"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Sinisa krme jedno. Docices u Novi Sad m.m.t.j.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vojvodina jedna jedina »

Шћеповић на терену,Тадић на клупи... :roll:

Да нема Брке на голу пожелео би им петарду.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by budababa »

Igra, ako je uopšte i bilo do gola, se raspala. Brka kriv za drugi, realno. Kako stvari stoje na terenu, sve sem debakla će biti uspeh. Tuga... :frown:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Perf
Posts: 22
Joined: Sat Mar 09, 2013 3:36 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Perf »

budababa wrote:Igra, ako je uopšte i bilo do gola, se raspala. Brka kriv za drugi, realno. Kako stvari stoje na terenu, sve sem debakla će biti uspeh. Tuga... :frown:
Ma cini ti se... :P Steta, znao sam da nije realno da ih dobijemo ali nisam ocekivao ni da nas napune.. :frown:
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by 1892 »

Mislim da je sad i nama najtvrdokornijim slaninarima jasno da Brka nema kvalitet za ovakve utakmice, na zalost ovo mu je vec 4-5 kiks u bitnim mecevima, ocigledno da je u pitanju nedostatak herca...
Come on you Reds!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

1892 wrote:Mislim da je sad i nama najtvrdokornijim slaninarima jasno da Brka nema kvalitet za ovakve utakmice, na zalost ovo mu je vec 4-5 kiks u bitnim mecevima, ocigledno da je u pitanju nedostatak herca...
Očigledno. :oops:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Boske87 »

Očekivano, a opet sam ljut kao ris :x . Kompleksaški komentator na htv kaže sad smo im vratili za 99, to mi je malo popravilo rasploženje jer je znak da ih još boli :) , ova utakmicama se ne može porediti sa onom. Ipak nikad sramotnije reprezentacije nismo imali, nikad goreg selektora, nikad manje srca. Brku volim ali jeste kiksara, i ranije sam to govorio, ali opet je najbolji golman Srbije u ovom trenutku. Majmun se setio da ubaci Tadića tek u 60 minutu, a onu asistenciju petom debeli Stevanović ni u snu ne bi izveo. I već je postala navika da naši najbolji igrači prave kikseve u stilu JSl crno belih filijala, onaj kiks Kolarova je za nepoverovati. Hrvati ništa posebno, bio sam u pravu i pre tekme kada sam to tvrdio ali večeras su me još više razočarali igrom, sami smo sebe pobedili...

Još jedne kvalifikacije uzalud protraćene, a tek nam je crna budućnost sa Milivojevićima, Šćepovićima, Mitrovićima, Ninkovićima i drugom blizanačkom bagrom koja će biti nosilac reprezentacije u narednim godinama.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by JackSparow »

A go**o od komentatora se upljuva da nam ukaže na to kako je Brkić nesiguran. Jedva čekaju da kiksne da bi ga šutnuli iz tima i vratili onog moralnog pigmeja, a očekuju da brani kao Bufon. Kako može biti siguran na golu kada zna da ga i najmanji kiks izbacuje iz tima? To što lopta padne izmedju tri igrača odbrane i niko nije u stanju da je izbije, to nema veze.
vdn slaninar
Posts: 1039
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vdn slaninar »

sinisa odlazi,tole lopove
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Ultra slanina »

JackSparow wrote:A go**o od komentatora se upljuva da nam ukaže na to kako je Brkić nesiguran. Jedva čekaju da kiksne da bi ga šutnuli iz tima i vratili onog moralnog pigmeja, a očekuju da brani kao Bufon. Kako može biti siguran na golu kada zna da ga i najmanji kiks izbacuje iz tima? To što lopta padne izmedju tri igrača odbrane i niko nije u stanju da je izbije, to nema veze.
Budimo realni, Brx je kriv za drugi gol. Ne moze lopta da padne u srce peterca i da golman krene pa stane. U svakom slucaju zelim mu da u narednim utakmicama za reprezentaciju opravda epitet najboljeg golmana Srbije.
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by JackSparow »

Imam osećaj da ga nećemo gledati protiv Škota na našem stadionu. Eto sreće da grešim.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Dejan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/srojk ... ovredio-se" onclick="window.open(this.href);return false;
Selektor Orlova dao je šansu Željku Brkiću koji je kod drugog gola, koji je postigao Olić, napravio kiks prepoznatljiv za njega...
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DekiFirma »

Ma sva trojica su kiksare teske... Stojkovic da ne pricam, Brkica ste videli, Aleksic takodje kiksara (Svedska)... Kolarova sam najvise voleo i cenio od svih igraca, danas me je duboko razocarao, Ivanovic jedini dobar u odbrani... Vezni red nula, napad KROMPIR...

Ali uprkos svemu, mislim da je drugo poluvreme recept kako igrati protiv velikih ekipa... Znam da nisam normalan, ali ja cu ipak i dalje podrzavati reprezentaciju uprkos ramadiniju, mihajlovicu i ostaloj bagri... Vidi se da vecina ima talenat i kvalitet (osim radovanovica, stevanovica i scepovica koji nisu ni za karu), ali nisu uigrani... Hrvati su vec 4 godine na okupu pa nisu nesto bog zna sta pokazali.. Da nije bilo onih nasih kikseva, ne bi ni mi ni oni dali gol do sutra...

Do kraja kvalifikacija uigrati tim, stvoriti koliko toliko timski duh kroz pobede protiv velsa i ostalih velesila, i onda sledece kvalifikacije da docekamo uigrano... Aj sad, bice bolje ljudi, u utorak pobeda .... Kad sam video intervju Ivanovica, videlo se koliko je covek zeleo i koliko mu je zao... To postujem... SRBIJA :cheers:
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Boske87 wrote: Još jedne kvalifikacije uzalud protraćene, a tek nam je crna budućnost sa Milivojevićima, Šćepovićima, Mitrovićima, Ninkovićima i drugom blizanačkom bagrom koja će biti nosilac reprezentacije u narednim godinama.
Na zalost sve tacno! Ovaj Smrdisa ne planira da podnese ostavku vec planira da upropasti i naredni ciklus kvalifikacija. A ona volina is FSS sto su nam gori selektori on sve jace uz njih. Hajmo ljudi da se potrudimo protiv Skota i oteramo stoku pa makar nas izbacili iz kvalifikacija.

Bar cemo moci da pricamo u fazonu "E da nas nisu izbacili mi bi sigurno razbili ove ili one...". Ako ovi ostanu, bruka nam ne gine a mene to mnogo vise boli od ne igranja.
Najgore od svega sto imamo igrace koji ladno mogu bilo kakve kvalifikacije da prodju, mozda ne za neke velike domete ali kvalifikacije ladno!
Boli sto nam najbolji igrac sedi na klupi u najvaznijoj utakmici, i sto neki od najboljih nisu ni pozvani, i sto je iznenadjenje Brkic na golu umesto onog bolida jos vece kiksare,
sto imamo igrace u timu koji ne igraju u svojim klubovima a starteri u reprezentaciji. Pa kad sve to saberemo, bolje da ne igramo. I jedino tako Smrdisa ce morati da ode jer posla nece biti!!!
Perf
Posts: 22
Joined: Sat Mar 09, 2013 3:36 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Perf »

JackSparow wrote:A go**o od komentatora se upljuva da nam ukaže na to kako je Brkić nesiguran. Jedva čekaju da kiksne da bi ga šutnuli iz tima i vratili onog moralnog pigmeja, a očekuju da brani kao Bufon. Kako može biti siguran na golu kada zna da ga i najmanji kiks izbacuje iz tima? To što lopta padne izmedju tri igrača odbrane i niko nije u stanju da je izbije, to nema veze.
Da te pitam nesto... Da li si ti ikad trenirao fudbal?! Covece, lopta pada u petarac! Na golmanu je da je ispuca, uhvati ili bilo sta drugo(osim da primi gol), tako da to sto pokusavas da opravdas Brkica za ovaj drugi gol postaje pomalo smesno.. Ako mu je problem to sto ga jedan kiks izbacuje iz tima onda mora da resi taj problem sto pre. Morace da igra sa pritiskom UVEK u velikim klubovima(sto mu je namera, nadam se).
Post Reply