19. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 1:1

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

19. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 1:1

Post by budababa »

Kanda nas je poraz u Krusevcu toliko uzdrmao da nismo spremni da se okrenemo onome sto je pred nama. Ipak, zivot tece dalje i sada je bitno da se jedan kiks ne pretvori u losu seriju rezultata. Sledeci rival nam je duznik iz prvog dela, koga smo nadigrali, ali mu na kraju sami poklonili pobedu. Mec se igra u nedelju od 13h. (neka me ispravi neko ako gresim)
Last edited by budababa on Wed Nov 18, 2009 10:52 am, edited 4 times in total.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

u 13:30 :wink:
User avatar
indjija
Posts: 11
Joined: Wed Mar 04, 2009 7:16 pm

Post by indjija »

Уз пар правих,а не козметичких промена у тиму,уз више жеље,воље и одлучности и нападачку,а не зихерашку игру сигурна победа Воше :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik
Voša jača za Buača i Stošića

Za razliku od utakmice u Kruševcu u kojoj su poraženi (2:1 za Napredak), fudbaleri Vojvodine u sutrašnjem duelu s OFK Beogradom u Novom Sadu biće jači za Miodraga Stošića i Vladimira Buača.

To je na jučerašnjoj konferenciji za novinare potvrdio šef stručnog štaba LJupko Petrović.
- Mijatović i Kizito imaju pravo biranja zbog žutih kartona, pa ću videti da li će obojica preskočiti duel s OFK Beogradom. Planirao sam da Grozdanoski igra na mestu desnog beka, ali pošto već dva dana ima povišenu temperaturu videću da li ću ostati pri tom rešenju.

Vladimir Buač se uželeo prvenstvenih duela.
- Jedva čekam da se okušam u novoj ulozi. Zapravo, već dva meseca pripremam se za zadnjeg veznog, ali prvenstveni okršaji su ipak nešto drugo. U Kruševcu sam izostao zbog kartona, a sada sam spreman i rešen da dam doprinos našoj pobedi u koju ne sumnjam. Pozivam navijače da nas podrže u nastojanju da pobedimo OFK Beograd - rekao je Buač.

Iz kluba su obavestili da će ulaz na sutrašnju utakmicu za lepši pol biti besplatan. Na taj način FK Vojvodina daje doprinos obeležavanju 8. marta.
S. S.
Ljupko, mani se zaj...Budi trener, a ne alhemičar.Smiljanića na desnog beka, a Stoleta na centarhalfa, to već vidi svaki prosečan navijač.
Sad nam ispade Univerzale Grozdanoski najbolje rešenje na svim pozicijama (nije se dečko džabe osilio i opustio).Smešno - da nije žalosno.
Sastavte već jedanput najjači tim!Ako godina nije dovoljna da se proceni vrednost igrača, neće biti dovoljan ni jedan ceo vek :oops: :oops:
Last edited by Turija on Fri Mar 06, 2009 10:33 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Sinoc sam dobio kratku i jasnu poruku od navijaca Crvene Zvezde - LJUPKO OSTANI

:lol: :lol: :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Farsa se nastavlja.Pa ovo je vec neverovatno kakve se komedije igraju ovi sto vode nas klub,a moram reci koje smo mi svi naivcine pa sve to primamo zdravo za gotovo.Ponovila se kao preslikana situacija posle Liona,navodne pretnje rezovima i kojesta gore,toboze ostavke a na kraju nista se nije promenilo ni za jotu.Jao,kako ne shvatamo da je sve to izrezirano i da se niko ama bas ni najmanje nije uznemirio zbog poraza u Krusevcu.Tacno je jedino sto kazu da u klubu vlada harmonija.A kako i ne bi,kada su im svima dzepovi puni,mesetari i menadzeri zadovoljni jer se gura po njihovom,lenstine od igraca uzivaju jer im mesto u timu ni u snovima nije ugrozeno pa mogu da nastavljaju da cascavaju po Djardinu i Dva galeba i vozaju sponzoruse,vrli gradjevinari mogu da nastave da zidaju Skadre na Bojani i sire teritoriju,menadzeri godine i propale sudije mogu na vreme da planiraju letovanja na Tahitiju sa komplet familijom a usput da kupe i novog Golfa 6,bogate tate mogu mirno da se zavale u kozne fotelje i gledaju sincice kako im lagano trckaraju po terenu i tako svi zadovoljni i srecni a Vosa nek se tera u 3 lepe.Ma koga je briga za rezultate,stadion,navijace i klupsku kasu,to je za zanesenjake i naivcine,oni su svi pametni i znaju kako da sebi ulepsaju zivot.
Eh pa sto ja nemam bogatog caleta pa da mi bude sve zagarantovano u zivotu,eto zbog bogatog caleta(a i majke) spremni su svi da udare kontru i Americi,a ne da jednom zadnjem veznom obezbede sigurno mestu u jednog fudbalskom klubu i kapitensku traku.E dokle smo dosli,vise me nista ne cudi i apsolutno nista vise nema smisla.Zasluzujemo sve sto nam se desava.
A da,u timu mozda nece biti Mijatovica,ali zbog kartona,ne brinite vraca se ekspresno za sledece kolo gde cemo se opet naprimati kiks golova.Nazalost stara kuhinja sa romanticarima ce proraditi i dobicemo utakmicu(mogu misliti i kako) ali sto se tice Zrenjanina i Cacka na bodove mozemo da zaboravimo.Zato u nedelju na stadionu svi nagradite igrace i upravu gromkim asplauzom za pobedu i uz naravno neizbezan poklic-Titula je nasa!A onda nek Milan,Liverpul ili Celzi drze gace u kvalifikacijama za ligu sampiona,nece znati na kakvu ce se silu nameriti.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

ice wrote:Farsa se nastavlja.Pa ovo je vec neverovatno kakve se komedije igraju ovi sto vode nas klub,a moram reci koje smo mi svi naivcine pa sve to primamo zdravo za gotovo.Ponovila se kao preslikana situacija posle Liona,navodne pretnje rezovima i kojesta gore,toboze ostavke a na kraju nista se nije promenilo ni za jotu.Jao,kako ne shvatamo da je sve to izrezirano i da se niko ama bas ni najmanje nije uznemirio zbog poraza u Krusevcu.Tacno je jedino sto kazu da u klubu vlada harmonija.A kako i ne bi,kada su im svima dzepovi puni,mesetari i menadzeri zadovoljni jer se gura po njihovom,lenstine od igraca uzivaju jer im mesto u timu ni u snovima nije ugrozeno pa mogu da nastavljaju da cascavaju po Djardinu i Dva galeba i vozaju sponzoruse,vrli gradjevinari mogu da nastave da zidaju Skadre na Bojani i sire teritoriju,menadzeri godine i propale sudije mogu na vreme da planiraju letovanja na Tahitiju sa komplet familijom a usput da kupe i novog Golfa 6,bogate tate mogu mirno da se zavale u kozne fotelje i gledaju sincice kako im lagano trckaraju po terenu i tako svi zadovoljni i srecni a Vosa nek se tera u 3 lepe.Ma koga je briga za rezultate,stadion,navijace i klupsku kasu,to je za zanesenjake i naivcine,oni su svi pametni i znaju kako da sebi ulepsaju zivot.
Eh pa sto ja nemam bogatog caleta pa da mi bude sve zagarantovano u zivotu,eto zbog bogatog caleta(a i majke) spremni su svi da udare kontru i Americi,a ne da jednom zadnjem veznom obezbede sigurno mestu u jednog fudbalskom klubu i kapitensku traku.E dokle smo dosli,vise me nista ne cudi i apsolutno nista vise nema smisla.Zasluzujemo sve sto nam se desava.
A da,u timu mozda nece biti Mijatovica,ali zbog kartona,ne brinite vraca se ekspresno za sledece kolo gde cemo se opet naprimati kiks golova.Nazalost stara kuhinja sa romanticarima ce proraditi i dobicemo utakmicu(mogu misliti i kako) ali sto se tice Zrenjanina i Cacka na bodove mozemo da zaboravimo.Zato u nedelju na stadionu svi nagradite igrace i upravu gromkim asplauzom za pobedu i uz naravno neizbezan poklic-Titula je nasa!A onda nek Milan,Liverpul ili Celzi drze gace u kvalifikacijama za ligu sampiona,nece znati na kakvu ce se silu nameriti.
:!: :!: :!: nista vise ne bih dodavao, covek je sve lepo rekao..
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

SPORT
Mihailo Ivanović: Vojvodina je favorit
Autor Beta | 06 mart 2009 14:22
Trener OFK Beograda Mihailo Ivanović rekao je novinarima da je cilj njegove ekipe da igra u nedeljnom duelu sa Vojvodinom, a šansu svog tima za pobedu u meču 19. kola vidi u tome što novosadski tim mora da pobedi.

"Vojvodina je favorit i u tome je naša šansa, jer ona mora da pobedi. Sav pritisak je na njima. Želeo bih da OFK-a pokuša da igra i prikaže se igrom, a nemam ništa protiv ni da se ponovi utakmica u kojoj ćemo da dobijemo crveni karton, a na kraju pobedimo", rekao je Ivanović.

Ova dva rivala odigrali su u osmom kolu, oktobra prošle godine, meč u kome je OFK Beograd pobedio iako je imao igrača manje, a Vojvodina promašila dva penala.

Nedeljna utakmica biće 100. susret ovih rivala u prvoj ligi. OFK Beograd je pobeđivao 35 puta, Vojvodina 31, a 33 meča završena su nerešeno.

Ivanović neće moći da računa na suspendovane Miloša Adamovića (žuti) i Branka Lazarevića (crveni), dok je nastup dvojice igrača neizvestan.

Utakmica se igra u nedelju u Novom Sadu i počinje u 13.30.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

опет смо фаворити :roll:
у прошлом колу многи су се плашили да не напунимо превише крушевљане, да их не понизимо, а они нас одували. не знам како смо ми и даље фаворити против било кога.
а не могу да верујем да је ОФКа боља од нас у међусобним дуелима, нисам био свестан тог податка, безвезе, ето имамо сутра шансу да им се приближимо.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

masta_ace wrote:а не могу да верујем да је ОФКа боља од нас у међусобним дуелима, нисам био свестан тог податка.
A ja bas ulazim u ovaj topic da napisem ovo,kad ono eto ti vec postovao.
Ma nije to ni cudo,garant su i mladjim generacijama od nas mazali oci izjavama o titulama,dok drugi mirno i sistematski rade.Uostalom,pa koliko ja pratim fudbal,OFK je uzeo vise igraca od nas,nego mi od njih
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik
VOJVODINA DOČEKUJE OFK BEOGRAD
Prestrojavanje i pobeda

Na pitanje šta očekuje posle poraza u Kruševcu od današnjeg meča s OFK Beogradom, šef stručnog štaba Vojvodine LJupko Petrović kratko i jasno je odgovorio:
- Da se prestrojimo i pobedimo, a šta drugo?

Izmena naspram duela od pre osam dana će biti. Kako sada stvari stoje, izvesno je da će iz startne postave izostati napadač Dragan Mrđa, štoper Aleksandar Mijatović i vezni igrač Janko Tumbasević. Umesto njih bi mesta trebali da zauzmu Danijel Aleksić, Miodrag Stošić i Vladimir Buač.
- Stošić i Buač sigurno će početi meč, za ostala meća ću još da vidim – rekao je LJupko Petrović.

Grozdanoski je u Kruševcu bio u sredini, a za danas je planiran da zaigra na desnom beku. Naime, prema snimcima iz Kruševca videlo se da su oba gola primljena po strani koju zauzima Risto Lakić, ali su se za Petrovića javili novi problemi.
- Grozdanoski je dva dana imao povišenu temperaturu. I to me primorava da još razmišljam – napomenuo je Petrović.

Očekivalo se da u takvoj situaciji šansu dobije mladi i ove zime često hvaljeni Goran Smiljanić.
- Saopšteno mi je da neću biti ni među osamnaest igrača – rekao je Smiljanić, napuštajući u petak FC “Vujadin Boškov”.
U trening-meču s Metalcem iz Futoga po levoj strani igrao je Vladan Pavlović. No, utisak je da će Kizito, uprkos pravu da bira zbog kartona kada će izostati, ipak biti u postavi za današnji duel.
- Očekujem da počnem utakmicu, a da preskočim duel u Čačku – kaže Kizito.

Ima rezona u ovom potezu LJupka Petrovića. Zna iskusni stručnjak da deo publike kraj Morave nije naklonjen tamnoputim igračima (rasistički ispadi s Tamvanjerom), pa verovatno na ovaj način želi da oslobodi Kizita bilo kakvog pritiska, a samim tim rastereti i celu ekipu. Uostalom, staro je pravilo da je najvažniji onaj meč koji je na redu, a to je današnji duel s OFK Beogradom.
- Romantičari su mlad i poletan tim, spreman da iznenadi svakoga. U meču s nama Napredak je pružio maksimum, njegovi igrači su se potrošil i nagrađeni su sa tri boda. Isto će danas učiniti i OFK Beograd, a isto tako moramo i mi da se ponašamo. Bez obzira na slabo izdanje pod Bagdalom, niko neće ispaštati zbog jedne utakmice u smislu da bude odstranjen iz tima. Ako bi se, pak, desilo da neko totalno podbaci više puta za redom, onda će uslediti i sankcije – napominje iskusni trener.

Očekuje se da Vojvodina danas zaigra u postavi: Brkić, Grozdanoski (Lakić), Đurić, Stošić, Kizito, Popović, Buač, Stjepanović, Tadić, Hucišvili, Aleksić.
Meč na “Karađorđu” počinje u 13.30 časova, za dame je ulaz besplatan, a ulaznice koštaju 300 (zapad), 200 (istok) i 100 (sever) dinara.

S. Savić
Ne mogu da verujem.Jedan od najzapaženijih u Antaliji, u Novom Sadu zbrisan sa scene.A igraće bolestan Grozdanoski :roll: ili neodgovorni Lakić.Treba li ikakav komentar :?: :oops:
Smiljanić ni u 18?Ko je ovde lud?Ili je na pomolu novi slučaj Sepuja?Igranka bez prestanka se nastavlja.Ko izdrži, pričaće kako se farsa završila.Kome pre pukne film prestaće (na vreme) da navija za ovakvu Vojvodinu, kako bi sačuvao vlastito zdravlje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Smiljanic ni u 18???
E pa to su vec neke stvari koje me IRITIRAJU!
Alo bre hocemo nasu decu da gledamo, ako ih vec nema u 11 onda MORAJU biti na klupi makar!
Ovakve stvari te teraju da poludis...Ako si ga vec na pripremama prekomandovao na beka, i ako je bio prva alternativa na toj poziciji onda mu ukazi i priliku, kad je kako kazete Lakic razocarao!
Na pocetku sezone sam bio srecan jer mi se cinilo da ce nasi momci, nasa deca konacno dobijati sansu koju zasluzuju, ali kako vidim neke stvari se nikako ne menjaju i nastavlja se po starom...
Gde je Medojevic, Stevanovic koji su odradili pripreme, gde je MITOSEVIC?!
Ovakve stvari me nerviraju vise od poraza, guramo neke igrace prosecnog kvaliteta koje smo doveli iz mamine mame, a nase bisere ko j..e! Pa lakse i bolje cu trpeti njihovu mladost ako nam ne bude islo, nego bezobrazluk i nezalaganje ovih poluprozivoda sa strane!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Grba_NS wrote: Pa lakse i bolje cu trpeti njihovu mladost ako nam ne bude islo, nego bezobrazluk i nezalaganje ovih poluprozivoda sa strane!
PODRZAVAM 100%
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Po meni potpuno logicno da uprava forsira igrace koji nisu potekli u Vojvodini, s obzirom da su i clanovi uprave dosli sa strane. Jednostavno, razumeju jedni druge :lol:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Ljupko poske tekme kao nesto zamisljeno gleda mobilni...Da, gospodine Petrovicu i ja mislim da vam je vreme isteklo
Locked