Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by madda fakka »

Evo izletecu se za utakmicu sa Honvedom... Oni nisu imali valjana 3 napada na utakmici, sa igracem vise su vise "lesinarili" i nisu znali sta ce sa loptom. Vec je receno jedan nas gol resava sve i Nikolic sigurno i to ima u planu. Prolazimo Honved u to ne sumnjam
I Bog je Slaninar...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Krle »

Boj se ovna, boj se go**a, pa kad ćeš živeti :devil:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
bursa16
Posts: 5
Joined: Fri Jul 19, 2013 1:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by bursa16 »

welcom to bursa ...champion bursaspor
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by srkins »

mnogo su jaki tako da necu da trosim reci na negativne stvari zreba ima par pozitivnih jesu sitne ali... prvo ima ko da nam kaze dosta o njihovim manama i vrlinama( stepanov krasic..) drugo iako su u vrhu turskog fudbala u evropi su dosta iza fenera,galate ...a imena kao sto su frej i anton ferdinand varaju malo nisu to igraci koji su trenutno u najboljoj formi...al ponavljam da su jaki ,jaki su..i to mnogoooo
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by prijatelj fudbala »

Ajde da ne pričamo o Turcima dok ne završimo sa Honvedom...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by gospodinFKV »

Da se ne lazemo, svi znamo na koji nacin je izgubljena utakmica s Vaducom, ne treba se osvrtati na to vise. :deal:

Prvo treba proci Honved, ali je Bursa tim koji svakako zasluzuje da se o njima vec sad razmislja. Sta vise, vec sad Nikolic treba da ih priprema, jer ja ne vidim koliko drasticno Madjari mogu da podignu igru za nedelju dana, ako nisu mogli gol da nam daju s igracem vise 70 minuta.
Nije Bursa nepremostiva prepreka. Slazem se da smo s mogli malo vise srece imati, ja sam se nadao pobedniku dvomeca Rosenborg - St. Johnstone (oborili me na kladzi sinoc za 12 soma samo oni), ali sta sad.

Da li mozda neko zna da li je Bursa povlascena i u plejofu? Koeficijent im je 14.900... :)
bursa16
Posts: 5
Joined: Fri Jul 19, 2013 1:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by bursa16 »

http://www.youtube.com/watch?v=64txosBwJ7I" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=rWxarWqSHLU" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by bursa16 on Fri Jul 19, 2013 1:56 pm, edited 1 time in total.
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by ciribuciriba »

gospodinFKV wrote:Da se ne lazemo, svi znamo na koji nacin je izgubljena utakmica s Vaducom, ne treba se osvrtati na to vise. :deal:

Prvo treba proci Honved, ali je Bursa tim koji svakako zasluzuje da se o njima vec sad razmislja. Sta vise, vec sad Nikolic treba da ih priprema, jer ja ne vidim koliko drasticno Madjari mogu da podignu igru za nedelju dana, ako nisu mogli gol da nam daju s igracem vise 70 minuta.
Nije Bursa nepremostiva prepreka. Slazem se da smo s mogli malo vise srece imati, ja sam se nadao pobedniku dvomeca Rosenborg - St. Johnstone (oborili me na kladzi sinoc za 12 soma samo oni), ali sta sad.

Da li mozda neko zna da li je Bursa povlascena i u plejofu? Koeficijent im je 14.900... :)
Nebitno je za nas da li su povlasceni u 4. kolu, kad je zreb tek posle 3. kola.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Minja »

bursa16 wrote:welcom to bursa ...champion bursaspor
Hello Bursa,

You will have short Euro trip this season :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by gospodinFKV »

FCVNS1914 wrote:Nebitno je za nas da li su povlasceni u 4. kolu, kad je zreb tek posle 3. kola.
Pa poprilicno je bitno, ako preuzimamo njihov koeficijent, ako ih prodjemo. U tom slucaju bismo bili mnogo blizi grupnoj fazi, nego da smo izvukli Estoril ili tako nekog. Znam da sad razmisljam predaleko, samo me zanima :)
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by lugomir »

gospodinFKV wrote:
FCVNS1914 wrote:Nebitno je za nas da li su povlasceni u 4. kolu, kad je zreb tek posle 3. kola.
Pa poprilicno je bitno, ako preuzimamo njihov koeficijent, ako ih prodjemo. U tom slucaju bismo bili mnogo blizi grupnoj fazi, nego da smo izvukli Estoril ili tako nekog. Znam da sad razmisljam predaleko, samo me zanima :)
ne preuzima se njihovo mesto jer je zreb nakon treceg kola
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by ciribuciriba »

gospodinFKV wrote:
FCVNS1914 wrote:Nebitno je za nas da li su povlasceni u 4. kolu, kad je zreb tek posle 3. kola.
Pa poprilicno je bitno, ako preuzimamo njihov koeficijent, ako ih prodjemo. U tom slucaju bismo bili mnogo blizi grupnoj fazi, nego da smo izvukli Estoril ili tako nekog. Znam da sad razmisljam predaleko, samo me zanima :)
Ako prodjemo nismo povlasceni, jer je zreb posle dvomeca.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by FCVNS »

FCVNS1914 wrote:
gospodinFKV wrote:
FCVNS1914 wrote:Nebitno je za nas da li su povlasceni u 4. kolu, kad je zreb tek posle 3. kola.
Pa poprilicno je bitno, ako preuzimamo njihov koeficijent, ako ih prodjemo. U tom slucaju bismo bili mnogo blizi grupnoj fazi, nego da smo izvukli Estoril ili tako nekog. Znam da sad razmisljam predaleko, samo me zanima :)
Ako prodjemo nismo povlasceni, jer je zreb posle dvomeca.
Ajde admini neka razmotre promenu nika ovog clana,dosta ljudi je pomesalo moj nik i njegov...
welcom to bursa ...champion bursaspor
Kad se ovaj pre registrovao???
Last edited by FCVNS on Fri Jul 19, 2013 2:24 pm, edited 1 time in total.
bursa16
Posts: 5
Joined: Fri Jul 19, 2013 1:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by bursa16 »

Minja wrote:
bursa16 wrote:welcom to bursa ...champion bursaspor
Hello Bursa,

You will have short Euro trip this season :mrgreen:
very hard ...%99 bursa %1 vojvodino...
truth hurts!!!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Firmson89 »

bursa16 wrote:
Minja wrote:
bursa16 wrote:welcom to bursa ...champion bursaspor
Hello Bursa,

You will have short Euro trip this season :mrgreen:
very hard ...%99 bursa %1 vojvodino...
truth hurts!!!
Дајте му слан'не мало да се смири! :greenbutt:
Locked