1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ФКВ »

Evo na zvaničnom sajtu se poziva na čašicu razgovora sa predsednikom. Ja bih ga, uz dužno poštovanje, priupitao šta misli o toj izjavi gosn Čapelje, kao i šta misli o celokupnom marketingu kluba. I nek obrazloži svoj odgovor.
Ajde ljudi ako neko sa ovog foruma planira da ide neka obavezno postavi to pitanje! I takodje bilo bi lepo kad bi mogao da mu prosledi sta je doticni gospodin postavljao na fb-u..
EDIT: Upravo sam procitao da je samo za pripadnike medija, steta.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by shecky »

Mozda ce nekom da zvuci smesno ,ali ja mislim da ova tekma sa DS ce biti mnogo vaznija od one sa Serifom.
Ova tekma u nedelju ce pokazati jel smo ili nismo.
Zasto?
Zato sto znamo da su igraci verovatno u euforiji ,barem onako u sebi, i svakako da nece biti isto igrati protiv Burse ili protiv DS.
Ukoliko i u nedelju budemo igrali kao u ovim kvalifikacijama ,to ce definitvno pokazati da je ekipa zrela i da ne bira rivale ,nego zna svoj posao.
Predpostavljam da ce biti dosta novih igraca u timu,kontam da Abu nece igrati ili ako je definitivno potpisao za Belgijance ,mozda ce i igrati pa ce biti zamenjen da bi se stadionom po poslednji put orilo Abu Abu Abu.
Takodje verujem da ce umesto Traxa igrati neko drugi ,da ce Tumba igrati umesto Poletanovica ,mozda cak i Kosovic umesto Vranjesa.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ДушанСП »

Кад смо последњи пут победили у првом колу били смо пети на табели,уз катастрофалан фудбал који смо гледали.Овако сваки пут кад одиграмо нерешено на старту, сезону изгурамо релативно добро уз победе над близанцима,неколико киксева,али боже мој.Искрено се надам да је ово сезона победничког менталитета.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by fare »

Neznam gde bih ovo stavio neka admin postavi na svoje mesto . Pogledajte anketu Monda ko ce biti novi sampion srbije Ko će biti šampion Srbije u fudbalu?
Partizan 30% 1862
Crvena zvezda 27% 1655
Vojvodina 41% 2513
E kad tako kazu i Beogradjani onda tu ima nesto :) .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Radoye »

fare wrote:Neznam gde bih ovo stavio neka admin postavi na svoje mesto . Pogledajte anketu Monda ko ce biti novi sampion srbije Ko će biti šampion Srbije u fudbalu?
Partizan 30% 1862
Crvena zvezda 27% 1655
Vojvodina 41% 2513
E kad tako kazu i Beogradjani onda tu ima nesto :) .
Ma ne pitaju se Beogradjani, bice kako Tole kaze.

A ovi iz ankete su se samo sasrali nakon Evropskih utakmica, to strah govori iz njih. Isto kao ovi sto su se poceli javljati po forumu, kao "navijam za blizance ali dajem podrsku Vosi". To je taj mentalitet, mora uvek biti uz pobednika, ne ume drugacije.

Do juce su ti takvi trazili da nam se ugasi klub nakon finala kupa sa crnim :shit: jer smo napravili "skandal" napustivsi utakmicu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Teksas
Posts: 28
Joined: Fri Jul 19, 2013 5:37 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Teksas »

I hope for a nice competition start for Vojvodina.
Which channel will broadcast it?
Thanks already :cheers:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

Teksas wrote:I hope for a nice competition start for Vojvodina.
Which channel will broadcast it?
Thanks already :cheers:
There will be only few matches of Vojvodina on TV. This match will be on Arena Sport 3, I will put a stream on time... :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Radoye »

Nobody broadcasts Vojvodina. Only partizan and crvena zvezda exist in Serbia.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ogi »

Ljubomir1996 wrote:
Teksas wrote:I hope for a nice competition start for Vojvodina.
Which channel will broadcast it?
Thanks already :cheers:
There will be only few matches of Vojvodina on TV. This match will be on Arena Sport 3, I will put a stream on time... :)
http://www.tvarenasport.com/channel/2013-08-11" onclick="window.open(this.href);return false;

Are you sure? Nothing listed for sunday under Arena Sport 3.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

ogi wrote:
Ljubomir1996 wrote:
Teksas wrote:I hope for a nice competition start for Vojvodina.
Which channel will broadcast it?
Thanks already :cheers:
There will be only few matches of Vojvodina on TV. This match will be on Arena Sport 3, I will put a stream on time... :)
http://www.tvarenasport.com/channel/2013-08-11" onclick="window.open(this.href);return false;

Are you sure? Nothing listed for sunday under Arena Sport 3.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false; On this FB page admin said that broadcast will be 90%...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Toto Riina »

kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by kuzma liman »

Kolko sam se lozio da idem na ovu tekmu jer su momci stvarno zasluzili pun stadion , sad me je ovo toliko ubilo u pojam (abu i ova namestaljka ) da mi dodje da odjebem fudbal za sva vremena da sacuvam zivce ...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Helm »

Neki transparent tipa "Tole lopove, cestitke na tituli za sezonu 2013/14" ili slicno?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by shecky »

Mozda je glupa ideja ali bi mozda moglo da se napravi neki transparent tipa nk partizan sampion srbije 2013/2014 ,onako na najironicniji moguci nacin.

Ja samo ne zelim da ljudi dodju sa negativnim stavom sutra, da prozivamo Tola i glodare ili neko dobacivanje za Abua i slicno ..eventualno da ali posle tekme.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Ken mahniti »

Savrseno me zabole za Toleta i ostala go**a,sutra idem na stadion da pozdravim velike pobednike i jos veceg gospodina Marka Nikolica.A mi ako budemo igrali ovakav fudbal nece musavima ni svevisnji pomoci a ne ona gnjida.Pokazimo sutra da smo gospoda :D
Locked