a ljudi na limanu boga mole da im ne polupa prozore :)
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Preduslov podmladjivanja tima i stvaranje hemije predstavlja odlazak Supic, Mojsova, Smiljanica i Moreire kao i kompletne uprave.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

"Apija ostaje u Vojvodini?"

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=615697" onclick="window.open(this.href);return false;
„Kako stvari trenutno stoje, Apija dolazi na prozivku 18. juna u Novi Sad. Trenutno je u Gani, u Akri na odmoru koji provodi sa suprugom i svoje četvoro dece.“

„Čujemo se svakodnevno i činjenica je da je odbio nekoliko ponuda od evropskih klubova kao i klubova sa Bliskog istoka, iz Dubaija i Katara“, rekao je menadžer Stefana Apije.

Apija bi mogao da napusti Novosađane samo u slučaju bolje ponude.

„Bilo je nekoliko inicijalnih razgovora za koje nije hteo ni da čuje, pa je, ako je po tome suditi, jasna njegova namera da ostane u Vojvodini. S druge strane, međutim, takođe je jasno da tu nameru može da promeni samo jača finansijska ponuda nekog drugog kluba u inostranstvu. Smatram da je to razumljivo i prihvatljivo, s obzirom na činjenicu da on ima 32 godine“, dodao je Radović.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Stepanova sam video pre pola sata na limanu... Jel dosao na odmor ili...
I Bog je Slaninar...
фирма бг
Posts: 14
Joined: Tue Jun 05, 2012 3:00 pm

Re: Transferi

Post by фирма бг »

Информација је од једног човека из Чачка 100% проверена. Никола Милојевић, голман Борца мења Супића у Војводини!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

фирма бг wrote:Информација је од једног човека из Чачка 100% проверена. Никола Милојевић, голман Борца мења Супића у Војводини!!!
Jel to onaj gosa sto je branio za mladu reprezentaciju? Ako me secanje dobro sluzi, dobar je on :)

madda fakka wrote:Stepanova sam video pre pola sata na limanu... Jel dosao na odmor ili...
Kamo lepe srece... :roll:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Dobar je Milojevic, ali novi golman mora doneti i glasove neke :)
ПУШТАМ КИШУ!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

фирма бг wrote:Информација је од једног човека из Чачка 100% проверена. Никола Милојевић, голман Борца мења Супића у Војводини!!!
Istina, sta mislite o njemu? Pesic ili Vignjevic ce najverovatnije zameniti Moreiru.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Koji Pesic?

Da nije onaj iz Serifa?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Милојевић је људски добар голман, не прави неке бравуре на голу, али је јако сигуран и није киксара, што ја лично највише ценим код голмана. На оним конференцијама пре полуфинала купа стекао сам утисак и да је ок као човек.

гробарског "доктора" најурити што пре!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Post Reply