26. kolo: Jedinstvo (Bijelo Polje)-Vojvodina 1:1

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

26. kolo: Jedinstvo (Bijelo Polje)-Vojvodina 1:1

Post by Dejan »

mesto;Belo Polje
vreme:15.04. subota 15h

Idemo u goste poslednjoj ekipi na prvenstvenoj tabeli Jedinstvu!Oni su odavno izgubili i teoretsku sansu za opstanak u elitnom drustvu!U dosta losoj formi su!Vosa je u proteklim sezonama znala da kiksne bas protiv ovakvih timova,ali sada s'obzirom da smo u dobroj formi i da svi ocekujemo UEFA kup 3 boda se namecu kao imeperativ :!:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

U ovoj utakmici zbog problema sa kartonima nece igrati Vukelja,Dobric i Kizito ce igrati u ovom kolu ali nece onda imati pravo nastupa u sledecem kolu protiv Zete!Dok su Kacar i Vukobratovic pod znakom pitanja posto ce tek naknadno otici u Bp zbog nastupa za nasu repku do 19 god!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sve osim ubedljive pobede od bar 2-3 razlike je neuspeh!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

5 utakmica = 12 bodova :!:
Bez brige momci.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Da se i ja javim prvi put na ovom "novom" forumu. Jer ne mogu vise da izdrzim, previse je ljudi koji se prave pametni i koji sad navodno znaju sledecih 5 rezultata Vojvodine plus jos ko zna kakve stvari. Ne samo ti Djumi nego jos neki. Mislim, smesno mi je to kad cujem (a cujem bas cesto) tipa "Partizan (zvezda) zatvorio celu sezonu osim derbija", ili ovo da cemo uzeti 12 bodova do kraja. Ajde jos nekako da razumem, mada mi je i to nemoguca misija, da cemo dobiti jedinstvo, hajduk i vozdovac, ALI GDE CEMO MI UZETI JOS 3 BODA ? da necemo mozda u golubovcima (podgorici) ili MOZDA NA MARAKANI ??? Pazite malo sta pisete, ne lupetajte gluposti bez osnova jer sta ako ne bude tako - nista jel....samo ste se malo pravili pametni pa vas mozda i usere nekad ???
ja evo kazem da cemo uzeti 18 bodova iz preostalih 5 utakmica, a onda mozemo i na titulu da krenemo.
Mislim, razume se, daj Boze da ste u pravu, da i nas pogodi taj kup UEFA u sezoni kad smo ga najmanje ocekivali. I da, i boli me paja i da jesmo sve utakmice namestili kao sto pricate. BOLI ME PAJA.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Vidi KoKanidja sto se tice ovih 12 bodova,ja stvarno mislim da cemo ih uzeti :!: Jedinstvo i Vozdovac su u raspadanju,sa Hajdukom ce biti izuzetno teska utakmica ali iskreno se nadam da mozemo da ih pobedimo.
E sad da igramo u Golubovcima nebi se nicemu nadao ali Zeta od kada igra u Podgorici nije nikog pobedila,pa sto bih i Nas.Sa Zvezdom mislim da nemamo sanse jer ce na toj utakmici proslavljati titulu.
Isreno da ti kazem sada nam je isto osvojili 18 ili 12 :D :D :D
p.s.Te price da su partizan ili zvezda zatvorili celu sezonu se pricaju svake godine.Neka Vosa ode u Uefa kup a za ostalo i mene BOLI PAJA :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Situacija se promenila.
Zato: budimo realni-tražimo nemoguće.A, poznato je da: ko veruje, ostvariće mu se.Tako i nama Evropa.
Jedan čovek je o Evropi, još jesenas, govorio, a onda se skoro svima činilo da je On načisto ,,prolupao,,.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vericab
Posts: 10
Joined: Sat Apr 15, 2006 4:58 pm

Post by vericab »

Na jednom sajtu (xscores) stoji da gubimo 1:0 na poluvremenu dok na drugom stoji 0:0(livescores).
Nadajmo se da je livescores u pravu , jer ja ne mogu da verujem da smo toliki pacijenti da izbugimo od jedinstva.
vericab
Posts: 10
Joined: Sat Apr 15, 2006 4:58 pm

Post by vericab »

1:1 kacar 90 minut.
Katastrofa.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Izgleda da se nama ne igra baš mnogo ta Evropa.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ma ta Evropa ce nas pojesti. Mi sa jadnim Jedinstvom odigramo 1-1 :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ovo je neverovatno,neznam sta da kazem
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Nazalost, kada Vukelja ne igra, mi napada nemamo. Treba big brother da dovede Burzanovica iz Buducnosti :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Najgori su oni bodovi koji se unapred upisuju kao sigurni :!: :arrow: tako nesto pokazalo se kao tacno i danas. Mogu samo da zamislim koliko smo katastrofalno igrali kada je jeidnstvo uspelo do ove mere da nas ugrozi. :cry: Hvala Kacaru koji nas je spasao senzacije (ili blamaze) i koliko toliko ublazio gorak osecaj. Ako su Ekrem Drndar (?!),Djalovic i ostali jaki za nas,koliko nas onda komada ceka u Evropi? Ako odemo,s'obzirom da su namestanja toliko jaka da je to nestvarno... Granica opstanka sada je na neverovatnih 38 bodova 4 kola pre kraja!!!
Podseticu,mi smo prosle godine u ligi od 16 klubova na nkraju bili osmi sa 38 bodova a sada se i sa 40 ispada!
Opet treba zbiti redove i pobediti Zetu zato ko god moze u PG sledece kolo!!! :lol:
Plasim se jedino prijateljstva Radojice Bozovica i Bate BUtorovica... :shock: strepim da bi mozda mogli da pustimo zetu...
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jad i beda!
Locked