1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Stexman »

N13, ovaj put si napisao pre mene isto sto bi i ja. Za proslu utakmicu sam ja bio brzi ali su nam skoro identicna vidjenja vec koji put.

Nismo oni nista bili bolji od nas, naprotiv. Sami smo sebe pobedili. Napravili smo 4 greske za 4 gola, a nismo stvorili ni dve realne prilike. Svaki centarsut nam isao van terena sto je meni ne shvatljivo za jednu prvoligasku ekipu. I posle utakmice sa spataksom sam rekao da moramo biti pametniji i to stoji pogotovo sada.

Ne sumnjam da cemo proci dalje, ali utakmica sa Sampdoriom mora biti nasa sa hologramima ili ne. Sa bilo kojim rezultatom to je nesto sto treba da je vise od fudbala, treba mi navijaci da napravimo sebi "utakmicu"! Fuck the rest!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by srkins »

Kod prvog gola je cela odbrana zakazala ,vidi se da Pankov trazi igraca kojem da doda a oni kao da se sakrivaju.i tako jedno dobro vreme,i na kraju bira najgore resenje,trebao je u aut ispucati i gotovo ali sad gotovo.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Turija »

Ovaj rezultat govori da i 3:0, ne znači ništa za revanš (a tek 2:0 ni toliko).Zato sam i bio presrećan kada je igrač Spartaksa dao autogol, jer sam odahnuo, ali se večeras, ponovo, zabrinuo.
Ovo na terenu i klupi je bila prava katastrofa.Ne mislim toliko na greške Pankova i Žakule, koliko na fizionomiju i igru ekipe, klupu i izvršene zamene.
Mi smo toliko niska, spora i nepokretna, a fizički slabašna ekipa da je za nepoverovati.Momci koji mogu nešto u duelu, večeras nisu ni ušli na teren (Maksimović i Puškarić), a jedini pravi odbranbeni igrač Igor Đurić izveden je iz igre na poluvremenu.Zašto?Nisam primetio da je povređen.Pre bih rekao da se nešto dogodilo u svlačionici?
Povreda Mrdakovića (i takvog kakav je), nam je razbila i ono malo koncepcije, kao i greška Pankova.
Ja sam odavno pisao da Pankova ne vidim kao štopera, jer je prenizak, ali ne znam ni na kojoj poziciji ga vidim?Nema danas stopera bez 190cm i 85kg, a beka bez brzine.U vezi ni pod razno.Babara je bio zakon, a sada jedino Pekara i Đurić mogu biti ozbiljni štoperi za JSL.Dinga je još uvek premlad i fizički preslab za seniora.
Za bekovski par sam, takođe, pisao da ga nemamo u odbrani, a da ne govorimo u napadu.
Pankov i Vasilić: klupa.
Lakićević na teren, barem je fizička pojava i popraviće nam prosek visine odbrane i napada u prekidu.Imao je čak i 2 lepa centaršuta večeras (za to malo provedenih minuta na terenu.)
Nastić ima sreće što nemamo levog beka.Radović je možda bolji u napadu, ali je krš u odbrani.Ne znam da li sam video sporijeg beka?
Mali Stamenić se totalno izgubio na terenu, posle obećavajućih svojih prvih minuta u Pešti, a delom i u revanšu..
Sve u svemu, ne krećemo se nikako, a poziciono stojimo katastrofalno (predaleko od lopte i igrača) za jednu ekipu profesionalnih fudbalera, dok fizički ličimo na osnovce.Maleni, spori i slabašni.Tehnički nepotkovani.Svi carine loptu, a beži im kao da je živa.
Pola ekipe treba promeniti u četvrtak u Letoniji.Moramo izvesti prekaljene borce i sačuvati tih 3:0.Puška i Maksimović obavezno umesto Sekulića i Paločevića.Nadam se da će Ivanić prevazići krizu i dati upotrebljiv pas, pa možda i gol.Mada, do gola ćemo jako teško.
Ne znam o kakvoj se povredi Mrdakovića radi, ali ne znam ni ko bi mogao da ga zameni.Možda čak i onaj gan.Jest da je gologlav, al igra unapred i ulazi u duel.Možda nešto i nabode.
Ne smemo ispusti Sampdoriju u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Mare »

Danilo wrote:Svu krivicu za ovako losu utakmicu pripisujem treneru, da l je jos u Evro orbiti ili ga je sunce udarilo danas na Najlonu, ne znam.
Nedopustivo je da protiv Cuke igramo bez jakih defanzivnih igraca Maksimovica i Puskarica, a jos vece da na klupi nemamo nijednu alternativu Mrdakovicu.Konceptualno takticki jako lose.
Apsolutno se slazem sa navedenim. Koji je razlog da mi igramo na sredini bez Maksimovica ili Puskarica i zasto smo od 18 igraca imali samo jednog jedinog spica na raspolaganju za ovu utakmicu?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Voja »

koliko smo samo mogli dobiti pobedom u ovom mecu :frown:
Image
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Nevernik »

Mare wrote: Apsolutno se slazem sa navedenim. Koji je razlog da mi igramo na sredini bez Maksimovica ili Puskarica i zasto smo od 18 igraca imali samo jednog jedinog spica na raspolaganju za ovu utakmicu?
Zlatomir Zagorčić je, sa svoje strane, rekao sledeće:

- Čestitam Čukaričkom na pobedi, koja je, ipak, bila izražena prevelikom rezultatskom razlikom. Prvi i treći gol primili smo posle kardinalnih grešaka i to je imalo posledice. Pokušali smo da odgovorimo rivalu, ali nisamo uspeli u tome. Imali smo dosta problema pred utakmicu, čak sedmorica prvotimaca požalili su se na probleme sa stomačnim virusom. Ognjen Ožegović zato nije konkurisao za tim, a dodatnu nevolju napravila nam je povreda Miljana Mrdakovića, kao i glavobolja koju je osetio Igor Đurić, pa smo, praktično u prvom poluvremenu, morali da napravimo dve prinudne izmene. Idemo dalje i moramo pozitivno da razmišljamo pred revanš u Letoniji.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Radoye »

Stexman wrote:N13, ovaj put si napisao pre mene isto sto bi i ja. Za proslu utakmicu sam ja bio brzi ali su nam skoro identicna vidjenja vec koji put.

Nismo oni nista bili bolji od nas, naprotiv. Sami smo sebe pobedili. Napravili smo 4 greske za 4 gola, a nismo stvorili ni dve realne prilike. Svaki centarsut nam isao van terena sto je meni ne shvatljivo za jednu prvoligasku ekipu. I posle utakmice sa spataksom sam rekao da moramo biti pametniji i to stoji pogotovo sada.

Ne sumnjam da cemo proci dalje, ali utakmica sa Sampdoriom mora biti nasa sa hologramima ili ne. Sa bilo kojim rezultatom to je nesto sto treba da je vise od fudbala, treba mi navijaci da napravimo sebi "utakmicu"! Fuck the rest!
Jebiga, mi nazad suplji napred jalovi. Taman za toliko je Cukaricki bio bolji od nas, ni manje ni vise. A nije im ni trebalo vise od toga. Realan rezultat - 0:2.

Sad samo da prodjemo ove Spartaksovce u cetvrtak kako znamo i umemo, pa posle sta nam Bog da.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Jole »

Realno, vikanje "ne nazad ne nazad" (ta ekipa nek navija, a ostalo nek ostavi treneru kakav god da je) pre greske Pankova nas je oteralo u sunovrat. Ako sam dobro video Pankov se 2 puta pripremao da vrati Zakuli i oba puta je odustajao zbog dobacivanja "ne nazad, ne nazad". Do tog momenta smo u potpunosti kontrolisali mec, posle toga raspad. Zar je moguce da jedan gol posle greske moze toliko da nas izbaci iz takta?

Iz 2 prilike su nam dali 4 gola!?! Alal nam vera.

Jeste sraman rezultat, ali nebih ja toliko crno gledao i dovodio u pitanje dvomec sa Sampdorijom, preterano je. Protiv Cuke su se poklopile ne poklopive kockice i ispalo je kako je ispalo.

I nemojmo price o stomacnim virusima i ostalim izmisljotinama. Pa ko jos na +40 pusta igraca da igra utakmicu, a da nije 100% spreman. Takav u zatvor treba da ide, za pokusaj ubistva. Manimo se izgovora, izgovor nista dobro nece doneti.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by gospodinFKV »

Ivanic je danas i pored kikseva Zakule i Pankova bio ubedljivo najgori pojedinac na terenu. Ajde sto je odigrao mlako i bezvoljno, ali ljudi moji, pa on nije tacan pas imaou prvom poluvremenu. Bez karikiranja, svaki je bio pogresan.

Pizdeo na stadionu jesam, i potpuno razumem i sve ostale koji su pizdeli. Ne toliko zbog igre, desava se los dan, koliko zbog cinjenice da nam se is*isao u lice klub koji je do juce bio boranija i ekipa za punjenje. Jedan cukaricki nam je danas spakovao 4 komada ko iz p...

S ovom upravom, politikom i ''vizijom'', mi se ''gospodski'' utapamo u mulj superlige...

Highlight sa istoka - ''PRAVDA ZA SINANA!'' i ''NEMA VEZE, JE**CEMO SAMPDORIJU'' :dance2:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Jedan cukaricki nam je danas spakovao 4 komada ko iz p...
Vec je postalo normalno da u startu sezone dobijamo 4 komada od prosecnih ekipa. A ova cetvorka me brine i zbog toga sto je Samp bar dva puta kvalitetnija od Cuke :frown:
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Nikola »

Pobeda sistema u odnosu na sibicarenje!!!

Prosecan tim sastavljen od sopstvenih omladinaca, omladinaca vecitih i prosecnih JSL igraca se rezultatski popisao po pravoj Slaninarskoj prici iza koje stoje interesni krugovi gde visegodisnje ugovore dobijaju rezervisti iz Cacka samo zbog egzoticnog imena Majami.
Za Cuku danas nije igralo nekoliko standardnih prvotimaca, ali kod njih nema da se forsiraju odredjeni igraci tipa Lukovic na stetu omladinaca i da se isti na kraju sezone proglase viskovima, a dovode novi jos slabiji. Sistem bato funkcionise kada pravis pravu pricu i kada hoces najbolje za svoj klub na duze staze.

Zaga nije kriv, krivi su sportski direktori za sve (ne)ucinjeno!!! Prilika i vremena su imali na pretek, klub su zatvorili, vlada ksenofobija zabranjene probe igrace dovode iskljucivo menadzeri iz krimi okruzenja. Ko je odgovoran sto je Sergej otisao za sicu i bez procenata a sada vredi 10 miliona???Ko je odgovoran za losu procenu prilikom prodaje Babica??? Ko je odgovoran sto za sve ove prelazne rokove Ljube i Mico nisu uboli jedno pravo pojacanje??? Ko je odgovoran sto nam se klubom setaju Vavan i Sima istina?

Ako je ostalo i malo ljubavi prema klubu u vama zahvalite se Mici i Ljubetu, ako ne nosite se zajedno sa njima!!!
ПУШТАМ КИШУ!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by ssnigd »

Ljudi nas je Cuka danas pocistila. U svakom smislu. Mi da smo igrali 3 dana ne bismo ih mogli probiti. Onaj Regan i Srnic biju, igraju i ne daju nikome da prodje, a to sto i prodje ciste stoperi koji su fizicki duplo jaci od svih nasih igraca zajedno. Ne znam sta se to desilo da nam se vadi jedini igrac u odbrani koji nas drzi u 3 utakmice, i sta se to desilo u svlacionici.
Pa ne moze se igrati fudbal sa igracima koji nemaju snage da podignu daljinski. Za Ivanica i znamo da nije igrac za odbranu, ali ako protiv Cuke stavis u sredinu i Palocevica, sta smo ocekivali.
Pankovu itekako zameram, zato sto mu ovo nije prva zajebancija sa loptom u nogama. Na svakoj utakmici ima po jednu, nadam se da je konacno naucio kako treba da igra stoper. A Zakula sa 40 godina mora da zna kako se resavaju onakve stvari, ili u aut ili u tri lepe materine, a ne da je pika i trazi djavola.
Poklonili im jesmo dva gola, ali im ne bi dali nikada. Moderan fudbal za nasu ligu smo gledali od Cuke danas. Ja bih bio presrecan da Vosi tako nesto bude normalna stvar, a ne izuzetak.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by milancl »

Sa Turijom se u mnogo čemu slažem, kao i sa većinom, ali evo po meni par najvažnijih činjenica:

- Ni meni Pankov po fizičkoj konstituciji nije za štopera. Znam da su i on i Dinga klinci (uzgred Dinga je iste konstitucije kao i Pankov, možda još sitniji), ali navedite mi jednu ekipu u PLS, da ne kažem u srpskoj ligi, u kojoj bi ova dvojica TRENUTNO mogli biti štoperski par. Godinama sam na Đurićevoj strani, takav je kakav je, nama više nego dobar. Ta glavobolja je jako meni čudna, pravićemo ga od blata ako se pokačio sa Zagom

- Posle izlaska Mrdakovića ne vidim način na koji bismo mi dali gol, sem nekog slobodnjaka Stanisavljevića

- Vojvodina ove sezone ne sme, bukvalno ni jednu utakmicu ove sezone da počne bez Puške i Maksimovića. Da se razumemo, nisu ni oni neki kreatori, ali su toliko borbeni i požrtvovani, da mogu uvek da podignu ekipu i povuku je napred. I da se razumemo bolji su od Paločevića i Sekulića. Paločević zna sa loptom, ali previše je tu nekog finog pipkanja, a Sekulić samo prvom do sebe, tanko je to po meni...

- Iskusan golman kao Žakula ne sme sebi da dozvoli onakav kiks, ali i on nam je prvo rešenje dok ne vidimo Perića. I on po meni ima još puno kredita, ali ja i dalj na svaki centaršut strahujem. A sa ispucavanjima sve više podseća na supu-rupu

- Red Marquis je dobro rekao za naše spoljne igrače. Ja ću da dodam: kad već ne znate ništa slabijom nogom, nemojte na istu ni da zalamate

- I još jedno pitanje: KOLIKO SMO ŽUTIH KARTONA DOBILI? U utakmici gde ti protivnik zabije 4 komada kući, ako si nemoćan bar napravi faul, otkini nekoga, pokaži da ti je stalo...

I mislim da, ako smo već prećutali Pankovu ono sa navijanjem za cigane, ne trebamo to ni da pominjemo sada kada kiksa. A kada je dobar onda kao bravo Rašo, Pankov odličan i slično.

Zato treba jasno zauzeti stav prema Užeglom. Ili pojesti go**o pa ga prihvatiti, ili ga konstantno vređati, pa makar i 6 komada dao ciganima. Ja sam više za ovo drugo, jer nam se redovno ono prvo obija o glavu.

U svakom slučaju čestitke Čuki, mada realno i oni su igrali jako zatvoreno, mi im poklonili golove, ali vidi se da su organizovana ekipa koja zna šta hoće

p.s. Šta sada mislite o besplatnom ulazu na mtk i spartaks?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Avangarda »

Opusteno ljudi uz malo srece prolazimo sampdoriu :mrgreen:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

Post by Chana »

Onog dana kada više ne budem išao na stadion, ili kad odseljačim u Kanadu ili gde je već ono govedo,
ponovo ću pisati na ovom forumu, naravno pod tajnim nick-om, to je ovde u modi...
Čast izuzetcima.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked