Press / Mondo: VOŠA: Žao nam što Borac ispada

VOŠA: Žao nam što Borac ispada13.05.2012. 04:07

Mondo(1)
I

ako su "zebre" pobedom na "Karađorđu" u polufinalu Kupa ugasile Vojvodini nadu da bi konačno mogla da osvoji neki trofej, novosadski crveno-beli nisu zlopamtila.

Bar nije aktuelni trener Zlatomir Zagorčić.

Njegova ekipa slavila je u Čačku 2:0, golovima Miroslava Stevanovića i Milana Bojovića, na oproštaju domaćih od publike u superligaškom rangu. Posle utakmice nazvao je utakmicu "lepom fudbalskom predstavom".

"Borac je bio bolji u prvih pola časa igre i malo je falilo da budemo kažnjeni. Postigli smo gol posle greške domaćih i to je po meni prelomni trenutak ove korektne i lepe fudbalske predstave. Žao mi je što Čačani napuštaju društvo najboljih i želim im da se što pre vrate u Superligu", rekao je Zagorčić na konferenciji za novinare posle utakmice.

Trener domaćih Slavko Vojičić ima težak zadatak da spremi ekipu za sredu i finale Kupa protiv Crvene zvezde

''Ponovo smo dobro ušli u utakmicu, ali i primili gol posle ko zna koje po redu greške naših igrača. Mislim da smo korektno odigrali prvo poluvreme, dok su gosti bili bolji u nastavku kada nas je mladi Petrić spasao ubedljivijeg poraza. Drago mi je da je u potpunosti iskoristio ukazanu šansu i verujem da je pred njim blistava karijera'', zaključio je on.

Borac u poslednjem kolu igra protiv Spartak Zlatibor vode u Subotici, dok Vojvodina kod kuće dočekuje Crvenu zvezdu.

Vesti
Vošina nedelja izazova počinje – Vožd(ovac) je stigao

Fudbaleri Vojvodine ušli su u drugi deo jesenjeg dela sezone sa rezultatima koji su iznad očekivanja sa početka sezone, a da li je ovaj podmlađeni tim kadar i za veća dela – odgovor će dati narednih nedelju dana. Naime, tri bitna duela su pred crveno-belima:...

Intervju
Enver Alivodić

Agresivnost i hitrina jesu ono po čemu sam prepoznatljiv, ali istovremeno voleo bih da sam mirniji u završnici!