Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Dva gola Tadića u meču sa Utrehtom (drugi iz penala). Ipak, odbrana nije uradila dobar posao i gube sa 2:4 desetak minuta pred kraj.

+
B92 wrote:Srpski internacionalac Dragan Mrđa, koji se dugo oporavljao od teške povrede, u igru je ušao u 75. minutu, ali mu je i 15 minuta na terenu bilo dovoljno da pokaze da se vraća na velika vrata. Mrđa je odigrao odlično na blatnjavom i teškom terenu, a u sudijskoj nadoknadi, posle ’slaloma’ kada je prošao celu odbranu domaćina, bio je oboren u kaznenom prostoru. Srbin je golom iz jedanaesterca postavio konačan rezultat, a imao je i dodatni razlog za zadovoljstvo, budući da mu je to bio jubilarni, 15. gol u dresu Siona.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Kakvo je zadovoljstvo gledati Tadica kako igra za reprezentaciju.
33. minut za 1:1, prethodno namestio zicer volu Tosicu, koji je naravno promasio.
Retko inteligentan fudbaler. :idea:
EDIT:
evo i drugog u 48. minutu.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Firmin mali »

http://www.ajaxshowtime.com/hoofdnieuws ... meleg.html

Snimak sa treninga Ajaksa,prvi treningu Ceunce i Melega,i dole u tekstu pise da je Meleg postigao najbolji gol na treningu :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Kačar konačno dočekao svojih 5 minuta u Hamburgu, ali bukvalno. Ušao je u igru u 90. minutu u pobedi svog tima na Vestfalenu 4:1.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

B92 wrote:11. gol Tadića za remi Tventea

Srpski reprezentativac Dušan Tadić postigao je gol u remiju Tventea na gostovanju u Zvoleu, u poslednjem meču 22. kola holandske Eredivizije.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by simicpk »

ФКВ
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Akcent »

Bojovic 5 golova na 4 utakmice :cheers:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Red Marquis »

Mudrinski :evil:

Njegova dva bivša kluba igraće u polufinalu kupa za razliku od Zvezde. Za koga navija Mudrinski?

"U oba tima imam drugove, o kojima i ljudski i fudbalski mislim sve najbolje. Ipak, nije mi teško da se opredelim i mislim da Jagodina ima veće šanse da podigne pehar. To im od sveg srca želim jer mislim da se radi o sjajnoj ekipi".
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Bald Tranny nastavlja da uveseljava narod Tajlanda:

[video]http://www.youtube.com/watch&v=vabsm_dvohQ[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Zoran Mijanovic ponovo je navukao rukavice na ruke! Angazovala ga je uzicka Sloboda.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

http://www.mozzartsport.com/vesti/stadi ... ica-u-nisu" onclick="window.open(this.href);return false; Meraklije utopisti :greenbutt:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grof Žekula »

V. Novosti wrote:Brkić ponovo među stativama

Pauza je gotova za Željka Brkića, srpski golman je spreman da ponovo stane da čuva mrežu Udinezea. Poslednji test naš reprezentativac je imao u utorak u prijateljskom meču sa niželigašem Đemonezeom, na kojem je branio u prvom poluvremenu.

Uspešno je prošao probu, tako da će biti u konkurenciji za tim protiv Peskare u sledećem kolu. Prelom prsta i operacija su sada zaboravljena prošlost.

- Spreman sam! Počeo sam da treniram punom snagom, branim bez ikakvih problema, bez straha. Priključujem se ekipi i biću u konkurenciji za tim za sledeće kolo - zadovoljan je Željko Brkić.
V. Novosti wrote:Krasić od leta u Moskvi?

Miloš Krasić će do leta sigurno ostati u Fenerbahčeu i neće pojačati nekog od top-timova u Rusiji, za “Izvestije” je potvrdio njegov agent Dejan Joksimović.

- U kontaktu smo sa nekoliko klubova iz Rusije, ali za sada Miloš ostaje u Turskoj. Nadam se da će igrati, mada nikome nije jasno u čemu je problem. Redovno trenira, zdrav je i ne znamo zašto mu trener nije dao šansu da se dokaže kad se oporavio od povrede - rekao je Joksimović.

“Sport ekspres” tvrdi da je moskovski Dinamo želeo i sada da otkupi Krasića, dogovor sa Fenerbahčeom ipak nije postignut.

Rusi ne odustaju i spremni su da ga čekaju do leta. Očigledno da ni u turskom gigantu nisu načisto šta će sa Krasićem koji od letos nije uspeo da ih ubedi da je pre samo godinu i po dana bio najtraženije krilo na kontinentu. Očigledno i oni čekaju kraj sezone.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post by laki »

Jako mi je drago zbog Brke! Idemo Brko, samo gazi! :cheers:
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Dejan »

Vlatko Grozdanoski

http://sportskatreska.com/?p=19094" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Gde su, šta rade...?

Post by the Gari »

Podrška Mijanoviću da brani duže od Ratka Svilara, ako je to uopšte izvodljivo! 8)
Uz Brkića, moj omiljeni golman Vojvodine kojeg sam gledao uživo!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply