4. kolo: Vojvodina-Partizan 1:0

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

4. kolo: Vojvodina-Partizan 1:0

Post by Владика »

mesto- Novi Sad
stadion- Karađorđe, Gradski, Vojvodina(kako ko voli)
vreme- 27. VIII,17h(moguć tv prenos)

Ko kome izlazi na megdan u nezgodnijem trenutku? Da li partizanu u pravo vreme dolazi na red gostovanje u Novom Sadu u trenutku kad ima teško iskušenje u Kupu Uefa i kada se očigledno dešavaju neke čudne stvari u ekipi ili za Staru Damu srpskog fudbala koja očajnički pokušava da nađe pobedonosnu taktiku i postavu. Jedno je sigurno da nas očekuje još jedan derbi a na nama svima je da damo još jednom podršku momcima u crveno-belim dresovima!
Nadam se da ćemo posle dugo godina konačno dobiti fer suđenje!?
Last edited by Владика on Fri Aug 25, 2006 10:34 pm, edited 1 time in total.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pobeda protiv velikog protivnika je uvek imperativ. Fudbaleri to znaju i mislim da ćemo videti daleko bolju igru našeg tima. Nisu sad baš nešto igrali poslednju utakmicu ali je to bilo bolje nego u predhodne dve. Na ovoj utakmici će maximum naše ekipe dostići vrhunac.
Ovo sve važi normalno ako budemo igrali u nekoj ozbiljnoj formciji bez pretumbavanja. Neka igra onaj ko treba i gde treba. Bojim se samo da se ponavlja prošla sezona gde će golgeteri umesto špiceva biti neki drugi igrači.
Dolazim sigurno !
Matematički rečeno 100% !
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

16.55 Fudbal-Meridijan super liga: Vojvodina-Partizan, prenos

Ima prenos!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pusti snovi ali bilo bi bas lepo - repriza lanjske utakmice protiv cigana, 1:0 strelac Kizito. :wink:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Cene karata su 1000 dinara za zapad, 600 za istok i 200 za sever, a prodavaće se danas od 10 do 18 časova i sutra od 9 do 17 sati kada počinje meč.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne znam ni sam vise sta da ocekujem od ovog naseg tima.Mislio sam,ma bio sam ubedjen da vrede mnogo vise od onoga sto su do sad pokazali,ali kako su me samo demantovali,ostadoh razoruzan,bez argumenata.Mislim da se planski podize pozitivna atmosfera (ovim otvaranjema FC VUJADIN BOSKOV,velica se bod sa Bezanijom...),ali da nam to nece bas mnogo pomoci.Iskreno,tim je izgubio moje poverenje (bitna stvar,jel da? :lol: ),i smatram da se ni sutra nece desiti nista novo po pitanju igre i pristupa utakmici.Opet cemo ici na 0:0,izbegavati duel igru,gresiti u pasovima,gubiti trku na pravcu.... pu,pu... jezik pregrizao,ali jbg... to je nasa realnost.Inace,moram reci jos i to da mi se Rajevac jos sa prve slike (objavljene na forumu) nije dopao i da mi nekako izgleda kao uplasen mis... mislim da nam covek i nece biti od neke velike koristi,ali ajd,sta sad... daj boze da me demantuje.Moje skromno misljenje je 0:2 :oops:

p.s.jedino sto mi jos greje nadu je i samo "rasulo" medju beogradjanima gde onaj (kako Dzomba rece :lol: ) traktorista pokusava da ore i po asfaltu,i jos jedna "bitna" cinjenica,a to je da mi je u ponedeljak rodjendan i da ocekujem bar skroman poklon od igraca voljenog tima (u rezultatskom smislu).Dakle,motiv imaju :lol: :wink:
Image
jovanfirmas
Posts: 3
Joined: Fri Aug 18, 2006 7:24 pm

Post by jovanfirmas »

VOJVODINA MOZE POBEDITI SAMO UZ NASU POMOC ZATO SUTRA SVI NA SEVER DA POKAZEMO GROBARIMA KAKO SE NAVIJA .NAPRED VOJVODINA :D :D :D
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Iskreno, nadao sam se visokim cenama karata, kako bih imao izgovor za nedolazak na utakmicu. Sezonsku kartu (još) nisam uzeo, a da dam 1000 dinara i da gledam kako se "igrači" nezainteresovano vuku po terenu, ne pada mi na pamet.

Žao mi je što sve ovo ovako komentarišem, ali zaista nemam snage da gubim živce, za sat i po vremena popušim (bukvalno) celu kutiju cigareta i još sve to debelo platim.

Kad početna postava, na leđima bude nosila brojeve od 1 do 11, bez prezimena, onda ću doći. Moje mišljenje je da uz ovakvu igru i zalaganje, nijedan od tih "igrača" nije zaslužio da se sveti dres našeg kluba prlja njegovim prezimenom (na onim gostujućim mogu da stave šta hoće, to je njihov nivo). Jedno je kad nemaš kvalitet, a nešto sasvim drugo kad si umišljen i nećeš.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ne znam. Mislim da će sutra dobro odigrati!
" Dečko je pun zmajova! "
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

a sta bi sa onim vidjenim brazilcima jel imaju oni pravo da igraju?
i jel neko zna kakvi su?
Sick boys!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

neko iz mase wrote:a sta bi sa onim vidjenim brazilcima jel imaju oni pravo da igraju?
Ako ih angažujemo imaće prava da nastupe kada sa Banatom budemo igrali u Zrenjaninu!
jovanfirmas
Posts: 3
Joined: Fri Aug 18, 2006 7:24 pm

Post by jovanfirmas »

podbara wrote:
neko iz mase wrote:a sta bi sa onim vidjenim brazilcima jel imaju oni pravo da igraju?
Ako ih angažujemo imaće prava da nastupe kada sa Banatom budemo igrali u Zrenjaninu!
Znaci opet ce biti bledo izdanje nasih.(nadam se da gresim)
A u Zrenjaninu se nadam prvoj pobedi.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

jovanfirmas wrote:
podbara wrote:
neko iz mase wrote:a sta bi sa onim vidjenim brazilcima jel imaju oni pravo da igraju?
Ako ih angažujemo imaće prava da nastupe kada sa Banatom budemo igrali u Zrenjaninu!
Znaci opet ce biti bledo izdanje nasih.(nadam se da gresim)
A u Zrenjaninu se nadam prvoj pobedi.
Banat je pobedio danas Voždovca u Beogradu.Apatin već ima 12 bodova.Treba njih sve prvo stići, pa onda prestići.Zato moramo da uzmemo bodove sutra, bez razmišljanja sa kim igramo, pogotovo, što čujem da je kvota na nasu pobedu 7.Prevelika je to uvreda za Vošu sa bilo kim da igra u Novom Sadu i zato sutra treba pokazati zube, tj hrabrost i napasti kao zoljice.Treba izvesti igrače od 1 do 11 koji su spremni da uđu bezrezervnu borbu, sa maksimalnim adrenalinom i koncentracijom.Za nas je ova utakmica prekretnica, a ne ona u Zrenjaninu.
Napred Vošo!Ili, NE OKREĆI SE SINE, kako bi rekao Arsen Diklić.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Mnoge stvari se ponovo poklapaju... Zvezda je pala 27. XI posle utakmice kupa uefa ,a sad 27. VIII na teren prelepog stadiona Karađorđe treba da istrče izabranici trenera Ješića. Takođe i u ovom duelu skoro se navrišla dekada od zadnje pobede VOjvodine u Novom Sadu. Što je rekao Turija, loš početak ne znači i loš kraj a da li se pruža bolja šansa igračim da vade fleke kao i treneru Rajevcu za bolji početak od pobede nad partizanom!
Da bi pobedu ostvarili moramo svi verovati u nju i ona će doći!
Dosta je bilo tuge, vreme je da slavimo!!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sta sve necu procitati od tzv. navijaca Vojvodine...pojedinih :oops:

Elem,da ne bi razbijali glavu,navijaci partizana sutra ce biti smesteni u kavezu i samo u kavezu a cela istocna tribina ostaje prazna,u prodaju se pusta samo 600 karata za istok...Ovo je zvanican stav rukovodstva FK,zbog ne mogucnosti garantovanja policije za eventualno lomljenje stolica i unapred ogradjivanja njihovog rukovodstva i jos nekih bitnih detalja koji nisu za forum.

Da ne ocekujem pobedu,ne bih sutra bio na stadionu sa svojih 1500 drugova i saboraca na tribini i cepao glas i zivce nego bi opusteno proveo nedeljno popodne...S tobom bicu i kod kuce,s tobom bicu i na strani,stobom bicu uvek ja...
Locked