Press / 021.rs: Vojvodina vratila u tim četvoricu suspendovanih

Vojvodina vratila u tim četvoricu suspendovanih01.05.2012. 22:46

021.rs(14)
U

pravni odbor FK Vojvodina pomilovao je četvoricu suspendovanih prvotimaca, koji su posle poraza u Subotici od Spartaka rezultatom 5:1, udaljeni iz prvog tima.

Tada je obrazloženje uprave bilo uopšteno i glasilo je da su Branislav Trajković, Danijel Mojsov, Aleksandar Katai i Nemanja Supić "potrošili sve kredite i da će ubuduće trenirati sa drugim timom". Posle gostovanja u Smederevu i novog poraza Vojvodine (0:2) usledio je sastanak sa suspendovanim igračima, na kome je definisan zajednički stav o prioritetima u klubu i obavezama svakog fudbalera, kako bi u završnici prvenstva Superlige Vojvodina obezbedila prolaz u Evropu.

Trajković, Mojsov, Katai i Supić danas su se javili šefu Stručnog štaba Zlatomiru Zagorčiću, koji na njih računa za susret 28. kola, sa BSK-om u subotu, 5. maja.

Vojvodina je trenutno četvrta, na mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope, u slučaju da Zvezda u finalu kupa pobedi Borac. Trenutno su za Novosađanima na svega bod zaostatka Sloboda i Jagodina, dok je Radnički odmakao na +4.

Posle subotnjeg meča sa timom iz Borče, Vojvodinu očekuje gostovanje u Čačku i potom u poslednjem kolu dočekuju Crvenu zvezdu.

Vesti
Voša sa pola tima do celog plena u Užicama

U okviru 24. kola Jelen Superlige, fudbaleri Vojvodine pobedili su u Užicu ekipu Slobode rezultatom 2:1. Domaći su poveli u 33. minutu pogotkom Tijaga, da bi samo četiri minuta kasnije Alivodić doneo izjednačenje, a konačan rezultat je postavio Stojanović u 75....