18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by exlimanac »

Od kapitena ocekujem bacanje koske njegovim drugarima iz reprezentacije,od golmana da do izrazaja dodje njegovo neiskustvo,od Pankova da igra sa teskim respektom prema svojoj prvoj ljubavi,od Comija da mu se odseku noge jos kod batajnice,a od bekova da nemogu da pohvataju njihova katastrofalne krilne igrace,od trenera da sve to gleda do 88 minuta i tek onda ubaci novog igraca ITD ITD ITD.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ssnigd »

Obozavam ovaj pesimizam na forumu pred mec sa njima, fali jos samo trelos da sve zacini svojim stavom :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Schteph_F89 »

Sto vise pesimizma to su vece sanse za pobedu :deal:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by churguzijanac »

Mog'o bi Dzimi malko da promesa karte! Vreme je za Merija!

Sad je pravo vreme da ga pusti sa lanca, ima da pokida sve sa pokidanim ligamentima :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Voja »

Nije pesimizam,nego neki ljudi jednostavno pokusavaju ovde da napisu ono sto vide svojim ocima. Evo,neko je postavio klipove sa nasim pobedama u zadnjim mecevima,otvorim onaj link pored kojeg pise "auuu" kad tamo 300 suteva na nas gol,fijuce sa svih strana,samo sreca i raspolozeni Supic,a mi utakmicu dobismo zahvaljujuci onom ludom Bajkovicu.Uvek 10 nasih u nasih 16 metara.Sta znam,meni se to ne svidja. Protiv Zvezde i Partizana uvek igramo kao jajare,kao reprezentacija kada gostuje,svi u odbranu,duge lopte,pa ako udje,ekstra. Samo je Djumi uspeo jednom izvesti napaljenu ekipu protiv Zvezde,jeste pukli smo 3:0,ali mogli smo i mi dobiti 5:0,jednostavno igralo se sansa za sansom,pa eto taj put su oni imali vise srece,ali posle tog meca niko nije mogao igracima bilo sta da prigovori.Cak su hvalospevi bili od mnogih navijaca koji ne navijaju za nas.A ovo sad,i kad pobedimo,znamo kako smo dosli do pobede pa se nesto i ne busamo. Protiv Partizana je odlican mec bio onaj u kojem je Sergej izjednacio iz penala,a sve ostalo.... gace na pola koplja
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Passion »

Јеси ти сигуран да си гледао Војводину из Новог Сада, не из Товаришева? ...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by limanfkv »

Voja wrote:Nije pesimizam,nego neki ljudi jednostavno pokusavaju ovde da napisu ono sto vide svojim ocima. Evo,neko je postavio klipove sa nasim pobedama u zadnjim mecevima,otvorim onaj link pored kojeg pise "auuu" kad tamo 300 suteva na nas gol,fijuce sa svih strana,samo sreca i raspolozeni Supic,a mi utakmicu dobismo zahvaljujuci onom ludom Bajkovicu.
:D Trenerski genijalno odigrana utakmica, mislim da je cak Jasar bio trener tim je jos veca pobeda. Inace dali smo im 4 gola na toj utakmici, dva nam ponistili, al dobro...usrali se valjda. :mrgreen:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Chana »

https://www.google.rs/search?hl=sr&sour ... nE7G1gP-g4" onclick="window.open(this.href);return false;

OVO JE IZBOR STRANICA ZA SVE KOJI BI DA MRAČE, DOLAZILI NA STADION ILI NE, BILI POZNAVAOCI I STRUČNJACI ILI OBIČNI DUNSTERI - DA SE LEPO PRIJAVE, PA DA PIŠU HVALOSPEVE O "SVETSKOM ŠAMPIONU" :greenbutt:
:frown:

A što se mene tiče, džabe im i "armija navijača", i Vučić, Ružić i ostale garniture, i krađe i povlastice, i FSS i sudijska organizacija - O :shit: NE BIH...
Meni su naša deca u srcu i kad dobijaju i kad gube, i kada hrabrošću zadovolje probirljive ukuse čak i ovog foruma, ili se unerede još na putu ka BG...

AJD MALO, PRE NEGO ŠTO SE DATE "MAŠTI NA VOLJU",
RAZMISLITE MALO O ČINJENICI DA OVO ČITAJU I NAŠI IGRAČI
:!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Rabba »

Za igrače: Samo bez skidanja gaća kod Beške. Toliko.

Za Džimija: Da vidimo koga ćeš da izmisliš za ovu tekmu. 11 Najboljih. U suprotnom, što se mene tiče, možeš ostati u Beogradu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by budababa »

Izjave dva prvotimca pred gostovanje:

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/14870 ... aksi-derbi

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/14916 ... vo-slavlje


Veliki ispit i za igrače i za upravu kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Stexman »

Niko ovde ne kritikuje igrace zato sto ih ne voli, vec upravo suprotno od toga. Mnogo mi smeta kada gubimo bodove a kvalitet je toliko ocigledan na nasoj strani. Otuda i kritike. Nasi momci treba vec jednom da shvate da igraju u jako velikom klubu, bogatom tradicijom ali i ne tako velikim rezultatima.
Ne smemo dopustati da se igraju sa nama i da nas podcenjuju.

Vec godinama smo svesni u kakvoj ligi igramo, i ponekad se zanesemo pricom o tituli ali smo svi manje vise svesni da od toga nema nista. Zato sve sto od vas igraca trazimo je da izginete u ove 4 jebene utakmice sa :shit: iz Bg-a.
Vama se bukvalno sezona sastoji iz 4 utakmice, malo li je!?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by gospodinFKV »

Prilicno korektna izjava Lukovica. Nadam se da ce odigrati dobro, tj. da nece krenuti stopama Lazetica...
Stexman wrote:Niko ovde ne kritikuje igrace zato sto ih ne voli, vec upravo suprotno od toga. Mnogo mi smeta kada gubimo bodove a kvalitet je toliko ocigledan na nasoj strani.
Sustina!

Momci, ako bilo ko od vas cita ovaj forum, znajte da se od vas trazi samo da date svoj maksimum. Rezultati ce doci ili nece, nije ni bitno, samo osvetlajte obraz klubu ciji dres nosite. Toliko...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Chana »

ODNOSOM PREMA DRESU SE ZASLUŽUJE SVE - PA I OVAKAV KLIP ZA PONAVLJANJE STOTINAMA I HILJADAMA PUTA:

http://youtu.be/fv8NmSE2jEc" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMO HRABRO, MOMCI...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by kuzma liman »

Chana wrote:ODNOSOM PREMA DRESU SE ZASLUŽUJE SVE - PA I OVAKAV KLIP ZA PONAVLJANJE STOTINAMA I HILJADAMA PUTA:

http://youtu.be/fv8NmSE2jEc" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMO HRABRO, MOMCI...
Jel ovo iz nekog filma ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Chana »

kuzma liman wrote:
Chana wrote:ODNOSOM PREMA DRESU SE ZASLUŽUJE SVE - PA I OVAKAV KLIP ZA PONAVLJANJE STOTINAMA I HILJADAMA PUTA:

http://youtu.be/fv8NmSE2jEc" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMO HRABRO, MOMCI...
Jel ovo iz nekog filma ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Žurka (2004)
Ceo film: http://youtu.be/6P9an09hB00" onclick="window.open(this.href);return false;
Imdb: http://www.imdb.com/title/tt0435550/" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked