Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

ponuda je presmesna!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

U ovom trenutku glupo je pricati o bilo kakvim transferima,pogotovo odlascima.Dosli smo u priliku da klub stabilizujemo zahvaljujuci nasim rezultatima,a onda neka se jave.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Da je za jednog igraca, pa da se uzme u razmatranje. Za dvojicu ovo je presmesna ponuda.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Nista dok se ne vidi kako cemo proci u LE i ne misliti o bilo cemu osim o tome! KRAJ

http://mondo.rs/a821890/Sport/Fudbal/Se ... odbio.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sve zavisi od toga da li ce Comi produziti ugovor s klubom. Ako ne bude hteo, treba ga prodati posle dvomeca s Plzenom, prosli mi ili ne, jer ce mu cena strasno opasti na zimu, kad mu ostane 6 meseci do kraja ugovora.

Ako produzi, svaka mu cast. Ako ne, treba ga prodati do kraja avgusta, jer cemo samo tako moci da dobijemo za nega vise od nekih 1-1.5 miliona. Ulazak u LE i njegova prodaja bi bili idealni po nase finansije, jer bismo time izasli iz dugovanja, pod uslovom da se ne omaste neka :shit: u i oko kluba.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Ponuda ili kontakt Genka ne postoji sa klubom!! A ne jos da ima zvanicne ponude od 2.7 miliona. Opustite se ljudi i planirajte put u Cesku.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Kanda su ispucali price o grofovima,ibanjezima,lomicima,sponzorima... :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ha... uhvatih sebe kako vise verujem svakom Matadorovom postu nego zvanicnim demantima i saopstenjima iz kluba :) Malo li su puta novinari objavili nesto,nasi odmah poleteli da demantuju,a posle se ipak zavrsilo onako kako su novine najavile,tako da.... :roll:
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

S obzirom na igre Pankova, ponuda je sjajna, ako je vest tačna. Koliko razumem situaciju, Ivanić gotovo sigurno ide, verovatno čak i u slučaju da se nekim čudom plasiramo u Ligu Evrope. Uostalom, Gaćinovića i Babića zajedno smo prodali za 1,4 miliona evra za koje ne znam ni da li smo ih dobili.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Po meni ovo su realne opcije:

A) Ako prodjemo u LE nikoga ne prodavati dok iz iste ne ispadnemo a onda cemo videti kakve su ponude.

B) Ukoliko sada ispadnemo onda mozemo da razmatramo ponude ali ne treba prodavati igrace za tepsiju ribe. Sramota je pustiti bilo koga ispod milion pa u kakvoj god da smo situaciji.

Ovo sto se prica ne verujem da je istina ali po meni pre je ove pare vredeo dvojac Gacinovic+Babic nego ova dvojica ako uzmemo u obzir nastupe u reprezentaciji koje ovi nemaju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

playmaker wrote:Po meni ovo su realne opcije:

A) Ako prodjemo u LE nikoga ne prodavati dok iz iste ne ispadnemo a onda cemo videti kakve su ponude.
Po meni je realno,ako uopste postoji razmisljanje (u ovom trenutku) od prelaznom roku,i prodaji JOS igraca do kraja avgusta,onda od grupne faze nema nista
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:
playmaker wrote:Po meni ovo su realne opcije:

A) Ako prodjemo u LE nikoga ne prodavati dok iz iste ne ispadnemo a onda cemo videti kakve su ponude.
Po meni je realno,ako uopste postoji razmisljanje (u ovom trenutku) od prelaznom roku,i prodaji JOS igraca do kraja avgusta,onda od grupne faze nema nista
Mislim da su ovo vise zakuvali mediji, nego sto je prica istinita, ali su svakako pokrenuli pricu kojom bi se trebalo pozabaviti. Tu pre svega mislim na Comija. Ja bih svakako ponudio Ivanicu novi ugovor do 2017, uz obavezu da ga prodamo sledece leto. Ako to odbije, nema ljutnje, ali onda mora da ide do kraja avgusta, jer nikakve ozbiljne pare necemo dobiti ako ode na zimu, kad bude imao 6 meseci do kraja ugovora, to ti onda prekolje vrednost igraca.

Eto nam realnost. :lala:

Naravno, razmisljanje o prodaji pre nego sto se dvomec s Cesima zavrsi je potpuno suludo. E sad, mi mozemo da se isku**imo, pa da ostavimo ceo tim, bez obzira na to da li je Comi produzio ugovor ili ne, i da probamo nesto u Evropi da napravimo, ali i to zavisi od zreba ako prodjemo Cehe. Zreb je dan kasnije i mislim da ce prodaja u tom slucaju dosta zavisiti od istog, ali ajde da prvo prodjemo ove. Sve u svemu, kao i pre dve godine, Vosa se opet nalazi na istorijskoj prekretnici - ulazak u LE, prodaja igraca za velike pare i dolazak na zelenu granu.

Deco, imate priliku da ucinite nesto za svoj klub sto dugo niko nije. Imate priliku da ga spasite. Znate da nismo blizanci, i da ce nas dugovi zaklati, ako mi ne zakoljemo dugove. Vi imate priliku to da uradite vasim igrama, kojim cete nas uvesti u LE i posle otici u velike klubove. Ucite na greskama svojih prethodnika, ucite na greskama vrsnjaka iz crnog :shit: , koji su vec danima ''prosli u LS''. Na kraju krajeva, ucite na greskama vasih protivnika, prvenstveno Sampdorije, i radovacemo se svi zajedno...
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Imam par pitanja:

Od svih igraca na koje klub ne racuna, samo jos Slobodan Novaković nije nasao klub. Da li ga neko trazi i da li ce Vosa raskidati ugovor sa njim i ako ne nadje klub?

Milko Novaković se nije nasao na tom spisku, ali ne vidim da je do sada igrao niti da je bio na klupi (mozda gresim, ispravite me).
Sta se desava sa njim?
Posto protiv jagodine Nino i Djura nece igrati, ostajemo sa Pankovom i Dingom kao stoperima. Bilo bi dobro imati jos jednog klasicnog na klupi. Da li to znaci da ce to mozda biti Milko?

Da li je Asani na kraju otisao na pozajmicu?

Marko Zoćević je jedan od prvih pojacanja ove sezone, nema ga na terenu, usao je onu jednu poslednjih 30 sekundi. Da li je bio povredjen, ili pak Zaga nije zadovoljan njime?
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Beonic wrote:Marko Zoćević je jedan od prvih pojacanja ove sezone, nema ga na terenu, usao je onu jednu poslednjih 30 sekundi. Da li je bio povredjen, ili pak Zaga nije zadovoljan njime?
Bice da Zaga nije zadovoljan njime, mislim (prilicno sam siguran) da sam ga video na treningu u subotu, deluje mi prilicno slabo za fudbalera...
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Beonic wrote: Posto protiv jagodine Nino i Djura nece igrati, ostajemo sa Pankovom i Dingom kao stoperima. Bilo bi dobro imati jos jednog klasicnog na klupi. Da li to znaci da ce to mozda biti Milko?
Ova dvojica nece igrati protiv Novog Pazara sad za vikend. Utakmicu sa Jagodinom igracemo tek u Septembru.
Post Reply