Vesti / Utakmice / Vošina odbrana čašćavala “brđane”

Vošina odbrana čašćavala “brđane”19.07.2015. 23:37

Autor: fkv.com Team(2)
U

utakmici prvog kola Superlige na “Karađorđu”, Vojvodina je doživela težak poraz od Čukaričkog 0:4 (0:1), iako po prikazanom na terenu to apsolutno nije zaslužila. Ipak, crveno-beli su kažnjeni za neshvatljive greške u odbrani, jer su praktično sve golove gosti dali nakon kiksa nekog od igrača iz zadnje linije Novosađana. Pored odbrane, ni vezni red nije funkcionisao kao u prethodnim utakmicama, a dodatni peh je povreda napadača Mrdakovića desetak minuta pred kraj prvog poluvremena. Kako stoje stvari, on bi zbog povrede pete mogao pauzirati nekoliko nedelja, a sve će biti jasnije sutra nakon pregleda magnetnom rezonancom. Voša ovim ubedljivim porazom ide na dno tabele, gde deli poslednje mesto sa Metalcem, koji je poražen istim rezultatom. Crveno-bele naredni meč očekuje već u četvrtak, kada gostuju u Letoniji u revanš meču protiv Spartaksa iz Jirmale u okviru kvalifikacija u Ligi Evrope.