Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

JackSparow wrote:Sigurno je da ne moze da bude gori od Stojanovica. :)
Pa to ti kazem! Da je stoput sa Tajlanda ne moz' biti gori od ovoga sto smo proletos imali od napadaca. :mrgreen: :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Navijacima na stadionu je potreban neki novi Abu. Ljubimac koji ce kvalitetom i harizmom privlaciti navijace, posebno najmladje.
Trenutno su prepreke menadzerske kombinacije, % i sumnjivi menadzeri oko kluba.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Da li se sutra na Karadjordju u 18h igra protiv Spartaka? Koje ce tribine biti otvorene?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Pripreme

Post by PanonskiFantom »

Da na Karađorđu se igra, biće samo zapad po mojim saznanjima.
Vise nista nije isto!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

3-0 poluvreme, Dinga, Stanisavljevic, Palocevic
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Pripreme

Post by trelos gia fcv »

Dejan wrote:3-0 poluvreme, Dinga, Stanisavljevic, Palocevic
Op, prc, gevezen, zajn... :mrgreen:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Ovo me podseca na ono kada nam se Miodrag Pantelic vratio u klub, i kada je postojala mogucnost da ce se bojkovati ako on postigne pogodak i na kraju prc, Vosa pobedi 1:0 u prvoj utakmici, a Pantelic jedini strelac :mrgreen:
Cekam izvestaj ljudi koji su bili na tekmi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Dejan wrote:3-0 poluvreme, Dinga, Stanisavljevic, Palocevic
Meni je savest mirna :mrgreen: Stanisavljevicev dolazak sam ispratio sa blagim odusevljenjem. Po pitanju Palocevica sam bio potpuno ravnodusan.

Ipak, mi moramo da shvatimo jednu stvar - s ovom garniturom, nama su potrebna pojacanja tek toliko da mogu da pobede one utakmice koje su nam dozvoljene. Sve sto je zatvoreno, mogu da nam igraju i Mesi i Ronaldo, ne mozemo dobiti. To vam je valjda jasno. Ista ekipa dobije Pazar i Cuku u gostima, a kod kuce nas naguzi Borac. Ajte molim vas... :lala:
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Pripreme

Post by Sasa1969 »

Znao sam da ce Stanisavljevic biti pojacanje ali iz ovoga sto sam danas video on je klasa za sve na terenu,Ubedljivo najveci majstor.Covek ima osecaj za asistenciju,dobar pregled igre,dobro izvodi prekide i sto je najvaznije deluje na terenu kao pravi fudbaler.
Konacno pravo pojacanje !
Image
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Paločević je ovde napljuvan a dečko je odigrao odlično. Jedino me brine njegova fizička sprema. Posle 45 min cela ekipa je imala istrčavanja a on se vukao kao kljusina. Godinu dana unapred mogu da kažem: Bićemo 4-ti. Jači smo od 12 ekipa a slabiji od 3 bg ekipe.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Pripreme

Post by Forza Voša »

Vezni red od Vosine dece iz drugog poluvremena (Stamenic, Desancic, Zlicic i Asani) su nasa buducnost. Malog Dingu, Rockova i Cukovica da nezaboravim. Babic se danas nije puno video osim onog odlicnog ubacivanja iz drugog plana. Stanisavljevic sa rabonom skrenuo paznju. Imamo sada dva dobra izvodjaca prekida sa levom nogom u vidu Stanisavljevica i Palocevica i vraca se Puska sa desnicom.
lazarr wrote:Paločević je ovde napljuvan a dečko je odigrao odlično. Jedino me brine njegova fizička sprema. Posle 45 min cela ekipa je imala istrčavanja a on se vukao kao kljusina. Godinu dana unapred mogu da kažem: Bićemo 4-ti. Jači smo od 12 ekipa a slabiji od 3 bg ekipe.
Cuka ce ostati bez dosta dobrih igraca tako da nebih ja njih tako lako dizao u nebesa. Vec su im otisla dva stopera, a verovatno ce otici i Srnici i Stojiljkovic. I mali desni bek je vec dosta kod njih a dobar je igrac tako da ...Uostalom igra se plej of, bodovi se dele, videcemo sta ce i kako biti.

Ocekujem dobru Vosu u novoj sezoni.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

Momak sa brojem 11 treba da je Sinisa Babic,i ne bih se slozio da nije bas nesto pokazao,muljali su on i Radovic na onoj levoj strani sasvim korektno i napred i nazad...Za Palocevica se slazem,malo fizike i moze biti bas dobar,uvek je trazio loptu i imao par lucidnih dodavanja,a i lep gol dao.Stanisavljevic odlican.
Drugo poluvreme,prosek.Slazem se za ove nase klince iz veznog reda da su BUDUCNOST,ali za sad mislim da jos nisu spremni,mozda Stamenic donekle.Od ovih novih Pavkov iz CSK-a bas velik i ima zelju,treba raditi na njemu,levi bek(momak sa brojem 16)vrlo dobar...dok onaj deran Zocevic...decko ako ikad budes citao ovo oprosti,ali ti nisi promasio klub,nego profesiju...
Da,zaboravih Saletu,kretnja dobra ali neubedljiv za prvi nastup...toliko
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Ko je Cukovic zna neko nesto vise i koju poziciju igra ?
ZIME89
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

zime89 wrote:Ko je Cukovic zna neko nesto vise i koju poziciju igra ?
Mislim da je to taj levi bek(igrac sa brojem 16),dobar bio juce.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

zime89 wrote:Ko je Cukovic zna neko nesto vise i koju poziciju igra ?
Ne znam koliko je dobar, ali znam da je na nekoj vrsti tajne probe koja je postala ustaljena u FKV od kad su tu tandem sportskih direktora LM!
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply