100 godina kluba

Locked
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 100 godina kluba

Post by churguzijanac »

Ne ocekujem nista spektakularno,uglavnom testo, kiflice, pastetica i po koji cevap tek da se nabode u hladne martovske dane!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Matador »

Mislim da smo svi već svesni da ova stogodišnjica neće biti adekvatno obeležena. Možda i dobije neku zadovoljavahuću ocenu, ali čak i u tom slučaju, ne vidim zašto ne bi mi sa foruma pokušali još nekako da doprinesemo. Uspešno su ljudi sa ovog foruma organizovali skupljanje novca i obnavljanje spomenika našem prvom kapitenu, pa zašto ne bi i sad nešto pokušali? Mislim da uz dosta truda možemo sakupiti dovoljno novca da ostvarimo barem jednu od zaista brojnih ideja odavde. Evo sada samo kao primer jedan, recimo neke zastave (mislim na one tipa 40m X 5m) da okačimo na Varadinskom mostu i Mostu Slobode, npr. Bilo je tu još mnogo predloga i mislim da bi trebali što pre da pokrenemo jednu ozbiljnu priču oko toga... Naravno, lako je meni da pričam o tome, treba to i organizovati, ali o tome vam i govorim, već smo to uspeli, pa haj'mo ponovo :!:
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 100 godina kluba

Post by fkvislife »

Matador wrote:Mislim da smo svi već svesni da ova stogodišnjica neće biti adekvatno obeležena. Možda i dobije neku zadovoljavahuću ocenu, ali čak i u tom slučaju, ne vidim zašto ne bi mi sa foruma pokušali još nekako da doprinesemo. Uspešno su ljudi sa ovog foruma organizovali skupljanje novca i obnavljanje spomenika našem prvom kapitenu, pa zašto ne bi i sad nešto pokušali? Mislim da uz dosta truda možemo sakupiti dovoljno novca da ostvarimo barem jednu od zaista brojnih ideja odavde. Evo sada samo kao primer jedan, recimo neke zastave (mislim na one tipa 40m X 5m) da okačimo na Varadinskom mostu i Mostu Slobode, npr. Bilo je tu još mnogo predloga i mislim da bi trebali što pre da pokrenemo jednu ozbiljnu priču oko toga... Naravno, lako je meni da pričam o tome, treba to i organizovati, ali o tome vam i govorim, već smo to uspeli, pa haj'mo ponovo :!:
+1
U potpunosti se slažem..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Firmson89 »

+1, време би било да се нешто покрене. Ето та идеја са заставицама је једноставна и неки помак је, немам тренутно времена да листам ову тему у назад али се сећам да је било доста добрих предлога шта би се све могло урадити и без помоћи клуба и града. Пар људи је покренуло било акцију за Др Коста Хаџи мајице и обнављање споменика и видели смо сви колико је то добро прошло, тако да не видим зашто и неке друге ствари не би! Сигуран сам да свако може допринети на свој начин.
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: 100 godina kluba

Post by buraz »

Kad neko rece zastavica,
pade mi na pamet da mozemo na dan jubileja postaviti zastavice sa grbom fkv, uz drzavnu zastavu po celom gradu,okacene po banderama kao kada je drzavni praznik.
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Matador »

buraz wrote:Kad neko rece zastavica,
pade mi na pamet da mozemo na dan jubileja postaviti zastavice sa grbom fkv, uz drzavnu zastavu po celom gradu,okacene po banderama kao kada je drzavni praznik.
Pa to bi moralo, ali neće proći, jer se za to pita i gradska uprava :wink: Isto tako bi grad mogao npr. na one svoje gsp autobuse da nalepi sa strane (kao sto sada tu vise neke reklame) nešto o 100 godina FKV, ali džabe... Zato i moramo mi da se organizujemo što pre kako znamo i umemo.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Владика »

Да би Град урадио било шта, прво мора да има квалитетне саговорнике, иницијативе и одговарајуће пројекте који долазе из клуба.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 100 godina kluba

Post by Rivelinjo »

Treba Love Huntersi da otpraše na Trgu, a mi da se ponapijamo, uz "živi bili 100 godina" na kraju. Šta ćeš lepše?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=6knw5y6Jpo0[/video]
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
slaninari kac
Posts: 28
Joined: Mon Jan 28, 2013 11:28 am
Location: 中华人民共和国

Re: 100 godina kluba

Post by slaninari kac »

Blizi se 100 godina kluba, evo i mog malog doprinosa.
Mozemo i nalepnice odraditi...

Image

Image
"Ko navija za Vosu, mora istrpeti sve".
Neki forumas je imao jos ranije ovakav potpis, pa sam ukrao...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


+bonus :mrgreen:

Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 100 godina kluba

Post by Ultra slanina »

Svaka čast, odlično 8)
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 100 godina kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Mene ove tvoje slike podsećaju jako na poljske nalepnice :D i naravno, svaka čast na trudu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Владика »

Ultra slanina wrote:Svaka čast, odlično 8)
+1
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 100 godina kluba

Post by ultra komsa »

svaka cast, i Kac je nas :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 100 godina kluba

Post by budababa »

Po mom skromnom mišljenju, ovakav kakav je, klupski kalendar mora dobiti alternativu. Deo admin ekipe će se potruditi da napravi nešto što je u skladu sa velikim jubilejom, nešto što će se rado čuvati kao raritet za 20, 30, pa i 50 godina. Ukoliko ima voljnih da pomognu u realizaciji ideje, a prvenstveno tu mislim na dizajnere koji dobro barataju Photoshop-om, dobrodošli su da se priključe.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 100 godina kluba

Post by fkvislife »

Ne znam da li je neko primetio, ali na zvaničnom sajtu ima odbrojavanje do stotog rođendana :)
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Locked