Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by DUB »

Ken mahniti wrote:
Toto Riina wrote:Mene je SRAMOTA da pročitam da je nekom puna da izdvoji 100, 300 ili 400 dinara :idea: Šta ste vi ovde navijači ili razmažene sekaperse? Da se razumemo radim nekoliko poslova(ništa za stalno i ozbiljno) u društvu se uvek pomažemo i svako svoje gostovanje i odlazak smo platili. Prošle sezone sezonske.

Odrekneš se pivčuge, pljeske, tiketa, taksija(busa), cigareta i imaš za kartu. Odrekneš se mesec dana interneta i imaš za sezonsku :!: Pre nekoliko sezona kad nismo imali jedan dinar u dzepu došli smo do severa i kroz rešetke gledali meč, ali sad se očekuje sve na gotovo, sve besplatno, sve bez truda.

Dobro kaže Cvarkov vi mladi ste :mrgreen:
Jeste,i onda dodje polusezona i neki ti kaze puj-pike ne treba ti sezonska vise hvala sto si platio 3000 da vidis dramatican mec tvoje Vojvodine i Smedereva...a za strasni Hibernijans izvoli pa kesiraj 400 novaca...Pa ko je sad tu lud?Platicu i uzecu opet i sezonsku ali zbog cega???
+1
Al samo zato sto sam lud!
Nije poenta privuci na stadion mene koji bi dosao i da mi kazu da je svaka stolica minirana i da ce explodirati sa prvim mojim prdezom (a stizem sa izrazito kvalitetnog suljpa).
Ja cu im uvek biti tu da me siluju, al trebalo bi nekoga i da zadovolje. Ima nesto i u ljubavi, nije sve samo u sexu...
slanina wrote:
Očigledno da nema nade da ćemo videti snimke golova, ali evo bar slika sa sajta malteškog FS:
Golovi su snimljeni bili na novosadskim razglednicama pre neki dan video moj ćale :)
Gledo i ja! Lepi golovi.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by laki »

300 dinosaurusa i nije puno za istok, ali ako planiras da povedes devojku / sina to je 600 ( umesto 400 ). Ako dolazis sa zenom i detetom to je 900 ( umesto 600 ). Sad ispada mlatimo praznu slamu oko 100 din ( tj dal je ulaznica 200 ili 300 ). Ok, moze 95% nas da izdvoji 100 din vise, ali definitivno nije fora da se karika cena ulaznice za vec gotovu stvar!! Da je 3. ili 4. kolo kvalifikacija, pa neka stave i 1000 din, nema veze, ali sta se debilisu sa 300 din za istok za Hibernians gde imamo vec prednost od 3 gola.

A one analize kako karta treba da kosta pola dnevnice...jao kako sam se slatko smejao... :rolll: Ili poredjenja sa cenama karata za americki fudbal, ako se ne varam i toga je bilo 8)
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by kej »

Sad ovde treba da dižemo ustanak zbog 300 dinara..
A možda bi bilo najbolje da se karte naplaćuju po izlasku sa stadiona, a cena da zavisi od kvaliteta prikazanog fudbala i od neizvesnosti utakmice. Eto, neka svaki navijač onda proceni koliko je vredelo ono što je video... :?
Ovo je normalna cena za evropsku utakmicu. Nije bitan protivnik- Vojvodina igra u Evropi. Onih 70 din. za Suduvu- pa to je smešno. Platio sam metalnim novčićima. Par nedelja kasnije gledao utakmicu treće lige za 100 dinara.. Prošle sezone su naša cenjena dupeta imala besplatan ulaz na skoro sve utakmice, pa mi nisu jasne konstatacije da uprava radi sve da ne izađe u susret navijačima. Čak i ranije, kad se ulaz plaćao, pola mase je na istok ulazilo sa tuđim sezonskim, uđe po deset ljudi sa jednom sezonskom. Tako da ne brinu svi oni koji ne žele da keširaju utakmice Vojvodine ove sezone, samo se skupite vas desetak i uzmite jednu sezonsku- svi ćete moći da ulazite sa njom. Čuvajte dinare za cigare i smoki.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Toto Riina »

Neke utakmice 3-4 lige koštaju 100-200 dinara. Karte u inostranstvu su daleko skuplje nego ovde sa sve uračunatim životnim standardom i prosečnim primanjima. Ovde je ili neko mnogo ramažen ili namerno nameće ovakve teme.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Grba_NS »

Posto smo svi izneli svoje misljenje, vecina nas i vise puta, stavicemo tacku na ovu temu oko cene karata! Svaka dalja rasprava oko toga, u ovom topicu, bice brisana. Uzdravlje
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by tulip »

Utakmicu protiv Hibernijansa treba shaviti i kao pripremnu, a i kao takmičarsku. Trener Nikolić bi ispao baš šmeker kada bi na poluvremenu ubacio dva rezervna igrač. Na taj način bi mogao da isproba 13 umesto 11 igrača. Treću rezervu da čuva za nedaj bože povredu.
DAJ GOL!!!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Tony Starks »

- Помоћник у нашем стручном штабу Бојан Леонтијевић био је у Никшићу са задатком да скенира игру Хонведа. Јасно је да се ради о озбољном противнику. Ништа не препуштамо случају, тако да ћемо имати емисара и на реваншу у Будимпешти - најваио је Марко Николић.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Milan »

Svidja mi se Nikolicev pristup od starta, a pogotovo cinjenica da svakog protivnika dobro skenira. Puna podrska za trenera i nadam se da nece dozvoliti da ga pritisak od gore otera iz naseg kluba!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Toto Riina »

Najveće pojačanje bi bilo produžiti ugovor sa Nikolićem i dati mu potpuno odrešene ruke što je pokojni predsednik i najavio :!:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

Nema golova na snimku, ali ima šansi i Kordićeva odbrana penala + "navijanje" Maltežana.
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... l_UsBbBtLc[/video]
Io odio Belgrado
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Firmin mali »

Krunoslav Petrić shared MaxiSport.tv's photo.
ponovo surađujemo s najvećim Vojvođanskim klubom i predstavnikom Srbije u UEFA Europa League - u kooperaciji sa TV Vojvodine prenosimo revanš pretkola FK VOJVODINA - HIBERNIANS FC!! ‎#vojvodina ‎#hibernians ‎#uefa ‎#maxisport ‎#novisad ‎#livestream ‎#dailymotion

Bice prenosa za sve kojima je skupo :cheers:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Minja »

Sta ce ti prenos iz NS? Pitanje je sto nije bilo prenosa sa Malte?

Pitanje pre svega ide na adresu lokalne televizije koja se hvalise da je servis gradjana.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Rivelinjo »

Minja wrote:Sta ce ti prenos iz NS? Pitanje je sto nije bilo prenosa sa Malte?

Pitanje pre svega ide na adresu lokalne televizije koja se hvalise da je servis gradjana.
Lokalna televizija ne dobija pare iz BG i jedva prave program. Tako da je pitanje za Tijanića, ne za lokalnu TV.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Turija »

Rivelinjo wrote:
Minja wrote:Sta ce ti prenos iz NS? Pitanje je sto nije bilo prenosa sa Malte?

Pitanje pre svega ide na adresu lokalne televizije koja se hvalise da je servis gradjana.
Lokalna televizija ne dobija pare iz BG i jedva prave program. Tako da je pitanje za Tijanića, ne za lokalnu TV.
RTV je u mnogim segmentima značajno popravila program, jedino je sportska redakcija, ostala kao što je bila: katastrofalna bez obzira na neka nova lica.
Ona nisu donela ništa novog, naprotiv, samo su potvrdili i produžili stanje besperspektivnosti redakcije na nekoliko decenija.Ovi stariji bi, bar za neku godinu, otišli u penziju, a ovako crno nam se piše i na RTV, što se tiče Voše :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-Hibernijans, četvrtak 20:30h

Post by Rivelinjo »

Turija wrote: RTV je u mnogim segmentima značajno popravila program,
Čist entuzijazam. Pare idu u BG i daje se NS na kašičicu.

Što se sporta tiče - prenose tekmu iz NS (to mogu da priušte, valda). To je dobar korak. Nadam se da će nastaviti prenositi utakmice kod kuće - kontam da to može samo pomoći klubu - popularnosti, privući ljude na stadion.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Locked