6. kolo: Vozdovac-Vojvodina 1:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

6. kolo: Vozdovac-Vojvodina 1:0

Post by Dejan »

mesto:beograd ili Istanbul kako ko voli...
stadion:Vozdovca...
vreme:subota 16.09.2006. u 16-30h.

Valjda sada igraju na svom stadionu,a ne na stadiona bivseg Zeleznika...Ocekujemo prvu pobedu na gostovanju,posto Vozdovac uz Zemun ima ubedljivo najslabiji igracki kadar u ligi.Nadam se da ce konacno proraditi vezni red i napad...i da cemo pobediti bar sa 2-0... :wink: Ocekuju se prvenci Boskovica i Sikimica kao i povratak Kize iz Ugande...
Srecno nam bilo :!:
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Kiza je ostao u u Ugandi i njegov povratak je neizvestan :!:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote:rezultat u Turiji Mladost-Vojvodina 0:2 (0:0) strelci Sikimić i Despotović
3 šanse za Turiju (nula golova), 3 za Vošu (2 gola).
Zaključak: NEREŠENO :!:
Kako javlja naš izveštač ponovili smo igru u kojoj su nam čak 7 igrača bili u odbrani! Sunce mu žarko, pa zar ne možemo bar da napadnemo Mladost? Prvi gol smo dali nakon greške golmana dok je drugi gol pao posle izrađene akcije.
Sve u svemu nije viđena neka velika razlika između ove dve ekipe. Rajevac zbunjen i uplašen? Šta se dešava?
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Biću zadovoljan sa bodom. Kako igramo, ovo je katastrofa. Čuo sam da smo loše igrali (Turija) a i domaćin je bio razočaran igrom Vojvodine od koje je tako strepio sve dok vrag nije odneo šalu i kada su shvatili da i oni mogu protiv nas.
Ne treba zaboraviti da i ekipu Voždovca može da u..re gol kao i nas protiv Partizana i ne verujem da će igrati defanzivno, naprotiv. Mislim da i oni traže svoju šansu protiv ekipa koje teško daju golove. Kud ćeš bolje od nas :lol: .
Kad polaze busevi za Bg ?
p.s. Sve je naravno otvoreno a rezultat ... Meni je bitnije da promenimo igru. Sa ovim trenerom je to akcija poput nemoguće misije.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ne treba potcenjivati ekipe poput Vozdovca, jeste da su u ovu sezonu usli sa kompletno promenjenim timom, ali to su sve igraci koji su zeljni dokazivanja i svako od njih se nada da ce jednog dana jesti hleb u Partizanu ili Zvezdi. Kako igramo, bio bih zadovoljan i sa bodom, jer sa ovakvom postavkom tima kakvu sprovodi Rajevac sve mirise na novu utakmicu bez golova. Nadam se da ce Sikimic malo da osvezi napad, da se Davidov vraca u tim i da ce Kiza da prekine becarenje u Ugandi zarad visih interesa, pa mozda i ispadne nesto vise.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Što se tiče Kize ubeđen sam da će se vratiti jer su mu ovde ostali žena i dete. A možda upravo zbog toga i neće da se vrati? 8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

budababa wrote:Kako igramo, bio bih zadovoljan i sa bodom, jer sa ovakvom postavkom tima kakvu sprovodi Rajevac sve mirise na novu utakmicu bez golova. Nadam se da ce Sikimic malo da osvezi napad.
Buda boluje od sindroma "Rajevac" :lol: Do sada su nam samo igraci solili pamet kako bi pred svako gostovanje (bez obzira s kim igraju i koje mesto protivnik zauzima na tabeli,kakav tim ima) bili zadovoljni bodom,od skora to pocinje i trener,a iz prilozenog se vidi da i navijaci polako prihvataju trend "stare dame" srpskog fudbala. :cry:

I nije mi jasno zasto se sad toliko iscekuje Sikimic,a Despotovic redovno trese mreze na prijateljskim mecevima (mogu samo da izvedem zakljucak da ce i on kao najbolji strelac na pripremama,zavrsiti npr. u CSKu)

NEVEROVATNI SMO!!!!
Image
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

opušteno dobijamo 8)
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Takvi su i moji postovi bili u početku :D
" Dečko je pun zmajova! "
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

nisam ja nov ne boj se :)
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Prijatelj? :?
UPRAVA NAPOLJE!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Krajnje je vreme da se okanemo Mariceve taktike igranja na nista i protiv Vozdovca je prava prilika da pokusamo da igramo fudbal!Ako budemo isli na pobedu,imamo sanse da pobedimo a ako nastavimo po starom 0-0 je uspeh
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Voja wrote:
budababa wrote:Kako igramo, bio bih zadovoljan i sa bodom, jer sa ovakvom postavkom tima kakvu sprovodi Rajevac sve mirise na novu utakmicu bez golova. Nadam se da ce Sikimic malo da osvezi napad.
Buda boluje od sindroma "Rajevac" :lol: Do sada su nam samo igraci solili pamet kako bi pred svako gostovanje (bez obzira s kim igraju i koje mesto protivnik zauzima na tabeli,kakav tim ima) bili zadovoljni bodom,od skora to pocinje i trener,a iz prilozenog se vidi da i navijaci polako prihvataju trend "stare dame" srpskog fudbala. :cry:
Vojo, ja sam samo realan. Koliko si ti video nasih suteva na gol u prvih pet kola? Jedino da uzmes video, pa da pustis svaki po nekoliko puta, e onda ce ih biti preko 10. Nazalost, pa je tako...
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

nboya wrote:Prijatelj? :?
ma kakav prijatelj... nisam bio na ovom forumu, mislim u ulozi "pisca" nego sam samo citao.
poz
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Dobro, hoće li neko napisati kada polaze busevi ?
" Dečko je pun zmajova! "
Locked