23. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

Strasno, cak sta vise katastrofalno. Ako se neko ne dozove pameti... i u narednim kolima ne zaigramo mnogo, monogo bolje, tj ako igru ne promenimo iz korena, ne smem ni da pomislim sta ce se desiti sa nama!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Iako igra slabije ove polusezone Kizito mnogo znaci za igru Vojvodine.Jel zna neko koliko ima godina taj mali Petkovic.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Djumi,nisam siguran ali mislim da nije stariji od 85-og godista. Cak,mislim da je bas 85-to godiste. Bivsi omladinac Rada koji ocigledno nije mogao da dobije sansu tamo,pa je isao u srpsku ligu,a onda u Vojvodinu,custo da mu se SI-VI poboljsa...Strasno... :oops:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Zorge wrote:Tužna utakmica i još tužniji rezultat.Dobro smo još i prošli jer je javor imao 4 zicera.6 utakmica -6 bodova i ako ovako nastavimo ispadamo sigurno.Ocepljuj se Crna Goro. :oops:
PRIJATELJU STA TI KAZES NA OVO :?:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Jambo,neznam za cega me pitas.Ako me pitas za samu utakmicu,katastrofa.Nista nismo igrali,nikad slabije navijali(drugo poluvreme),jedina svetla tacka ona deca na jugu.Sve u svemu mucno.Ne bi krivio igrace i strucni stab,bojim se da ce imati prilike da se dobro potrude do kraja.Mislim da su to sve ok momci.Video sam Pekarica na zapadu,bio je smrknut kao da su sve ladje potonule i videlo se da mu je stalo do ekipe i da mu je tesko.Sto se tice Crne Gore ,pa neka idu ako hoce,samo mi je zao sto nas niko ne pita s kim bi mi ziveli.Fudbalski,svejedno mi je,mi ce mo ostati i sa njima i bez njih u ligi.Pozdrav
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Mislim da taj Petković ima 19 godina.
Što se tiče utakmice,složio bih se sa ocenom da je totalna katastrofa,barem što se tiče igre Vojvodine.Izgleda da su igrači produvali taj spirometar pre početka utakmice toliko da nisu mogli da se pomere na terenu.Elem,taj Pavlović koji se upropaštava u ovoj ekipi,još više se upropaštava na pozicijama koje je zauzimao ove sezone.
Locked