8. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Locked
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

8. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

Време је и овде да се покрене тема о гостовању у Кули, можда је чак овде и битније о томе писати него на ФИРМИНОМ форуму јер баш људе одавде треба привући, а колико видим, мало је и читаније него тамо.

Значи понављам већ што сам написао...

СВИ Ви који можете ово да прочитате, за 10 дана будите тамо, и поведите исте оне људе који су били са Вама у недељу, и додајте друге који тада нису могли да дођу. Потрудите се !!!
Крените ОДМА САДА јер не сме да се "ућути" и да се чека сама утакмица, имамо 10 дана, нека се свако цима као да је Финале Купа, крените са прављењем званичног клипа, са избацивањем слика СВИ У КУЛУ, то све мора да се врти по интернету већ за 2-3 дана максимално, да се можда опет ураде пароле по целом граду СВИ У КУЛУ пар дана пре утакмице. Исто тако је ВЕОМА битно исцимати и неки радио и ТВ да најављују утакмицу.
Игра наша ВОЈВОДИНА и потребни смо јој увек, а поготово сада после ове победе да је испоштујемо и дамо јој крила, и ако треба срушити стадион од урлања да ови сами себи дају гол ако ми не можемо !!!
СПЕКТАКЛ ЋЕ БИТИ ЗАГАРАНТОВАН.

СВИ У КУЛУ !!!
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nadam se da će cena ulaznica biti normalna :?: sad valda više nismo na ratnoj nozi sa Džombom?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Верујем да цена неће бити проблем, али пре тога апелујем да сви будете на оној једној трибини. Да НЕ ИДЕ НИКО НА ЗАПАД, јер тамо нема ефекта, и што више нас буде ЗАЈЕДНО НА СЕВЕРУ, већи ћемо притисак направити. На пример Ви мало старији, нико Вас неће терати да урлате и навијате нон стоп, али само станите и БУДИТЕ ТУ СА СВИМА НАМА.
Тако да постоји онда шанса и да Ви уђете бесплатно !!!
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

8. kolo: Hajduk (Kula) - VOJVODINA (16.10 ili 17.10)

Post by toftir »

Apsolutno se pridruzujem pozivu. Svi, ali, svi moraju, tog 16., ili 17. oktobra
da se nadju u Kuli (naravno, osim nas koji ne zivimo u Novom Sadu i okolini).
Taj mec i mec na nasem "Karadjordju" protiv OFK Beograda mogu biti prekretnica u sezoni, i u pozitivnom, i u negativnom smislu.
Zato:

SVI U KULU
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
Dzony
Posts: 52
Joined: Thu Apr 22, 2010 7:52 pm

Post by Dzony »

SVI U KULU,VELIKA VOSA IGRA
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

pravog navijaca Vojvodine, mladjeg ili starijeg nema niko potrebe da tera, svi znamo gde nam je mesto i sta nam je ciniti.

SVI U KULU DA NASTAVIMO POBEDNICKI NIZ!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Ako ni zbog cega drugog, barem iz postovanja i zahvalnosti igracima na borbenosti, hrabrosti i zelji! Ako ja sa ovoliko godina mogu da idem i da vodim decurliju iz komsiluka, trebali bi svi da se organizuju i ispostuju apel!

Sada je prilika da se urade velike stvari, igraju najbolji i najspremniji, ginu na terenu, zaboravimo svi razne probleme i neslaganja i svi da krenemo u Kulu! U gradu vlada nezapamcena pozitivna atmosfera, ocekujem zaista jako puno ljudi!

Prava stvar bi bila kada bi klub "prepoznao" trenutak i obezbedio prevoz do Kule, da stvarno napravimo invaziju! Nadam se i njihovom nekom dobrom potezu, vremena jos imaju!
Idemo Vojvodinasi!


p.s. Nadam se da se vidimo, Vojo :lol:
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Zamolio bih vas kad se bude tacno znalo kad je utakmica da neko ovde napise,posto sam na svadbi 16.
P.S. na "zvanicnom" sajtu pise da je u nedelju u 14:30
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Preduhitrio si me...sad sam hteo da postavim sliku :lol:
Ko god da je radio sliku,kapa dole :!:
Tacno daje onaj efekat koji treba,nalozi te jednostavno :lol:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

I ja sam 16. u svatovima i daj boze da je info sa zvanicnog istinita!!! INVAZIJA!!!
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

lesa wrote:I ja sam 16. u svatovima i daj boze da je info sa zvanicnog istinita!!! INVAZIJA!!!
Da ne ides mozda u Sombor u svatove? :lol:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Ne idem u tem Sombor... Ne planiram dalje od Almaske crkce i hotela Novi Sad... mada cudni su putevi pripiti :D :D :D
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

To su kao oni izlasci u grad kad krenes na po jednu... :lol:
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

evo igrao se i ja u photoshopu...

Image

Uploaded with ImageShack.us
Locked