Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4078
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Rabba »

Ja recimo nemam kartu, nisam mogao da izađem sa posla, a redovan sam na istoku... Zato će sad neki šabusi koji tapšu Žakuli da budu na tekmi, a ja sam pofafao fino.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Mare »

Kad je džabe i sirće je slatko! Ovom se vode lokalni cigani i grobari pa nagrnu na karte za Vošine tekme.
Na prošloj ćalac i klinac idu na istok, pošto je bio u masi slaninara a sin se izlanuo, i kaže ćale sinu tiho da ga što manje ljudi čuje "Ćuti sine, danas navijamo za Vošu."

Treba da urade sledeće, isključivo SEVER je besplatan, a istok i zapad naplaćivati simboličnih 100 dinara i sve dati u humanitarne svrhe. Na taj način bi bar rešili da svi uzimaju po tri karte iako im ne treba toliko, ali uzmu jer ko zna možda zatreba a drugo siguran sam da bi bar malo smanjili broj indijanaca koji su došli samo radi DŽ ulaza a realno ih boli patka za Vošu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by laki »

Rabba wrote:Ja recimo nemam kartu, nisam mogao da izađem sa posla, a redovan sam na istoku... Zato će sad neki šabusi koji tapšu Žakuli da budu na tekmi, a ja sam pofafao fino.
Dodji ranije ispred istoka, sigurno ce biti neko korektan i reci da ima viska kartu. To neka urade svi kojima treba karta.
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Mare »

laki wrote:
Rabba wrote:Ja recimo nemam kartu, nisam mogao da izađem sa posla, a redovan sam na istoku... Zato će sad neki šabusi koji tapšu Žakuli da budu na tekmi, a ja sam pofafao fino.
Dodji ranije ispred istoka, sigurno ce biti neko korektan i reci da ima viska kartu. To neka urade svi kojima treba karta.
A zašto ne otići na sever, pa ne vlada tamo šuga? Karata za sever još uvek ima!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4078
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Rabba »

Mare wrote:
laki wrote:
Rabba wrote:Ja recimo nemam kartu, nisam mogao da izađem sa posla, a redovan sam na istoku... Zato će sad neki šabusi koji tapšu Žakuli da budu na tekmi, a ja sam pofafao fino.
Dodji ranije ispred istoka, sigurno ce biti neko korektan i reci da ima viska kartu. To neka urade svi kojima treba karta.
A zašto ne otići na sever, pa ne vlada tamo šuga? Karata za sever još uvek ima!
Tako će i biti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Jole »

Ako neko ima 2 karte viška za zapad nek mi se javi u inbox. spreman sam i da platim da moje dete bude na punom stadionu u kojem svi navijaju za Vosu.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by recni galeb »

Da hoce da se stusti neka provala oblaka bar prvih 10minuta, cisto radi dezinfekcije... :roll:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Neizlecivi »

Shvatam ja da ne volite to sto ce biti grobara i cigana na stadionu. Ali kao sto rece neko gore klincu tata rekao "Danas navijas za Vojvodinu..." taj klinac ce sutra mozda tu Vosu zavoleti vise od nas. Privuci ce ga jedna utakmica sa super atmosferom. Neka bude pun stadion, ja mislim da svi slaninari mogu naci nacin da udju. Sever,istok,zapad....
Cuo sam sada da skoro nije bilo na blagajni karata ni za istok vise, pa je neko iz kluba doneo i delili su karte za Sever. Po meni je to dobro, da ceo stadion bude ispunjen. Lepse je. Nije do kraja sve organizovano super, ali boze moj. Malo su i novinari napravili frku sa 100 tekstova o redovima i nestanku karata. Zato su i ljudi navalili. Opet bolje tako, nego sutra sat vremena pred tekmu redovi i na ulazima i na blagajnama.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Ultra slanina »

Ako neko ima 1 kartu viška za zapad neka mi se javi na pm, treba mi za klinca od 9 godina.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by vladans »

Ajd i ja da probam, ako neko ima dve karte viska za zapad ili istok nek mi javi na pm..
Unapred hvala
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by novosadjanin »

Jole, Ultra slanina, vladans pm! :dance2: :mrgreen:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by gospodinFKV »

Danas zbog posla nisam stigao, da bi karte pokupila crna i crvena :shit: . Ako neko ima viska karata za istok da udeli/proda, cimajte me u pm (treba mi tri)... :lala:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Passion »

Ја не могу да верујем шта се све овде пише. Као да је ово нешто ново. Сад нам као одједном смета 10000 душа на Карађорђу, као нису наши. Као да нам долазе бг вође, а не обичан народ који се ето тако декларише као црвени или црни. Ја кажем нека долазе, СВИ! 10 пута ће доћи да гледа фудбал, 11. пут ће несвесно доћи да гледа Војводину. Веома једноставно. Свима лепо. Играчима на терену, мени, детету које је дошло по први пут на Вошу...Апсолутни добитак за све.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by vosa do groba »

Passion wrote:Ја не могу да верујем шта се све овде пише. Као да је ово нешто ново. Сад нам као одједном смета 10000 душа на Карађорђу, као нису наши. Као да нам долазе бг вође, а не обичан народ који се ето тако декларише као црвени или црни. Ја кажем нека долазе, СВИ! 10 пута ће доћи да гледа фудбал, 11. пут ће несвесно доћи да гледа Војводину. Веома једноставно. Свима лепо. Играчима на терену, мени, детету које је дошло по први пут на Вошу...Апсолутни добитак за све.
+1 :!: :!: :!:

I jos nesto, stalno pricamo o malom broju ljudi na nasim utakmicama, a samo mi recite, kako mislite da steknemo jos navijaca/simpatizera/ljubitelja (citaj kako hoces) ? Sto vise ljudi dodje, to bolje, jer kao sto Passion rece, mozda neko i postane redovan... A to sto neko nije uspeo danas da uzme kartu, bas zato sto je redovan ili treba da ima godisnju ili je trebao danas odmah da uzme karte, ne mozete reci da niste ocekivali veliku navalu... I normalno je da neko ostane bez karte kada je interesovanje ovoliko... Ne pamtim kada je bila neka utakmica Vojvodine, a da pre ili posle nje nesto nije bilo u redu, stvarno smo cirkus.... :frown:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
1892
Posts: 1095
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by 1892 »

Ima Voša mnogo više pasivnih navijača nego što mi mislimo, nije sigurno sad od ovih 10 hiljada većina cig/gro već su naši sugrađani koji podržavaju Staru Damu ali jednostavno ne dolaze na utakmice. Na žalost to je realnost, da nam je bolja i zanimljivija liga tipa rumunska, poljska itd. svaku utakmicu bi nam to bila brojka, ali pošto tavorimo u ovom govnetu i mi smo zaboravili koliko nas uopšte ima. To što je neko napisao za klinca i tatu, takvih je mnogo dečaka koji će se kroz jedan dva odlaska na ovakav meč vezati za pola crvenu pola belu boju i ostati naši, tako da mi to uopšte ne smeta.
Come on you Reds!
Locked