Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Red Marquis »

Ja ne znam kakva je to verzija menadžera koju sam ja skinuo, ali u njoj imena igrača nisu prava i to mi se nije igralo. I ja sam naleteo na tu Droghedu u prvom kolu, izbacio ih, ali mi nije gušta bio da igram bez pravih igrača. Anyway, dok se vi zamarate FM-om, ili igrate sad već propali PES, evo prvog šampionskog tima West Hama u Career Mode-u na Fifi 14 :mrgreen: Još kad skupim pare, na zimu stiže i Boske iz Sevilje...

Image

Inače, career mode je ove godine dosta zanimljiviji no pre, i ovo preporučujem svim potencijalnim menadžerima koji ne žele da se zamaraju sa svim sitnim crevcima kao u FM...
Io odio Belgrado
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

@Red Marquis Skinuo si Reloaded verziju a tu su valjda zeznuli imena, samo za NOSteam verziju garantujem stabilnost (ako instaliraš fix).

@Kuzma Vidim imamo slična iskustva stim što se ja nisam domogao te famozne LE :) . Ja sam Škuntelara prodao odmah na startu u Molde za 950k :mrgreen: , Đurić u Guangžu za 650K, Mijata negde za 600, isto tako i Alivodića i Vranješa dok sam za Nastića uzeo milion. Znači sve na startu, bez ijedne odigrane utakmice, opšta čistka.
I meni je Leković bio očajan, sreća imao sam i Obradovića pa sam Lekovića nakon prve sezone prodao za milion :mrgreen: .
Đurđević jeste dobar i mora se kupiti, ja sam ga uzimao za 1.4m ali mana mu je što često uđe u te golgeterske postove koji traju mesecima dok se ne iskali na nekoj Jagodini i da im 3-4 komada. Ipak ja ga nikada ne bih prodao a imao sam ponude i preko 4 miliona za njega, jednostavno teško je sa ovim ograničenjem stranaca, svaki kvalitetan domaći igrač je zlata vredan.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kuzma liman »

Boske87 wrote:@Red Marquis Skinuo si Reloaded verziju a tu su valjda zeznuli imena, samo za NOSteam verziju garantujem stabilnost (ako instaliraš fix).

@Kuzma Vidim imamo slična iskustva stim što se ja nisam domogao te famozne LE :) . Ja sam Škuntelara prodao odmah na startu u Molde za 950k :mrgreen: , Đurić u Guangžu za 650K, Mijata negde za 600, isto tako i Alivodića i Vranješa dok sam za Nastića uzeo milion. Znači sve na startu, bez ijedne odigrane utakmice, opšta čistka.
I meni je Leković bio očajan, sreća imao sam i Obradovića pa sam Lekovića nakon prve sezone prodao za milion :mrgreen: .
Đurđević jeste dobar i mora se kupiti, ja sam ga uzimao za 1.4m ali mana mu je što često uđe u te golgeterske postove koji traju mesecima dok se ne iskali na nekoj Jagodini i da im 3-4 komada. Ipak ja ga nikada ne bih prodao a imao sam ponude i preko 4 miliona za njega, jednostavno teško je sa ovim ograničenjem stranaca, svaki kvalitetan domaći igrač je zlata vredan.
E vidis ja sam Mijata istrpeo i sada mi je mozda najbolji igrac u ekipi rastura po levoj strani, Kosvic desno a Poletanovic odmah iza spica, zadnji vezni su mi Milinkovic Savic i Radoja , Odbrana Vukovic, Trajce Elmonir i Vulicevic (nastic je ostao kao dzoker igrac ima momente kada udje sa klupe ili menja povredjene igrace ... ) sad sam doveo jedno 5-6 afrikanaca za ne vise od 300k pa su svi na pozajmicama sem dvojice koje sam jos u zimskom roku doveo i posle polsezone u proleteru mi obecavaju :) jedan od njih ima da se proda samo tako (novi abu) :D A vranjesa sam prodao za 1,4 miliona nekim arapima tek pred finale kupa (uzeo sam duplu krunu :cup: ) a na kraju sezone sam prodao alivodica , tumbasovica, barica fatica i laneta za nekih 2,5-3 miliona zajedno... Delac nije hteo da nastavi saradnju a nisam hteo da bacam pare na golmana (onaj rajkovic nece da predje a aleksic mi je skup ) tako da sam doveo nekog matorog belorusa koji za sada radi posao , jedino sto cesto zaradjuje kartone ...

Pred kraj priprema sam doveo Kalabu , Marka Pantelica da mi tutoruje klince i trazim jos neko resenje u spicu mada jako tesko da cu nesto naci ne mogu da povecam opseg plata , taman sam mislio da cu uspeti necida da dovedem kad balsa ne da veci budzet za plate iako smo u plusu nekih 4 miliona a najveca plata 2,5k (malo je falilo da me otpuste kada sam se bunio ) .

Inace poceo sam malo pre sa kvalifikacijama za ls i opet sam irce izvukao (ovog puta severne ) a posle njih kiprane tj apoel , dobio sam irce ukupno 8:0 a apoel sam razvalio na kipru 5:2 u prvoj utakmici cekam revans i zadnjeg protivnika i nadam se novih 10m eura kojima bi se valjda resio problem malih plata :deal:

Navukao sam se opasno nece ovo da valja ! :devil:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by MiSmoFKV! »

Au ljudi sad ste me navukli skidam ga i ja. Ako obnovim godinu na faksu :devil:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

@kuzma liman
To kupovanje kvalitetnih mladih stranaca pa pozajmljivanje ti je odlična ideja. I sam sam mislio nešta slično da odradim, pa neka igraju u Proleteru i drugim klubovima dok ne dobiju državljanstvo :) . Znam da Mijat ima dobar potencijal ali lakše mi je bilo doplatiti 200k i dobiti A. Živkovića koji od starta igra kao Mesi po desnoj strani, strašan potencijal. Kića Kosović mi je ljubimac, njega forsiram da bude klasična 10-tka. Slažem se da su naši golmani možda najveći problem, jedino Rajković obećava, ostalo prosek, valjda će Boškov da mi uskoro regrutuje nekog talentovanog klinca :)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kuzma liman »

Yuriy Tsigalko probaj njega , free je a dobro brani za sada , nasao sam nekog klinca Ceha koji ima ocene bolje od delaca ali ima 16 goidna kaparisan je pa cekam 2016tu :D a sto se tice stranaca i radnih dozvola ne znam da li si znao ali mozes imati i ceo tim pun stranaca ako su oni mladji od 21godine !
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by lala1914 »

Da li sam jedini kojem Thiago Galvao iz uzica ne igra kako treba, puko sam 650k na njega, a on dao 3 gol i 1 asistenciju u 22 utakmice, dok Skuntelar u 29 dao 22 i namestio 3... Oko Kice, Radoje, Marka, Sege i Alija mi se otima pola Evrope :D ....2. sezona, 1. bila malo napeta, zavrsio 2 knap iza Cerge, nem pojma kojim cudom, u poslednjoj tekmi sam jedva i drugi zavrsio, Rad bio dobar... u 2. druga prica, prodao Traxa za 2,4M, Djurica za pola milke, doveo Lakica-Pesica za 450k i na polusezoni nemam nijedan poraz, u ligi 15 0 0, u grupi sa Bragom,Makabijem i S.Etienom 4 2 0 sa 13 primljenih golova u svim takmicenjima, u kupu igram sa klincima, ne resetujem, iako sam neki put zbog debilnih golova razmisljao da na poluvremenu resetujem
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kuzma liman »

Trenutno igram sezonu 2018/19 (hladno ovih dana ... :) )
Kao sto sam ranije pisao prve sezone sam uzeo duplu krunu , druge sezone sam se plasirao u ls i zavrsio kao treci u grupi i ispao u 1/16 finala uefa kupa... Od igraca nisam nikog dovodio sem Titona (poljak) i jednog kolumbijca napadaca(koji se zadrzao samo polusezonu pa je prodat za 2,5 M eura ) zavrsavam sezonu kao drugi u ligi a u kupu sam odmah ispao ...
U sezoni 2015/16 ipak idem u ls posto je koeficijent nase lige porastao ali u onoj tezoj grupi i tu me zreb pogleda i dobijem staru musteriju psv i prodjem dalje , dovodim afrikanaca na tone prodajem vukcevica , trajkovica i titona a dovodim Delaca. Ispadam iz ls kao zadnji u grupi samo 2 boda ... Od afrikanaca dvoijca se bas isticu i pocinju sve vise da igraju a ostali su na pozajmicama i imaju zapazene uloge u tim timovima ... Na kraju osvajam ligu i ispadam iz kupa u 1/4 finalu .
Sezna 2016/17 prodajem vulicevica 2m, delaca 3m, Sprema 1.5 , Ilica 2 i Ivanica 1 el monira 2m par afrikanaca koji mi nikad nisu ni nastupili za fkv vec samo na pozajmicama i od prilike od tih transvera sam zaradio preko 10 m eura, dovodim nekog klinca napadaca iz Sahtjora za 4.5 M eura , Danca (sa poljskim prezimenom) levi bek (free) golmana ceha za 300k, Pavlovskog za 1m, desnog beka iz hondurasa za oko 300k posto su svi sem danca imali po 18 godina nisam imao problema da igram sa vise stranaca u ekipi a i ova 2 afrikanca sto sam ranije doveo su blizu dobijanja naseg drzavljanstva ... I pred pocetak sezone Balsa se javlja i kaze kako je nasao sponzora za stadion 2.5m eura godisnje i da ce se stadion prosiriti za 5000 mesta do decembra ! lagano ulazim u ls i dobijam malo laksu grupu , Atletiko ,Seltik i Ajax. Nisam ni jednu izgubio kuci x sa atletikom i dve pobede protiv seltika i ajaxa u gostima sam izgubio 4:0 od atletika , dobio seltik i igrao x u amsterdamu . Zavrsavam kao drugi i idem dalje ! zreb mi dodeli anderleht , prva u briselu taman kad sam mislio da ce biti x mijat u 90+4 daje gol , kuci povede anderleht na kraju djurdjevic i kosvic preokrecu na 2:1 i tako prolazim u 1/4 finale protiv Man utd prva u mancesteru puknem 4:2 i kuci 1:1... osvajam titulu i kup ! prosek gledalaca na kraju sezone 10k !
Sezona 2017/2018 Dolaze Brkic (free agent ) , Peruanac iz cegre (arujo) za 1,8m i jos jedan peruanac napadac (free agent)
Ulazim direkt u ls (napreduje liga :) ) u grupi sam sa Man city , Psg i Rapid Bec :devil: sa 7 bodova zavrsavam kao treci i idem u ligu evrope ! dinamo zg (rasturam ih obe ) pa idem na fiorentinu 3:1 u ns 2:3 u firenci 1/4 finala seltik 4:3 u ns u 2:1 u glazgovu , polufinale
Zenit 0:0 u ns i 1:1 tamo , prolazim u finale ceka me Juventus !!! Finalna utakmica (moram da prizanm da sam zapisao pre nje ) igram sa 3 zadnja vezna i vijam kontre ... prvo poluvreme 0:0 , u drugom poluvremenu negde 70 minut djurdjevic 1na 1 sa bufonom faul bufona direkt crveni i penal , puca kosovic i promasuje (kad nisam monitor razbio nikad necu ... ) iako ovi imaju igraca manje ja necu da zurim vec nastavljam po starom ... kraj regularnog dela i dalje 0-0 , produzeci 1:0 za juventus u prvom minutu , krecem u totalnu ofanzivu i krecu korneri i promasaji za 1 cm ... u drugom produzetku menjam napadaca ubacujem tog Peruanskog napadaca mesto pavlovskog i igram sa 2 spica negde 5 minuta pred kraj produzetaka Djurdjevic ga mece i idu penali ! penal serija 5:3 za vozu brka kapiten dize pehar ! posle 10 godina igranja fm konacno uzimam evropski trofej sa vosom !!! Osvajam i ovu nasu nesrecnu ligu relativno lako mada su me cigani pratili do 20tog kola ... Prosek gledalaca 14k
2018/19 Srbija, Cg i Bih ulaze u EU more engleskih i italijanskih klubova mi salje ponude za igrace ... tako prodajem Djurdjevica za 12M eura 20% od sledeceg transfera i 2 M posle 20 golova u ligi Arsenalu , Poletanovica u Cataniu za 6m . ne dovodim nikog vec ubacujem u vatru klince iz omladinske skole a ukrajinac i peruanac zamenjuju djurdjevica . U super kupu celsi koji me je odro 5:1... U ls sam drugi nosilac u grupi sam sa dortmundom , zenitom i glazgow rangers (kad su se pre vratili :o ) dobijam sve utakmice osim protiv dortmunda x u ns i 3:0 tamo ... Prolazim dalje i sad treba da igram sa atletikom ... E onda pravim OGROMNU gresku na polusezoni prodajem ukrainca (koji je za polusezonu dao samo 6 goliva ) za 16 miliona milanu racunajuci na peruanca (koji je dao 16 golova) i 2 klinca koji su solidni napadaci (za nasu ligu bogovi) e onda porto na zadnji dan prelaznog roka salje ponudu za peruanca od 800eura ( a gari je vredeo 3.5M ) i klub prihvati jer je imao klauzulu u ugovoru da moze da ode za 800k (nisam citao sta pise malim slovima ) tako da sada imam ogroman problem i zavisim od igraca od 19 i 17 god u napadu .
To je to za sada ...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Red Marquis »

kuzma liman wrote: U sezoni 2015/16 ipak idem u ls posto je koeficijent nase lige porastao
2018/19 Srbija, Cg i Bih ulaze u EU
Ja sam mislio da je taj menadžer ozbiljna igra :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

kakav sam ja izrod ovde sa fantasiem :mrgreen:
Image
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Forza Voša »

Moze li neko da mi posalje link na pm za skidanje fm 14 i update da neizbacuje iz igre ?
Zahvaljujem u napred
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Trenutna tabela na fantasiu... (prvih 10 timova posle 17.kola)

Image

Preko 16000 timova,a jedan nama ovde zanimljiv tim vodi veliku borbu za izlazak u Evropu 8)

p.s.ili mozda ima jos neko s foruma medju ovim timovima!?
Image
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Andreyos »

Nisam znao gde da stavim,naime,ima li neko od forumaša zainteresovan za menjažu sličica WC Brasil?Mislim naravno na prave sličice,ne one virtuelne.Može na pp
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by njaks »

Da li je neko raspolozen da organizujemo nesto???


http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by slanina »

http://en.stickeralbum.fifa.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

odlična zanimacija,virtuelni album,ja popunio. :cheers:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply