"Voša" domaćin tradicionalnog turnira05.06.2012. 13:46

P

očetak juna rezervisan je za tradicionalni turnir "Stevan Nešticki" koji će i ove godine organizovati FK Vojvodina. Reč je o turniru kadeta a učešće će, pored domaćih, uzeti i klubovi iz regiona.

Zahvaljujući Iliji Panteliću, čoveku koji je imao prilike da igra sa pokojnim Stevanom Neštickim, tradicionalni turnir održaće se i ove godine na terenima SC "Vujadin Boškov".

Biće to jubilarni trideseti turnir "Stevan Nešticki" koji će okupiti kadetske selekcije Partizana, Crvene zvezde, Osijeka, Vardara i reprezentacije Republike Srpske.

Prošlogodišnji osvajač ovog tradicionalnog turnira bio je NK Osijek koji će ove godine pokušati da odbarani trofej.

U prošlogodišnjem finalu kadeti hrvatskog kluba bili su bolji od domaće Vojvodine koja će dobiti priliku da im se revanšira.

Mečevi će biti igrani 8. 9. i 10. juna a organizaciju turnira podržali su mnogobrojni sponzori kao i FSS i Ministarstvo za omladinu i sport Republike Srbije.

Vesti
Odličan uvod pred gostovanje Partizanu

U okviru 10. kola Jelen Super Lige, fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali Voždovac rezultatom 3:0. Golove za Novosađane postigli su Veselinović u 30. minutu iz penala, Gaćinović u 38. i Luković i 53. minutu. Od prvog minuta crveno-beli su pokazali da je jedina...