Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by vosa do groba »

Ultra slanina wrote:Po cemu je namestena? Nisam gledao tekmu, samo sam video rezultat.
Po tome sto sam pre utakmice od jednog igraca dobio informaciju i stavio lepo pare i dobio.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

Da sam mod na forumu, zabranio bih ovakve upise nakon odigranih mečeva. Ili pre meča neka se napiše, ili nek ćuti zauvek. Inače forum neće biti ništa bolji od Trećeg Oka.
A ljudima kojima treba dojava da stave pare na cigane u Jagodini - njihovom najlakšem gostovanju, njima bih predložio da se manu klađenja pod hitno.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Sto se tice utakmice iliti utakmica na koje sumnjam,nikad necu reci da su namestene,vec da se igraci odredjenih ekipa jednostavno sklanjaju.
Sto se konkretno Zvezdinih meceva tice,jedno moje zapazanje mi govori da ekipa koja se sklanja Zvezdi uvek pre ili posle meca sa Zvezdom ima "iznenadjujucu" pobedu u gostima.Posebno mi je to zanimljivo kod ekipe Spartaka par puta,jer znamo kako Suboticani prolaze u gostima inace.I takodje mi je simptomaticno na je na svakom mecu Zvezde na koji sam posumnjao,igrac utakmice Lazovic :mrgreen:
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ragazzi di Neoplanta »

Red Marquis wrote:Da sam mod na forumu, zabranio bih ovakve upise nakon odigranih mečeva. Ili pre meča neka se napiše, ili nek ćuti zauvek. Inače forum neće biti ništa bolji od Trećeg Oka.
A ljudima kojima treba dojava da stave pare na cigane u Jagodini - njihovom najlakšem gostovanju, njima bih predložio da se manu klađenja pod hitno.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by madda fakka »

Meni je nemoguce da jedan tim (kako je limanfkv stavio gore) u 16 utakmica sa sljamom samo jednu dobije a ostalih 15 izgubi. Iskreno i nama se slicno desilo sa istim sljamom ali tada smo imali upravu koja je radila po direktivi sljama. Jagodina je godinama unazad na vrhu ove nase jadne lige pa da ne mogu da izvuku nereseno u poslednjih 6-7 godina. Eto licno dolazim do zakljucka da i njihova uprava radi po direktivi. Eto 6 golova od cigana ove sezone i eto gle cuda dobili nkp kod kuce 1:0 u prvom delu sezone a tada su znali bunker da igraju... Opet sa druge strane jagodina je ove sezone u 17 kola primila 26 golova. Moze se slobodno reci da im je odbrana suplja jer su primili najvise golova od svih klubova u ligi!

http://www.sportnetwork.rs/play/76167/j ... zvezda-2-3" onclick="window.open(this.href);return false; Meni je drugi gol smesan mnogo. Iskreno se ne secam da je nas tim uspevao da pika loptu u bilo cijem 16ercu pored 7 igraca suparnickog tima.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Al su majstori da zavaraju trag.Prosli put su se sklanjali na Marakani i kad su poceli da gube 2:0,poceli da napadaju kao,dali gol za 2:1,i od tog momenta imali posed lopte,ali kruzili oko 1m u sirinu,bez igraca u 16m.Nikad necu zaboraviti tu sramotu.a na kraju kao,Zvezda jedva pobedila,Jagodina imala igru,tempo.... :shit:
Image
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by CRD FCV »

На том снимку се може видети како их је Јагодина разбила у прва три напада. Да ли је то Митошевић погрешио у акцији код њиховог првог гола?
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Исто као пре две године,цигани поведу 2:0 па ови изједначе на 2:2 пошто Бајковић добије гол с центра,и онда наравно цигани победе 3:2,већ виђено.Онда ови дођу у Нови Сад да погину.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by madda fakka »

CRD FCV wrote:На том снимку се може видети како их је Јагодина разбила у прва три напада. Да ли је то Митошевић погрешио у акцији код њиховог првог гола?
Jeste, Mitosevic je izgubio loptu i otvorio kontru ciganima za 1:0
I Bog je Slaninar...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Dejan »

Ujedinjeni! zvezda i partizan ljuti na "reportera"

http://mondo.rs/a774629/Sport/Fudbal/Pa ... orter.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad pre? :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Usrali su se ko grlice!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Passion »

Изеш њих. Што пре отворити тему за утакмицу са циганима. Субота, 7.3.2015. у 18 часова - сви у кавез лажне маракане!!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ernesto »

Steta za zute,kakav bi to gradski derbi bio....
Igrali smo ako se nevaram pre 10-tak godina kup utakmicu i jedva smo ih prosli,uzbudljivo je bilo kako na terenu tako i na tribinama! Ako neko ima snimak,bilo bi super da ga stavi!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ogi »

http://mondo.rs/a774724/Sport/Fudbal/To ... vezdi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Za kraj, predsednik FSS najavio je definitivnu promenu sistema takmičenja u Jelen Superligi naredne sezone.

"Uvešćemo plej-of i plej-aut od naredne sezone. Hoćemo da povećamo broj utakmica, da omogućimo klubovima da u Evropu odu iz takmičenja, kao i da ukinemo eventualne burazerske odnose među klubovima. Zabrinuti smo. Ako takvih pojava ima, želimo da ih sasečemo u korenu".
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked