Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Denis »

Mi cuvamo rezultat protiv Spartakusa. :D Pa to je najslabija ekipa sa kojom smo igrali u Evropi. E moj treneru pa takve ekipe treba da punimo sa 5,6 golova. Bog neka nam je na pomoci u narednoj rundi.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by laki »

Aj malo da menjamo trenere pre nego sto je i pocela sezona. I ovako ih promenimo po 3, 4 godisnje, vreme je da se pocne sa promenama trenera vec sada kako bismo ispunili kvotu. Uzasnut sam sto neki to uopste spominju!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pravi lakmus papir za kontrolu kvaliteta naše ekipe (pred gostovanje u Torinu) biće sutra u Surdulici.
Test da li imamo kvalitet da pobedimo jednu iskusnu (ali matoru) ekipu, gde će igrači i publika, kao i uvek, biti napaljeni 200% protiv Vojvodine.
Osmišljena igra i pobeda nam je jako potrebna pred gostovanje u Italiji, zbog naših igrača, dobre atmosfere i navijača.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

cek,cek,cek.... pa nisu li ocekivanja "samo Zvezdi bodovi",Surdulicu prolazimo :mrgreen:

Mene strasno nerviraju te trenerske price "igracemo na gol vise".Ekipa koja igra na gol vise zavrsava meceve 3:2,2:3,4:5,4:3.... a nikako 0:0,1:1,0:4... (i to sa ekipama koje su sumnjivog kvaliteta) :roll:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Ми смо јако опасни кад играмо на гол више,али по свој гол.Пошто нам је одбрана таква каква је,једино са два искусна задња везна играча можемо да попунимо све рупе.Према томе са Максимовићем и Пушкарићем почети сваку утакмицу,и молити бога да Гаћиновић не оде нигде макар још полусезону,јер какав год да је,он је доктор фудбала,за комплетну прву поставу.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

ДушанСП wrote:и молити бога да Гаћиновић не оде нигде макар још полусезону,јер какав год да је,он је доктор фудбала,за комплетну прву поставу.
Ovo sam i ja planirao napisati danas.Gacinovic je bar siguran u sebe kada dobije loptu,i bez njega nam je leva strana totalno bezopasna,cak sad i slabosti Nastica dolaze na videlo,jer sa te strane je jedino on trenutno prinudjen da centrira,a to ne radi dobro. Bilo bi lepo kada bi Mijat bio faktor iznenadjenja za Samp.

Zaks

Vasilic-Djuric-Pekaric-Nastic

Puskaric-Maksimovic

Stanisavljevic-Ivanic-Gacinovic

Mery

Za ovu sezonu mislim da bi bio solidan tim.... za drugo mesto na tabeli :lala:
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Ma kakav Zaks Vojo?
Kakav Zaks?
Dajte bre, dosta je sprdacine!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

trelos gia fcv wrote:Ma kakav Zaks Vojo?
Kakav Zaks?
Dajte bre, dosta je sprdacine!
A koga bi ti???
I reci mi,sto samo pljujes kad je u pitanju los rezultat? :D
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Ja bih jedinog preostalog sposobnog da stane na gol. Peric.
I nikoga ne pljujem. Malo drugacije gledam na stvari u voljenom klubu.
Kada bih imao razloga za hvalu ali za stvarnu hvalu, hvalio bih. Na sva usta.
Ali NEMAM.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

Ljudi gde je Kosan???
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

ernesto wrote:Ljudi gde je Kosan???
Ja sam ga video protiv Čuke na tribini, a i onomad isto tamo (u tv prenosu) protiv Dorije.
Pravo je Šefa stručnog štaba da odredi svoje saradnike i ako bolje sarađuje sa Zoltanom i Goranom, treba to poštovati (iako me je Sabo razočarao stavom da je bliži crnom blizancu, nego Voši).
Klub je Kosanoviću izborio mesto na spisku polaznika za polaganje za Licencu, pa neka sada uči.
Ne znam (po izjavama u medijima), ja lično nisam stekao utisak da je trener Milan Kosanović medijski nešto posebno zalegao za Vojvodinu (npr kao Đumi), pa neka stvari idu svojim tokom, bez neke velike navijačke podrške treneru naših Omladinaca.Vreme je pred njim i nama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Puna podrška Zagi jer se vidi da je čovek naš do srži i da ga bole nepravde prema Voši.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

severozapad wrote:Puna podrška Zagi jer se vidi da je čovek naš do srži i da ga bole nepravde prema Voši.
:!:

Sto se Kosana tice, mlad je on trener jos, srescemo se mi ponovo :cheers:
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

(iako me je Sabo razočarao stavom da je bliži crnom blizancu, nego Voši).
Meni nije jasno kako je uopšte dozvoljeno toj osobi da bude naš pomoćni trener kad se zna ko je gledao njega u Partizanu(a prešao je iz Voše) kako je tukao naše igrače čak je i u jednoj utakmici isključen zbog udaranja bez lopte jednog našeg igrača kad smo im uterali 6 komada na JNA,al eto ako je mogao i Pantelić da bude sportski direktor onda valjda može i ovaj. :deal: :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lugomir »

Lep text:

Ko je taj Zlatomir Zagorčić "Zagor"?
http://mondo.rs/a819527/Sport/Fudbal/Zl ... nstvu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply