Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by laki »

Jedino sto ne znam koji igrac treba da dodje u napadu da bi nadoknadio Abuov skoro sigurni odlazak na kraju sezone! On nam je donosio prevagu u utakmicama sa partizanima i zvezdom u kojima smo pobedjivali i mislim da je on najveci razlog sto sa njima u protelkle tri godine imamo tako dobar skor.
Na manjim utakmicam zna da podbaci, ali ni to nisam siguran da li da tako nazovem (podbaci) jer ga uvek cuvaju dobro a mi visak slabo koristimo.

U svakom slucaju, na upravi ce biti tezak zadatak sto se tice prelaznog roka (posto mi ono sa Fijerom jako smrdi).

PS: Ne zaboravimo i koliko cemo biti oslabljeni odlaskom Vuleta i Traksa koji ce isto skoro sigurno otici. Ne znam kojom cemo magijom kvalitetno zakrpiti sve odlaske!
Image
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Camel »

Drina wrote: Ono sto nama nece ici u prilog je sto ih poslednjih godina jako tesko pobedjujemo i to uglavnom sa minimalnim rezultatom.
Više nam ne ide u prilog policijska struktura sudijske organizacije i povezanost ljubitelja Betovena i Šopena sa glavni šerifom Srbije.
Sinoć je lep posao Majo odradio u Jagodini,imajući u vidu skoro gostovanje cz tamo.
Image
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Drina »

Camel wrote:
Drina wrote: Ono sto nama nece ici u prilog je sto ih poslednjih godina jako tesko pobedjujemo i to uglavnom sa minimalnim rezultatom.
Više nam ne ide u prilog policijska struktura sudijske organizacije i povezanost ljubitelja Betovena i Šopena sa glavni šerifom Srbije.
Sinoć je lep posao Majo odradio u Jagodini,imajući u vidu skoro gostovanje cz tamo.
Image
Verujem da će Mažić suditi finale! Kada će se to znati?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina (0:1), sreda 16h

Post by madda fakka »

nboya wrote:Ostatak slika je u Galeriji. http://www.fkvojvodina.com/galerija.php ... vodina+1:1+(polufinale+kupa" onclick="window.open(this.href);return false;)
Hvala Camelu!
Na fotki 12 se vidi i da je Katai srecan sto smo prosli izgleda da je i on sam svestan da nije igrao kako ume ali verujem da ce ze 3 nedelje dati sve od sebe. Primetio sam da pre nego sto ga ja Vignjevic izveo iz igre nesto su se raspravljali. E sad jel greska Vignjevica sto mu dozvoljava da bude drzak ili je Katai sam bio iznerviran a ovaj ga pustio da se "istrese". Pojeli su mi nerve u prvom poluvremenu iskreno da kazem.... Kao sto sam ranije napisao prosli smo to je najbitnije idemo 08.05. da osvojimo taj kup vise :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Tancha »

Је л' иде Јагодина у Европу као финалиста Купа у ситуацији у којој ми освајамо исти и завршавамо трећи на табели?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by madda fakka »

Tancha wrote:Је л' иде Јагодина у Европу као финалиста Купа у ситуацији у којој ми освајамо исти и завршавамо трећи на табели?
Da, jer prve 4 ekipe iz naseg prvenstva idu Evropska takmicenja, ali bih prepustio kolegi forumasu Helmu ako nadje vremena da ti objasni :)
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Helm »

madda fakka wrote:
Tancha wrote:Је л' иде Јагодина у Европу као финалиста Купа у ситуацији у којој ми освајамо исти и завршавамо трећи на табели?
Da, jer prve 4 ekipe iz naseg prvenstva idu Evropska takmicenja, ali bih prepustio kolegi forumasu Helmu ako nadje vremena da ti objasni :)
Jagodina bi u tom slucaju isla na osnovu rezultata u prvenstvu, posto titula u Kupu donosi vise i od drugog mesta u prvenstvu. Sto znaci da bi Jagodinci morali da sacuvaju 4. mesto na tabeli i onda bi kretali od prvog kola kvalifikacija. Dok bi mi trebali, u toj varijanti, da krecemo od treceg kola (cini mi se da je ove sezone opet tako posto je Srbija napredovala za 2 ili 3 mesta na toj listi drzavnih koeficijenata). Druga situacija bi bila da osvajac kupa ide u Ligu Sampiona, tada finalista dobija status osvajaca za kvalifikacije LE.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by budababa »

Opšti je utisak da smo svi zadovoljni rezultatom, i da smo radi toga spremni "progledati" igri kroz prste. A da juče dosta toga nije štimalo - nije. Ne znam zašto ovaj tim ima barijeru na pojedinim utakmicama, jer su momci pokazali da kada igramo otvoreno nema tima koji može da nam se suprotstavi. Uostalom, tukli smo u gostima oba blizanca i Jagodinu, zašto onda na Karaburmi izlazimo na teren tako stegnuti? Ono što može da raduje je činjenica da smo se ponovo vratili iz minusa bez većih problema i to je kvalitet koji dugo, dugo nismo imali. Jednostavno, kada smo pod pritiskom ovaj tim se ponaša mnogo zrelije nego poslednjih par godina/sezona, ali ostaje pitanje zašto dozvolimo sebi da dospemo u nezgodnu situaciju? To zameram treneru, izađi ofanzivno od prvog minuta, daj im gol i gledaj ih kako se izduvavaju kao balon, a ne da branimo tih 1:0 i pikamo na kontre, kao da igramo protiv Rapida u Beču.

Navijanjem sam zadovoljan, baš je zagrmelo u par momenata, a stiče se pogrešan utisak kako su nas OFKovci nadglasali ("informacija" se čak provukla kroz pojedine medije, valjda su zaključak doneli na osnovu TV prenosa). Na snimku koji sam kasnije pogledao kod našeg gola se maltene ništa ne čuje, a svi koji su bili na stadionu znaju kakvi su se grozni krici prolamali u tim trenucima. Koreo jednostavna, ali lepa, a parolom smo ih prosto ugasili (svaka čast obaveštajnoj službi 8) ). Gorak utisak sa gostovanja ostaje zbog onog momčića koga su oblivenog krvlju doneli do kola hitne pomoći. Srećom, mnogo je strašnije izgledalo nego što je bilo, brzo su mu zaustavili krvarenje i nadam se da je dečkić dobro. Ne ulazim u to zašto je počelo kamenovanje i ko je prvi počeo, u krajnjem slučaju i ko je pogodio tog derana, ali sa obe strane je bilo i dece i starih ljudi i nema opravdanja da se tako nešto praktikuje na stadionu.

Imamo tri nedelje da se spremimo za to finale, možda je ovo krajnje vreme i da se grupa trgne iz letargije, i da jednom šmekerskom, gradskom pričom privolimo veliki broj naših sugrađana i ljudi iz cele pokrajine da podrže Vošu 8. maja na tom poslednjem koraku ka obogaćivanju trofejne sale.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Radoye »

Mrzim utakmice sredom jer zbog posla ni teoretski ne mogu da ih ispratim. Juce jos i nije bilo toliko strasno, imao sam neko poverenje da cemo da prodjemo, ali za finale ima nacisto da izludim... :rage:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by ciribuciriba »

Vreme je da grad pokaze da je uz svoj klub i da proglasi 08.05.2013 neradnim danom.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Red Marquis »

Ono što mene muči pred finale nisu ni Jagodina ni savez ni sudije, već što se plašim onog stava "Veliki je ulog na ovom meču". Da ne čekamo drugo poluvreme da se otvorimo malo i krenemo po pobedu.

Juče...VENI VIDI VICI. Nisam uopšte sumnjao, čak ni nakon primljenog gola u prolaz. Da je bilo ko bio na mestu lelemuda Kataia, meč bi bio rešen još u prvom poluvremenu. Navijanje po meni iako ne baš sjajno(možda i zbog kvara megafona) opet na momente je bilo kako treba i to je bilo dovoljno za domaću atmosferu. Noćas sam odgledao snimak na Areni...slabo sam čuo Uniju uopšte, tako da ne znam odakle te priče da su nas nadglasali. Pohvale Areni na ukupno 5 sekundi snimanja slaninara i komentatorovog "nekoliko stotina navijača iz Novog Sad". Nije da nismo navikli, ali nek pozdrave njihove mame.
Io odio Belgrado
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by mihailov »

FCVNS1914 wrote:Vreme je da grad pokaze da je uz svoj klub i da proglasi 08.05.2013 neradnim danom.
Nije nam neophodno da ličimo upravo na našeg rivala u finalu :wink:
Ne brinem se ja za našu brojnost u finalu, već smo se u tom pogledu dokazali pre 2 godine na istoku rupe. Čak štaviše, naplatio bih prevoz 100 ili 200 dinara, čisto da vidimo na čemu smo...
Napred Voso!
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Salvador »

budababa wrote:...
Navijanjem sam zadovoljan, baš je zagrmelo u par momenata, a stiče se pogrešan utisak kako su nas OFKovci nadglasali ("informacija" se čak provukla kroz pojedine medije, valjda su zaključak doneli na osnovu TV prenosa). Na snimku koji sam kasnije pogledao kod našeg gola se maltene ništa ne čuje, a svi koji su bili na stadionu znaju kakvi su se grozni krici prolamali u tim trenucima. Koreo jednostavna, ali lepa, a parolom smo ih prosto ugasili (svaka čast obaveštajnoj službi 8) )...
Obzirom da nas je rezija na tv-snimku krila najstrasnije, jel moze neka fotka za nas koji nismo mogli da prisustvujemo tekmi?
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by Brick Liman »

Image
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 1/2 finala Kupa: OFK Beograd-Vojvodina 1:1 (ukupno 1:2)

Post by budababa »

http://www.mondo.rs/s286831/Sport/Vojvo ... _maja.html

Dakle, imaćemo dva dana više da se spremimo za finale kupa. Plus, zaboravih da napomenem od juče, a ostavilo je jak utisak: da li su one muve atakovale po svim delovima tribine ili je bio peh da je neko blizu nas stao u :shit: i otvorio vrata invaziji insekata? Je***i rojevi, u svakoj turi sa tapšanjem sam spljeskao bar po jednu jedinku.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked