Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Chana »

Mare wrote:Gledam sad ovaj snimak ljudi pa i Škuletinjo počeo da igra ko lud, trči, bori se, uklizava... Marko Nikoliću sa čime ih hraniš, odaj nam tajnu!
Da ne bude zabune, neću nikog da ističem - SVI SU BILI NEOPISIVI...

Ali slažem se sa opaskom o Škuletinju, ne samo ono gore napisano - nego je oko 20-tog minuta izbacio jedan c-šut na 2-3 m od gola na takav način, da sam pomislio i kod reprize: "Alal vera, Đuro / Trajče" - kad ono: Škuletinjo :!: :!: :!:

Slična opaska stoji i za Andriju Kaluđera, koji je posle one teledirigovane "bombe" sa okretom oko svoje poluose i gledanjem Abua kako daje gol, večeras tako majstorski ispratio Radoju i "ponudio se" u Bogomdanoj milisekundi, da 3 Freja ne bi gol spasili - pa još u prvi ugao !

A DELAČ :?: "Šta reći, a ne zaplakati..." :mrgreen:

DOMINACIJA - tek sam se sada uverio da zaista igramo "ko Barsa" - ali ne smemo "da uzletimo" :!: :!: :!:
Last edited by Chana on Fri Aug 09, 2013 1:20 am, edited 1 time in total.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Firmson89 »

Ја не знам шта да кажем ј***те, пуко сам! :mrgreen: АЛО 0:3 У ЊИХОВОЈ АВЛИЈИ, почеше Турци да паниче, не знају шта да пробају више! Свака част и тренеру Николићу и сваком играчу посебно и судији и играчима са клупе и лекарима па и Цеци куварици ако треба !! СВАКА ЧАСТ СВИМА КОЈИ СУ ВЕЧЕРАС БИЛИ ДЕО ИНСТИТУЦИЈЕ! Не знам која је Николићева тајна, али упоредите ове играче данас са онима који су на пример истрчали на јна у финалу купа. Победнички менталитет и притисак до краја, само тако се може! ДАЈТЕ НАМ САД РАПИД И ЧИСТИТЕ ПУТ ЗА БЕЧ!! :deal:
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by fksloboda.org »

Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Svaka cast, odusevljen sam, a i moji slobodasi takodje. Veceras smo imali potpuni uzitak!!!!!!
Ako se sve slozi kako treba, na sledecu evropsku utakmicu Vojvodine u NS stize delegacija iz UE!
Sve najbolje u nastavku!!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by gospodinFKV »

fksloboda.org wrote:Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Svaka cast, odusevljen sam, a i moji slobodasi takodje. Veceras smo imali potpuni uzitak!!!!!!
Ako se sve slozi kako treba, na sledecu evropsku utakmicu Vojvodine u NS stize delegacija iz UE!
Sve najbolje u nastavku!!!!
Uvek dobrodosli :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Chana »

Cela vest sa B92/Sport je na: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=740774" onclick="window.open(this.href);return false;
a onaj deo koji nas interesuje, glasi:

"Šta u petak čeka Vošu ?
IZVOR. B92

Na putu ka Ligi Evrope Vojvodini ostao je plej of.

Novosađani dolaze iz serije dobrih rezultata ali će, zahvaljujući rejtingu, žreb čekati u 'slabijem šeširu', Partizan je i pored deset uzastopnih evropskih utakmica bez pobede, nosilac.

Žreb počinje u petak u 13 časova a, kao i svake godine, UEFA će tokom jutra objaviti grupe u kojima će biti po pet klubova u oba šešira.

Na spisku onih od kojih će jedne videti publika na Karađorđu je čak deset ekipa iz 'liga petice, Totenhem, Svonsi (Engleska), Štutgart, Ajntraht (Nemačka), Sevilja, Betis (Španija), Sent Etjen, Nica (Francuska), Fiorentina i Udineze (Italija).

Voša bi mogla da se sretne sa ekipama iz Rusije (Rubin Kazanj, Spartak Moskva), Holandije (AZ Alkmar, Fejenord), Ukrajine (Dinamo Kijev, Dnjipro, Černomorec Odesa), Portugalije (Braga, Eštoril), Belgije (Standard Lijež, Genk), Grčke (PAOK), sa Kipra (APOEL), Izraela (Makabi Haifa), Austrije (Rapid Beč, Red Bul Salcburg), Danske (Nordšjeland) ili Moldavije (Šerif Tiraspol) ali i dva tima iz Turske (Bešiktaš, Trabzonpor).

Utakmice plej ofa za Ligu Evrope igraju se 22. i 29. avgusta."
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by lexa »

fksloboda.org wrote:Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Svaka cast, odusevljen sam, a i moji slobodasi takodje. Veceras smo imali potpuni uzitak!!!!!!
Ako se sve slozi kako treba, na sledecu evropsku utakmicu Vojvodine u NS stize delegacija iz UE!
Sve najbolje u nastavku!!!!
:cheers:

Uvek dobrodosli prijatelji iz Uzica!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Firmin mali »

User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Divlji Zapad »

Pozz svima ! Citam forum godinama, ali nikako da se pridruzim.. Ali evo, muka me je naterala da i ja napisem svoj prvi post.. Muka da kao sto vec neko rece, ne znam sta cu od srece i kako da se radujem.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Toliko tuge, besa i razocarenja u poslednjih 15-ak god.. Mali jug, cetvrtfinale i polufinale sa zvezdom, produzetci, penali, Batak ili Tanasijevic stativa, Krivokapic penal preko gola, onda jedno finale, drugo, kradja, cetvrto.. Polufinale sa Borcem, Rapid.. Uzas.. :cry: Dobro, bilo je i lepih trenutaka.. :P
Ali ovo danas.. :D Sedim sam u stanu, ocekivano, ne uzbudjujem se sto stoka ne prenosi utakmicu.. Otvaram forum, pronalazim link, pustam prenos i kao i uvek, nadam se.. Iako mi kroz glavu prolaze razni scenariji (ma nema od ovoga nista, necemo ni pokusati da prodjemo, ispadamo, igraci odlaze..), opet se kao i uvek nadam, tresem, preznojavam, buljim u laptop i na trenutke mastam kako sutra, tj. sad vec danas, gledam zDreb :mrgreen: i kako otvaraju kuglicu sa nasom Vosom.. Kad ono..
0-1 ! 0-2 !! 0-3 !!! BUM !!! Ode Bursa ! :mrgreen: :mrgreen:
U zivotu nisam bio ovako srecan.. :')
Izgleda da dolaze neka lepsa vremena.. :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Chana »

E, OVO JE ONO ŠTO JA ZOVEM MISIJOM SPORTA . . .

OOOO, TURCI...

SKIDAM VAM KAPU :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Mackycool »

Što se tiče utakmice, sve je već rečeno...
Što se tiče sutrapnjeg žreba, RAPID AWAY! :mrgreen:
Mada, ako gledamo i ostale klubove, tu su još Šerif, Čermorec, onaj norveški klub i još par njih protiv kojih bi smo imali čak i veće šanse nego što smo imali protiv Burse. (tim Šerifa vredi manje od 6M€)
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Radoye »

Ja opet kazem - svejedno ko nam dodje! Momci su dokazali da ce protiv svakoga pokazati zube i dati sve od sebe, koga god da izvucemo obrukati se necemo.

Naravno, izvucemo li nekog uslovno lakseg povecavaju nam se sanse za ulazak u ligu, ali posle ovog veceras verujem da ce mnogi vise brinuti da ne izvuku nas nego mi da ne izvucemo njih!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by borrissey »

Ovo je jedan od onih trenutaka u životu zbog kojih vredi živeti! :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:posle ovog veceras verujem da ce mnogi vise brinuti da ne izvuku nas nego mi da ne izvucemo njih!
Trabzonspor veceras ne spava :devil:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by budababa »

Bože, hvala ti što ovako nešto postoji i što navijam za ovaj bolesni klub... Ponosan sam, a pustio bih suzu kao poslednji hipik na antiratnom protestu. Shadwell, fokken love you... :klanjanje:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina 0:3

Post by prijatelj fudbala »

Nisam verovao da ću dočekati ovakav trijumf! Hvala igračima i treneru za sinoćnjih 90+ minuta koji će se pamtiti dok postojimo...

Idemo dalje, dajte sledećeg protivnika! Nema veze ko je u pitanju! Totenhem MOŽE, Spartak Moskva MOŽE, gazimo sve!
Locked