Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Sramno je da se Aleksandar Dundjerski javlja na forumu kako bi odgovarao teletabisu Balsi, a ne javlja se da da odgovore navijacima koje predstavlja. Mozda je sifra za javljanje Kamila!? Nije on u klubu zato sto je visok, zgodan i lep, vec zato sto se borio za klub i pravu pricu, isto kao i korteo, grba itd. Apsolutno nemam nista protiv njih licno, nego pisem o njima kao o clanovima kluba. A postali smo klasicni ciganski jajolisci, bez muda i stava. Mafijasi oko i iz zvezde manipulisu sa nasim klubom, proterani krimosi koji su ziveli od zvezde sada prelaze na Vosu i u prelaznom roku ocekujte ciganske otpatke i Terzine, kao i igrace kriminalaca za pranje papira i para. Probe, skauting i preporuke bez koliko sam ja tu dobar zaboravite. Ako je vraceno 3.5 miliona kako nije vraceno najvaznije za evro licencu? A bilo je da se navodno Vanja odlukom UO casti sa 150 000 e? Sreca pa sve transparentno i sve znamo?? Vranjes i Ljube pored toga sto ne bi mogli da rade u Palilulcu gledaju svoje interese kao trecerazredni menadzercici. Sramno je da kolokradica i samozvani potpredsednik Vavan koji je sjebao dolazak Krunica i dalje vedri i oblaci u klubu, a tek sto ide na pripreme i igra sa ciganima mali fudbal je prica za sebe. Da li je 400 000 alibi prica za ne igranje u evropi? Ili neku novu prodaju? Gde je post slaninice o kompletnoj istoriji uprave ili i on po potrebi i nalogu se javlja? Sto nemate muda da pustite pravu struku da radi, Djumija i Kosana? Ja sam njihov placenik pa vas otvoreno pitam. Radite nesto umesto sto tracarite i perete se po Vujadinu. Voli se klub do poslednjeg dinara..
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Bez namere da unosim neki nemir, meni ni iz džepa ni u džep, čisto da se zna da je Kosan zvezdaš. Ne želim da umanjim njegov doprinos klubu ali eto, kada se već kunemo u njega, nije loše znati.
Vise nista nije isto!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Panonac
A zar ne radi za Pavlovica i ima silne promasaje posto je imao uticaj na Marica?? Sreca pa su Zoka, Vavan, Mica, Ljube, Vorkapa, Luka Lukovic, Nikolic, Pankov, Nastic, Stojanovic, onaj Ilic iz ns plakata zakleti Slaninari od rodjenja!! Djumi nije pogodan krsna slava mu se ne poklapa sa klupskom, a i brate fura sliku sa starim salom na FB. Kad je toliki Slaninar sto nije uzeo nesto iz nove kolekcije. Drzimo se mi Vavana mozda novi generalni sponzor o kojem prica Zoka , bude dzip Tuareg zaslugom Vavana. Svi menadzeri koje je Coki javno etiketirao sad su blizu kluba. Gadi mi se cela prica, Kosan nije pogodan ok, koja je zamerka da Djumi bude tim menadzer? Sto se ljube i mica placaju 3 hiljade mesecno, kad im posao vode Terza, Vavan i ciganski krimos-menadzeri? U cutanju je spas, smorio se i vas Majs.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Sto se cutanja (bar ovde na forumu) tice, slozicu se sa tobom. Kada se krenulo sa pricom o smeni prethodne garniture, javljali su se svi zivi i tastature su se usijale. Od kada se promena dogodila-muk. Ako je cilj sacuvati poverenje, to bi se moralo promeniti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Ponavljam da nisam imao nameru da pljujem na Kosanov rad i značaj, niti imam nameru da se preterano petljam u politiku kluba. Poenta moje priče je da su vrlo retki ljudi koji su u klubu ili u fudbalu a da su bili Slaninari od malena (ili uopšte Slaninari)a u koje možemo da se kunemo. Mislim da ta Slaninarska generacija tek dolazi, kada ljudi koji su bili deo te velike ekspanzije Vojvodinaša budu u prilici da utiču na dobrobit kluba.Neka priča je već počela, međutim potrebno je mnogo strpljenja dok na prava mesta dođu pravi ljudi, a još više vremena treba da prođe dok se izgrade pozicije sa kojih će moći nešto konkretnije da se odlučuje.
Vise nista nije isto!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Niko nije protiv dugoročne finansijske konsolidacije kluba, naravno, niti protiv dolaska slaninarske generacije. Suština je u načinu rukovođenja klubom dok u potpunosti ne stane na svoje noge - ne može se reći da sad par godina nisu bitni rezultati pa ćemo posle isteka perioda konsolidacije procvetati. Sportskim delom kluba se u poslednjih godinu dana izuzetno loše upravljalo, a lično nisam zadovoljan ni prodajom igrača, odnosno dobijenim iznosima, ako su tačni. Dovođeni su igrači očigledno bez ikakvog plana, tako da smo potpuno ostali bez napadača. Kad je reč o prodaji, prosto smo se nudili da igrače rasprodamo za tepsiju ribe i prodali smo gotovo sve ispod stvarne tržišne cene. Negativan uticaj su imale i stalne izjave o tome kako smo u dubiozi i nemamo za hleb. Već nekoliko puta sam ovde pisao da je preduslov da igrača skupo prodaš da prethodno izjaviš kako ga nećeš prodati i da ti novac nije bitan. U suprotnom će te raščerupati. Ono što želim da kažem je sledeće: moglo se bolje i u ovim okolnostima. Mislim da će narednih 2-3 meseca uveliko razjasniti situaciju i svima će sve postati jasno.
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

PanonskiFantom wrote:Bez namere da unosim neki nemir, meni ni iz džepa ni u džep, čisto da se zna da je Kosan zvezdaš. Ne želim da umanjim njegov doprinos klubu ali eto, kada se već kunemo u njega, nije loše znati.
Колико тренера при првом тиму и у омладинској школи навија за Војводину? Без намере да било кога браним али ако си већ споменуо било кога онда је ред да споменеш и навијачка опредељења осталих, а ја гарантујем да их има више који не навијају за Војводину.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post by Brane »

Evo da proslavim par godina od kad sam napisao nesto ovde. Taman toliko su me i zanimali ovi mrsomudi sto su se smenjivali u pravi.
Ministar sporta, onaj bivsi vaterpolista valjda, juce je rekao da ce zakon o sportu biti donet do Septembra. A u njemu ce da pise da profesionalna sportska drustva imaju 2 godine da promene statut. Ako je po planu 2017 cemo ili biti privatizovani ili nas nece biti.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

FREAKS1994 wrote:
PanonskiFantom wrote:Bez namere da unosim neki nemir, meni ni iz džepa ni u džep, čisto da se zna da je Kosan zvezdaš. Ne želim da umanjim njegov doprinos klubu ali eto, kada se već kunemo u njega, nije loše znati.
Колико тренера при првом тиму и у омладинској школи навија за Војводину? Без намере да било кога браним али ако си већ споменуо било кога онда је ред да споменеш и навијачка опредељења осталих, а ја гарантујем да их има више који не навијају за Војводину.
Kontam ja to, samo što ne znam te informacije za ostale pa neću da lupetam. Ti Freaks najbolje znaš kakva je situacija tu nema diskusije. I ja mislim da su Vojvodinaši u manjini.
Vise nista nije isto!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Nas klub se nalazi na udaru krimosa i menadzera koji se kriju pod tim imenom uglavnom iz cg. Kolokradica Vavan trenutno vedri i oblaci u FKV i svuda se predstavlja kao podpredsednik FKV. U klubu ga navodno drze da obavlja prljave poslove poput Cabre ranije, ali je on okupio oko kluba sam talog menadzera, a ustvari krimosa i polusveta. Terzic, Stevan Mikovic popularni Steva Majami koji je vedrio i oblacio za vreme Vladana Lukica u cz i koji je u tesnim vezama sa Ramadanijem i Radojicom Bozovicem. Terzic hoce da dovede neke svoje igrace, pre svih Palocevica koji je sporiji od Kodza da opere papire. Majami ima nekoliko varijanti, aktuelan je i priprosti zutokljunac Ozegovic i slicni. Klub je totalno zatvoren za igrace koji poseduju kvalitet i za probe, mesta u prelaznom roku su rezervisana za menadzerske igrace. Tako da se nemojte puno cimati i ocekivati. Muka mi je od svega, a najvise od ljudi koji su kucali dan i noc dok nisu ubacili guzice u fotelje. Dundja mesecno ima oko 10-ak minimalaca, a ispod casti mu je da se ovde javi. Da li je preko FKV uspeo jos nekog da zaposli i obezbedi se? Da li se tako brane interesi Vojvodine i navijaca? Da li su ispunjena obecanja? Gori ljudi su sada oko kluba od Pavlovica i ekipe, a svi vidjeniji navijaci i forumasi cute. Kaka vas sem Milana i par navijaca, forumasa nije sve sramota? Pravite se da ne znate da smo ciganski jajolisci, da nisu tu Vavan, Majami, Bozovic, Terzic, Kokeza, Ramadani?? Pravite se da ne znate da stranac sa svim placenim troskovima ne moze ni na probu zbog rezervisanih menadzerskih mesta? Pravite se da u klubu nece biti privatnih igraca, pravite se da nema potrebe dovesti naseg coveka i pravog strucnjaka Djumija? Sramota da vas je sve i vas sto imate korist i vas sto glumite francuske sobarice!!! Navijaci i ciganski lizaci napolje!!!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Ja ne znam šta očekuješ, letargija piči na sve strane u klubu i na tribinama duva do jaja promaja, dok su ljudi pisali po forumima da je stara uprava loša bili su minirani, slaninarska uprava je došla na pozicije i posle toga tajac nemaju nameru više plebsu da se pravdaju šta i kako. Čudno je u neku ruku da je i ovaj broj ljudi prisutan na tribinama. Zvezda nam da ne jedan, da nam dva gola iz ofsajda mi MUK, ali posle partizana idemo u Mup ako treba, dobro da u Strazbur nisu otišli. Šteluje se na svakom koraku, ne bi me čudilo da je svaka utakmica nameštena. I ja zbog njih treba da trošim svoje živce nadajući se da će doći neko pošteniji? Već 20 godina nema tu poštenih, nema ljudi koji će da rade za interes kluba nego daj da se mafija da se igra menadžera. Ne pada mi na pamet da trošim džigericu na njih dok oni žicaju pare.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Evo posto je sumirana sezona da iznesem i neke svoje utiske.

Utisak sezone mi je svakako da vecina nije bila iskrena kada je govorila da su spremni i na drugu ligu samo da se izadje iz bule. Sezone je zavrsena na , za mene u ovom trenutku, vise nego podnosljivom 4. mestu. Vec sam pisao da se nadam da necemo izboriti Evropu, ali ipak kada se vidim da se za dva kola mogu dobiti velikih 400k + apsolutno povlacim svoje reci. Razocaran sam i odnosom navijacama prema legendi kluba Dzimiju Maricu. Ovde apsolutno ne mislim na kritike koje su upucivane kroz koje ce naravno prolaziti svaki trener, i treba da prolazi, vec na otvorena pljuvanja i skrnavljenja legende kluba.

Da krenem od pozitivnijih stvari.
1. Vracen je znacajan deo duga sto je po meni jedna od retkih pozitivnih stvari.
2. Uvedeni su javni sastanci sa predsednikom kluba (nadam se da ce ih biti i nakon sezone) sto retko koji klub ima.
3. Rasterecen je budzet za plate prodajom ili neproduzivanjem usluga (ali je nakon toga napravljen mnogo veci autogol, ali to cu dalje).
4. Omladinska skola je definitivno najsvetlija tacka ovog kluba. Svaka cast ljudima koji se bave i bore(!) za istu. Po meni jedini deo kluba koji funkcionise po nekim mojim zamisljenim standardima.
5. Marketing se pokrenuo sa nule, ali pre svega voljom volonetera. Koliko ima plusa, duplo ima minusa, kao i za, nazalost, vecinu stavki prethodno navedenih.
6. Sredjivanje terena.

Negativno:
1. Transparentnost. Ljudima ste obecali apsolutnu transparentnost, a niste je pruzili. Poverenje u upravu ne postoji ili je na marginama. Poverenje je nesto sto ne dolazi preko noci, vec se jako jako tesko gradi godinama. Sticem utisak da vecina ljudi, vecina Slaninara, vise ne veruje APSOLUTNO NIKOME i ne treba da cudi sto je tako. To sto ne treba da cudi, svakako nije razlog da ne treba da brine.

2. Odnos clanova kluba prema Vojvodini. Jedna od stvari koje ne pojmim. Da li moguce da se ta zatrovana deca ne mogu izleciti ? (pozdravljam ovim putem i dovodjene klinaca na tribinu protiv ofk u gostima, OPET zasluga omladinske skole). Slaninarstvo nije zasluzilo da se svaki balavac popisa po njoj slikajuci se ili hvaleci crvena ili crna go**a na JAVNIM drustvenim mrezama. Kod omladinaca treba raditi da se taj kancer zaleci, dok kod prvotimaca idijota treba udarati po dzepu jer njima nema pomoci. Nemam vecih problema sa tim za koga navija koji pavijan, ali itekako imam ako to istice dok je u nasem klubu. Da ne sirim sad pricu, naucite bar te debile kako se zakljucavaju ti njihovi fejsbuci, instagrami i slicne sotone, ako vec ne planirate da ih kaznjavate za rusenje imidza kluba.

3. Sportski sektor. Koja je uloga Mice Vranjesa i Ljubeta Dundjerskog? Taman kada se reseno igraca sa prevelikim ugovorima, dovedeno je 5-6 igraca koji niti su igrali, a zajedno su verovatno imali plate Envera i Laze. Zasto dzabe krecite? Plus, od zelja Dzimija Marica doveden je samo Vasilic koji se i pokazao kao jedino pojacanje. I ovde bih povalio omladinsku skolu, koja je opet u mladjim kategorijama dovela igrace od kojih sam siguran da ce napraviti nove bisere za prvi tim. Ne bih imao nista protiv da se tim ljudima da i sportski sektor u ruke, posto nema sumnje da su bolji od dvojca i njihvoih "drugara". Ni najmanje ne sumnjam da bi imali daleko bolje rezutlate na tom polju. Inace kod skautinga sam vec ranije napomenuo ko nam treba, a to je Djumi.

4. Lizanje. Najodvratnija stvar verovatno za svakog igraca Vojvodine. Odvratno mi je i da pisem o tome. Predsednik je na celo zajednice dosao kako bi Vojvodina imala bolji tretman, a mi smo u utakmicama prolazili ko Jevreji u Nemackoj `45. Ostavka, ne ?

5. Dzimijev otkaz. Stare navike iz proslosti. Cim nema rezultata, udaraj po treneru. Jako je lose da kada se postigne uspeh (do Novog Pazara) kada je zabelezen NAJBOLJI START U ISTORIJI KLUBA to se pripisuje igracima i upravi, a kada ne ide onda je kriv trener. To rade mali klubovi i tu smo ispali po meni mali. Vojvodina je vecim delom pod Dzimijevom komandom igrala jako lep fudbal. Radeci sa timom kome su predvidjali borbu za opstanak, izborio je 4. mesto i Evropu. Banjalucani su ga pre par godina istrpeli, zauzvrat su dobili kup.

To su otprilike neke najkrupnije stvari. Uprava je prezrela za remont, omladinska skola je po meni jedina svetla tacka. Ako se ispostavi tacnim ovo za sakale poput Steve Majamija i slicnih koje je Matador spominjao, a to ce jako lako izaci na videlo, onda smo u predebelom rikvercu. Ne mislim i dalje, mada pocinjem da sumnjam da Zoka ima lose namere, ali samo lizanjima sa "sportskim prijateljima" meni su vise nego dovoljna da ne zelim da ga vidim kao predsednika Vojvodine. Kod sportskog sektora najvazniji su rezutlati, a oni u radu Vranjesa i Ljubeta pokazuju jedan debeo minus, stoga ni njih ne bih voleo da vidim tu gde jesu.
Crni
Posts: 19
Joined: Thu Mar 19, 2015 5:08 pm

Re: Uprava

Post by Crni »

Gospodo iz uprave objesnite zasto necemo dobiti licencu ?
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Imas informacije da necemo dobiti licencu ili samo mislis da ce to biti tako? Bila bi to zaista kap koja bi prelila casu.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Ako ne dobijemo licencu nema oni sta da objasnjavaju znam vec sta ce reci -krive su prosle uprave, delom i jesu, ali kad ti dodje oko 5 miliona od transfera u klub a ti ne platis onih 400,000 glavnih,nije to samo prosla uprava kriva,krivo je onda i neznanje ove, i da svaka od tih proslih je dobijala tu licencu ,tako da bi sem katastrofalnih prelaznih rokova ovo bio jos jedan veliki neuspeh ove uprave ,e sad ne gajim neku narocitu iluziju da cak i da odu ovi da ce doci puno bolji,doce neki koji su vec bili dovesce neke svoje navijace bice godinu dve u klubu napuniti dzepove i onda ajmo sledeci,i tako u krug...
Post Reply