4. kolo: Vojvodina-Partizan 1:0

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

nboya wrote:Eh da, srecan rodjendan!
Oh,hvala!!! :wink: :lol:
Image
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Voja wrote:p.s.eto nisam uspeo stici na mec sa zvedom 27. novembra i mi ga dobismo 1:0,a juce namerno nisam hteo doci... nije da sam vracao,ali... ma nema mi vise ni na jednom derbiju,samo da ih meljemo....

Vojo, nemoj više ni dolaziti na ovakve utakmice, sigurno je to pravi recept za pobedu :lol:
Šala, naravno i srećan ti rođendan. Samo da znaš da je utakmicu posmatrao i tvoj ljubimac MJ u društvu starog saigrača Lazarevića. :D

Svaka čast za pobedu. Oraspoložili su nas sve, tim pre što je većina nas pa i sam trener teško verovao u uspeh, a on je na toj utakmici za njega bio i osvajanje jednog boda.
Drago mi je zbog Matea što je dao gol. Znam da je fudbalski zaluđenik, a dok je bio u Mačvi drugari su mi se čudili kada su se u nekim ranim jutarnjim časovima vraćali kući pored stadiona (ma ni svanulo nije) začuli pimplovanje lopte. Pogodite sami ko je redovno ustajao i sam važbao u to doba dana!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Firm wrote:
Voja wrote:p.s.eto nisam uspeo stici na mec sa zvedom 27. novembra i mi ga dobismo 1:0,a juce namerno nisam hteo doci... nije da sam vracao,ali... ma nema mi vise ni na jednom derbiju,samo da ih meljemo....

Vojo, nemoj više ni dolaziti na ovakve utakmice, sigurno je to pravi recept za pobedu :lol:
Šala, naravno i srećan ti rođendan. Samo da znaš da je utakmicu posmatrao i tvoj ljubimac MJ u društvu starog saigrača Lazarevića. :D
Hvala na cestitkama,i zaista me vise nema sve dok traje ovaj pobedonosni niz.Kazes MJ na tribini,a ja se ubih trazeci ga u spisku nasih igraca (u "SPORTu",utorkom) na kome pise ko je i koliko igrao za svoj tim.Samo sam jednom video da je igrao 36 minuta,izgleda dovoljno da ga provale. :lol:

Nego,iako je ovo pobeda i pristup koji ce se pamtiti i prepricavati,mislim da ne treba da predjemo i preko losih strana naseg tima,kojih je nesumnjivo (slobina uzrecica,jel :lol: ) bilo jako dosta.Da Milutinovic nije ubio pauka,izgleda bi ovaj topic imao mnogo vise postova,jer smo izgleda mnogo azurniji kada treba pljuvati,nego kad treba pohvaliti.Ipak,moram spomenuti da sam se nasmejao na pocetku meca (kada sam video ko nam je kapiten),a osmeh mi nije silazio sa lica i tokom celog meca dok sam brojao smesna primanja i jos smesnija dodavanja lopte naseg kapitena.Zaista.... za ne poverovati.A i nas Inzagi (zbog non-stop ofsajda) mi je toliko bio smesan da sam u drugom poluvremenu digao ruke od njega.Jednostavno,kao sto Turija rece racunao sam da ga nema na terenu.Preporucio bih nasem Inzagiju,da se pod hitno obrije,jer se ovako vidi svaki njegov potez,a ako se obrije,bice ga teze prepoznati. :lol: Mene sad samo zanima,cime je taj igrac zasluzio dres Vojvodine?Meni deluje kao neka igracaka kojoj su prazne baterije i kada ga ukljucite (tj. date mu loptu) on trgne ono jednom,dok ima akumulisane energije jos u baterijama i onda STOP!!!Zablokira!!! MJ je za njega bio kao igracka sa DURACCELL baterijama :wink: .Nadam se da ce brazilci iznivelisati ove nase manjkavosti,i da cemo konacno posle ove pauze krenuti strelovito ka vrhu tabele.
Image
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

srecan rodjendan vojo!!

dobro je da nisi skontao da treba da se skucas kolima pred utakmicu,kao pred zvezdu, da bi mi pobedili :)))
Sick boys!!!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Srećan rođendan i od mene !!! :D
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

srecan rodendan matori :!:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

neko iz mase wrote:srecan rodjendan vojo!!

dobro je da nisi skontao da treba da se skucas kolima pred utakmicu,kao pred zvezdu, da bi mi pobedili :)))
Dooobra.... hvala svima,nego drzite se teme :wink: Dajte malo prokomentarisite igre pojedinaca,docarajte mi malo... ipak,nisam bio tamo.
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Najupečatljiviji momenat utakmice(pored Milutinovićevog gola) je bio kad je Đurić ošamario Markovskog. Ovaj se jadan izgubio, uvatio se za obraz pa sve ne zna da li da padne ili da trči kod sudije! Hvala BOgu, sudija to nije video! :lol:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Evo i ja da kažem koju. tj. moje viđenje utakmice. Igralo se kao i do sada borbeno bez neke preterane želje za napadom s tim da je u ovoj utakmici, za razliku od ostalih, strane dobro funkcionisale. Ništa značajnije se nije promenulo dolaskom novog trenera, bar što se tiče taktike i načina igre, jer izgleda da tako moramo igrati. Gol je dat iz fantastično nabačene lopte (jedna od 100) i fantastične realizacije.
Samo maksimalnom koncentracijom, željom i borbenošću možemo osvajati bodove. Malo pravih šansi u toku utakmice stvaramo a nemamo pouzdane -og napadača. Ovo vuče korene još odkad je Marić bio trener gde smo gubili bodove od mnogo lošijih ekipa a igrali dobro protiv jakih. Tako da je sve relevantno. Očigledno je da ekipa igra bolje u odnosu na predhodne utakmice jer se donekle i uigrala a nadam se da će zenit igre doći što kasnije.
Borbenost i fantastična zadnja linija su naši glavni aduti.
Polako dobijamo na igri i to je ono što me raduje.
" Dečko je pun zmajova! "
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Ljudi,ne mogu da opisem kako sam se osecao kad je Milutinovic ubacio loptu u gol....Ta akcija mi je izgledala bezopasno,bez ideje,kad je MM sutnuo,mislio sam da lopta ide preko gola,no medjutim :D usla je bas tamo gde treba.Skakao sam ko nenormalan,za vreme te radosti sam puko nogu o stolicu,pa sam se malo smirio :lol: .
Svaka cast momci,stvarno ste nas obradovali!!!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Pazi kad sam se izgubio, prvo sam gledao pomoćnog, pa glavnog sudiju, a kada sam video da igrači skaču jedan na drugog - onda je počelo looooodiloooo...

Ali najjači detalj je bio kada se neko (ne znam tačno ko) od igrača razbio na atletskoj stazi, kada su dolazili do tribine... :D :D :D
You'll never walk alone!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Duke wrote:Pazi kad sam se izgubio, prvo sam gledao pomoćnog, pa glavnog sudiju, a kada sam video da igrači skaču jedan na drugog - onda je počelo looooodiloooo...

Ali najjači detalj je bio kada se neko (ne znam tačno ko) od igrača razbio na atletskoj stazi, kada su dolazili do tribine... :D :D :D
Da,mislim da je to bio bas Mulutinovic,al nisam siguran :lol: . Zaleteo se do navijaca i zapeo za onu bankinu.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Anonimus wrote:
Duke wrote:Pazi kad sam se izgubio, prvo sam gledao pomoćnog, pa glavnog sudiju, a kada sam video da igrači skaču jedan na drugog - onda je počelo looooodiloooo...

Ali najjači detalj je bio kada se neko (ne znam tačno ko) od igrača razbio na atletskoj stazi, kada su dolazili do tribine... :D :D :D
Da,mislim da je to bio bas Mulutinovic,al nisam siguran :lol: . Zaleteo se do navijaca i zapeo za onu bankinu.
Neko mi rece da je bio Opsenica, ali je ustao brzinom svetlosti i nastavio da se raduje kao da trenutak ranije nije umalo razbio lobanju :P
Locked