12. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula) 1:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

12. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula) 1:0

Post by Dejan »

mesto- Novi Sad
stadion- Vojvodine
vreme- 5.11.2006,nedelja.13h.

Jako vazna utakmica za nas!Pobedom bi pobegli iz opasne zone(nasi direktni konkurenti imaju dosta tezak raspored u ovom kolu) i mozda bi se vec od ovog kola mogli ukljuciti u borbu za to sesto mesto!Ali treba ici redom...Hajduk je poslednje tri utakmice izgubio sa po 1-0!Ne bih imao nista protiv da se ovaj rezultat jos jednom ponovi :wink:
Bockanac 71
Posts: 28
Joined: Sun Oct 29, 2006 9:01 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Bockanac 71 »

Ocekujem mnogo bolju igu od one prikazane protiv Zemuna i nova 3 boda.Danas odrzana zatvorena trening utakmica sa nizerazrednim klubom,roviti Stosic,Kizito i Sikimic,ali mislim da i ako se oni ne oporava mozemo da zabelezimo pobedu protiv Hajduka koji ide nizvodno od ispadanja iz UEFA kupa.Sa ovom pobedom play-off bio bi dostizan a i momcima bi dobro doslo samopouzdanje posto su opet plasljivo igrali u proslom kolu...
Walk on, walk on,
With hope in your hearts,
And you'll never walk alone,
You'll never walk alone!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Posle one igre protiv Zemuna ničemu se ne nadam. Naši i dalje igraju jako,jako promenljivo pa je moguće svašta. Od borbene igre do šetanja na terenu. Videćemo šta će biti.
" Dečko je pun zmajova! "
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Ma treba nam pobeda. A i njima ne cvetaju ruze, 3 uzastopna poraza (valjda), pa i njima trebaju bodovi,ali...
Sve u svemu ocekujem dosadnu utakmicu i pobedu Vose 1:0
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I ovaj put, kao protiv Zemuna, mi moramo pobediti, kako znamo i umemo.Nadam se da nećemo ponoviti greške sa utakmice protiv Zemuna.
Samo borbenost i napadačka igra donose golove (sada se jedno duže vreme ne smemo uzdati u sreću, jer smo u prošlu subotu izašli iz bonusa).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Borac je pobedio Banata u Zrenjeninu a Vozdovac Zvezdu.Ovi rezultati namecu pobedu kao imperativ.Sve osim pobede bi bila katastrofa.Pobeda iako vazna nas i dalje drzi u nekom prikljucku.

1. Crvena zvezda 12 9 2 1 16:5 +11 29
2. OFK Beograd 12 7 4 1 20:6 +14 25
3. Mladost Apatin 12 7 2 3 13:6 +7 23
4. Partizan 11 6 2 3 16:9 +7 20
5. Bežanija 11 4 6 1 13:8 +5 18
6. Hajduk Kula 11 5 0 6 8:13 -5 15
7. Banat 12 4 3 5 6:11 -5 15
8. Smederevo 12 3 5 4 9:10 -1 14
9. Voždovac 12 3 4 5 9:15 -6 13
10. Borac Čačak 12 3 2 7 5:10 -5 11
11. Vojvodina 11 2 3 6 4:10 -6 9
12. Zemun 12 0 1 11 3:19 -16 1
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

"..i nema veze sto Vosa nema veze..."

@ uvek odani :lol: :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Detelinara
Posts: 1
Joined: Sat Nov 04, 2006 8:16 pm

Post by Detelinara »

Pobeda!!!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

"..i nema veze sto Vosa nema veze..."
:D
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

dobili smo zasluzeno,igra nije bila bog zna kakva,ali pobeda je pobeda!!!
Moram reci da sam presrecan sto se Davidov vratio,videli ste i samo kako je odigrao!!! 8) Imali smo par izuzetnih sansi (Despotovic u 3. valjda minutu;slobodnjak Djurica;Kacar glavom posle centarsuta;Despotovic glavom sam sa 5 metara; i ona stativa Tadica).
Idemo dalje,dve vezane pobede,nadam se i trecoj u Cacku,jer nece biti publike.
P.S. Navijaci za 10,grmeo je sever!!!!
Bockanac 71
Posts: 28
Joined: Sun Oct 29, 2006 9:01 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Bockanac 71 »

Palic Crew wrote:Ma treba nam pobeda. A i njima ne cvetaju ruze, 3 uzastopna poraza (valjda), pa i njima trebaju bodovi,ali...
Sve u svemu ocekujem dosadnu utakmicu i pobedu Vose 1:0

Svaka cast za rez. ali ne bih mogao da se slozim sa ovim dosadna,pogotovo 2. poluvreme.Svaka cast igracima za borbenost,danas se videlo sta nam znaci Davidov...
Walk on, walk on,
With hope in your hearts,
And you'll never walk alone,
You'll never walk alone!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Prvo poluvreme,kakvo takvo,ali drugo vreme je otprilike fudbal koji bi trebalo da igra Vojvodina,znaci sa brzim igracima po bokovima(Tadic,Buac),brzim centarforom(Despotovicem) i igracem koji ide sa leve na desnu stranu i ume da doda,odigra,predribla,zadrzi loptu(Davidov).
Konacno se trener drznuo pa postavio ofanzivniju postavu na teren.

Davidov odigrao kao zmaj,borbeno,pozrtvovano,lepo svih 90.min,tek se videlo koliko nam je falio igrac tog kalibra u prvom delu prvenstva.
A sansi koliko smo imali u II poluvremenu,nismo imali za prvih 10 kola ukupno.

p.s.poseban pozdrav za Dejana koji je danas dosao iz Kikinde da gleda Vosu!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Stara Garda wrote:Davidov odigrao kao zmaj,borbeno,pozrtvovano,lepo svih 90.min,tek se videlo koliko nam je falio igrac tog kalibra u prvom delu prvenstva.
Hoce li to biti da ipak nije do napadaca???Milion puta sam vec pisao,vezni red nam je najlosiji u ligi,i evo danas smo samo za Davidovim digli nivo igre za 30%.Valjda sad znamo sta nam je ciniti u prelaznom roku i koje pozicije pojacavati!!!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Odlicno II poluvreme...Davidov je definitivno obelezio ovaj mec!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ne sećam se kada smo stvorili iz igre ovoliko šansi. Svaka čast. Prijatno me iznenadio Davidov koji je pokazao formu iz vremena dok je igrao za Hajduk. Nadam se da ga treneri klubova protiv kojih igramo neće odmah snimiti :wink: .
" Dečko je pun zmajova! "
Locked