1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 3:0

Na koji način Voša otvara prvenstvo?

Poll ended at Sun Aug 10, 2014 7:22 pm

Pobedom
38
95%
Remijem
2
5%
Porazom
0
No votes
 
Total votes: 40

milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by milancl »

Malo sam off topic i malo sam van dešavanja, pa se izvinjavam unapred. Samo jedno pitanje: Gde sutra mogu da kupim sezonsku? U Veterniku ili na blagajni Karađorđa, npr. pola sata, sat pre utakmice? Hvala!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by salefkv »

milancl wrote:Malo sam off topic i malo sam van dešavanja, pa se izvinjavam unapred. Samo jedno pitanje: Gde sutra mogu da kupim sezonsku? U Veterniku ili na blagajni Karađorđa, npr. pola sata, sat pre utakmice? Hvala!
Fudbalski klub „Vojvodina“ obaveštava svoje navijače da počinje prodaju godišnjih ulaznica za sezonu 2014/15
Ulaznice će se prodavati na dva distributivna mesta i to :

Od ponedeljka 21. jula 2014. :

-Blagajna stadiona „Karađorđe“ ispod južne tribine (petak 08. 08. 2014., subota 09. 08. 2014. i nedelja 10. 08. 2014. od 16-20 časova)
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Marcello »

Danas od 16 - 20h? Znači, izađeš na poluvremenu i kupiš sezonsku, pa sa njom uđeš opet... :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Dejan »

Ovaj mec sudi franjevac Danilo Grujic.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by ДушанСП »

Никако да дамо тај четврти,већ пар утакмица :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Voja »

Rekao bih da sam posle mnogo godina (pre)zadovoljan jednom nasom prvenstvenom utakmicom. To je ono sto verujem ocekuje svaki Vosin navijace,DOMINACIJA na Karadjordju,i minimum 3 u mrezi,a cini mi se da je veceras bilo i 8 ne bi bilo nerealno. Da se ja nesto pitam,kockao bih se sa Radojom,ne bih ga dao ni za 2 miliona u ovom roku. Jedan predlog upravi je da i ako dodje do transfera uslov bude da igraci idu posle meca sa Zvezdom :wink:
Igra dobra,rezultat dobar,odmah prvo mesto na tabeli.... i sad ga treba cuvati i negovati :mafia:
Jos jedna jako bitna stvar je da ne bi nikako trebali da poletimo posle ove igre i pobede,jer je OFKa jako nestabilna ekipa kroz sezonu,pa i nisu pravi reper,da li smo stvarno bili toliko dobri ili su ipak oni podbacili.

p.s.dobar im onaj gosa,imao je par lepih bravura
Image
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by lazarr »

Meni od ovoga večeras prikazanog, ne treba više.
Davno nisam zadovoljniji otišao sa stadiona.
Nećemo biti prvaci, to već svi znamo, ali za našu ligu smo ozbiljna ekipa.
Ovakvih ekipa kao što je Ofk je 2/3 lige i to bi trebalo lagano da gazimo.
Treba samo eliminisati neke neozbiljnosti (Gaćinović) i poboljšati protok lopte. Veselinović mi je još uvek enigma. Imao je nekoliko vanserijskih poteza, ali i nekoliko početničkih.

Možda se mnogi neće složiti, ali Puškarić je bio ubedljivo najbolji danas. Ubedljivo. Mnogo mi se sviđa kako je odigrao. U odbrani korektan, smiren i siguran a jako koristan i u napadačkim akcijama. Ona asistencija kod 1. gola je svemirska.

Smetale su mi kasne izmene trenera. Na 3:0 je ranije trebao da uvege rezerviste. Posle one neozbiljnosti Mijata bih zamenio istog trenutka. Za nauk.

Sve u svemu, prijatno iznenađenje večeras!!!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by N13 »

Pre ovog meca gledao sam crne sa Vozdovcem. Neuporedivo, kao 2 razlicita sporta. Koliko je danas lepsi fudbal bio na Karadjordju.

Sto se samo igre tice, prezadovoljan sam. Steta sto nismo u mogucnosti da sacuvamo ovaj tim neko duze vreme, garantujem da bismo za sezonu-dve opusteno isli na duplu krunu. Naravno, ne treba sad poleteti, vec me mec u Lucanima plasi, uvek je tesko tim "seoskim" ekipama ici u goste.
Od igraca, svi odigrali odlicno. Ne bih nikog da izdvajam.
Ne bih se slozio sa prethodnim postom da je Gacinovic bio neozbiljan. Ko je gledo na TV, moze se videti kako je bio Gacinovic postavljen, jednostavno nije video da se pored njega nalazi igrac. Samo je krenuo da namesti na levu nogu pre suta, a onda mu se odjednom pojavio i izblokirao. Jedina njegova greska (pored toga sto nije sutirao iz prve) je sto je imao pored samog Alivodica, ali jbg... ne treba mu zamerati. Po meni on je bio jedan od boljih na terenu, daleko od toga da je neozbiljan. Laza na momente odlican, kao tenk, ali i par amaterskih gresaka. Puska pokidao, Alivodic pun snage ceo mec, stoperi sjajni. Poletanovic takodje, napokon bez greske da odigra.

Nego mi zapalo za oko, zar smo mi imali pravo da licenciramo Makarica?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by madda fakka »

Voja wrote:Rekao bih da sam posle mnogo godina (pre)zadovoljan jednom nasom prvenstvenom utakmicom.
Da dodam posle ne znam koliko godina sam gledao fudbal na nasem stadionu. Odlicni pasovi, trcanje bez lopte, utrcavanje u prazan prostor a ne bunkerisanje i valjanje po travi (igraca suparnicke ekipe), pikanje po sredini, bezidejnost... Svaka cast momci :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Schteph_F89 »

Na Arenisport1 krece repriza danasnje utakmice pa ko voli nek izvoli :lala:
Gledao sam i emisiju takodje na areni i za divno cudo, pomenuli su gresku sudije koji su danas mahali ofsajde kao na formuli...
Cestitke momcima na danasnjoj igri, malo sam gledao :shit: i jedna i druga, i mogu reci da nam nisu ni do kolena!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Jole »

Sanjam ovakav fudbal na Karadjordju, bravo momci. Eh kad bi ovaj tim ostao na okupu ove sezone, gde bi nam bio kraj.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Robi_D_Slanna »

Ovo večeras mi je nekako bilo suviše dobro da bi bilo istinito :D Momcima svaka čast na zalaganju (bilo bi nepravedno prema ostalima ako bi bilo koga izdvojio). Jedna stvar mi je samo ostala nejasna: Jesmo li mi stvarno ovoliko jaki, ili je ovaj OFK postao buranija za punjenje (realno, golovi iz 1. poluvremena su nam bili kao iz PES 6)? Mislim da ću odgovor na ovo pitanje dobiti u sledećem kolu kad igramo sigurno protiv buranije. Ali Definitivno, ako momci protiv cigana ponove 50% ovoga od večeras uspeh je zagarantovan :D
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Grba_NS »

Ćomi majstore :hurray: Bićeš igrač sezone, ubeđen sam!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 3:0

Post by Avangarda »

Dobra predstava, cak je i igra bila izuzetno lepa za gledanje (za domace okvire), ali ako budemo onako olako i nonsalatno promasivali kao u drugom polivremenu, to ce nas skupo kostati protiv ozbiljnijih ekipa!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 3:0

Post by Schteph_F89 »

Pa nama su tri ofsajda svirana a ni govora o istim... Na areni bio samo jedan u onoj emisiji, znaci ipak su prikrili gomilu gresaka...
Locked