Liga Evrope - sezona 2015/16

User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Stexman »

Putuj Evropo, i nemoj vise cekati na nas... :?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by mihailov »

Izgubili smo od bolje ekipe. Glavu gore, hajde da pobedimo Pazar u nedelju i sledećeg četvrtka pozdravimo momke koji su nas cinili ponosnim celo leto!
Napred Voso!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Salvador »

Mislim da ovaj poraz ide treneru na cast.
Kao pijan plota se drzi sastava koji je pobedio u Torinu, a da stvarno nema nikakvog razloga za to.
Puskaric je mrtav i previse gresi na levoj strani.
Ivanic - kada igra kako treba meni je najbolji, ali kada ne igra onda je igrac manje.
Sto ne probati sa Palocevicem i Stamenicem koji su se dobro pokazali?
Uz sve salve za Ozegovica, sto ga ne kombinovati sa Mrdakovicem?
Vasilic ima dobru zamenu (ako ne i bolju) u Lakicevicu.
Itd, itd.

Ipak, prosle godine smo gubili od Trencina 4:0 i umalo ih stigli u revansu.
Sledeceg cetvrtka napasti svim silama u Novom Sadu, pa kako ispadne.

P.S. I da dodam, nikako se ne treba razocaravati - kada se setimo svega sto nam se desavalo prosle sezone, ovo je odlican come back!
Ako ne uspemo prodjemo u LE, treba svim silama igrati u ligi, imamo realne sanse da idemo na prvo mesto i to bi trebalo shvatiti ozbiljno.
Last edited by Salvador on Thu Aug 20, 2015 10:45 pm, edited 1 time in total.
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by exlimanac »

Ljudi nas dobili na suvi kvalitet,kao protiv barse da smo igrali,nebo i zemlja.Tesko cemo u revansu ali ajde bar da probamo.Ista situacija kao i sa Serifom pre dve godine,delovali su kao neko ko nije po imenu bauk,ali kvalitet je i onda presudio kao i danas.Ipak su to za nas ekipe jos uvek nedostizne po velikoj vecini parametara.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by ogi »

mihailov wrote:Izgubili smo od bolje ekipe. Glavu gore, hajde da pobedimo Pazar u nedelju i sledećeg četvrtka pozdravimo momke koji su nas cinili ponosnim celo leto!
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Протомајстор »

Ожеговић у дресу Воше није још дао за 1:0, он зна само да дотуче начетог противника после Иванића и Станисављевића. На жалост, недостатак Пекарића и Мрдаковића у тиму је допринео да могу да кажем да сам задовољан са 0:3, јер Чеси су заслужили и већу победу.

И поред опште еуфорије пред ову утакмицу, она ме још држи и верујем да постоји нада у реваншу.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Radoye »

ogi wrote:
mihailov wrote:Izgubili smo od bolje ekipe. Glavu gore, hajde da pobedimo Pazar u nedelju i sledećeg četvrtka pozdravimo momke koji su nas cinili ponosnim celo leto!
+1
+1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by kafe bagdad »

U totalan napad pa sta bude. Najebati se mile mame onom celavom bradatom orangutanu sto je tukao Ozegovica celu utakmicu.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Box »

O jbm ti srecu. Kao da mi je neko umro, tako se osecam. Nemam sta da zamerim momcima jer su ispunili i vise nego sto smo svi ocekivali. Jedino mi je zao sto je Puska odigrao najgoru utakmicu u karijeri. Zaga je trebao da ga menja jos na poluvremenu dok smo imali sanse.
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by kinik »

Протомајстор wrote:Ожеговић у дресу Воше није још дао за 1:0, он зна само да дотуче начетог противника после Иванића и Станисављевића. На жалост, недостатак Пекарића и Мрдаковића у тиму је допринео да могу да кажем да сам задовољан са 0:3, јер Чеси су заслужили и већу победу.

И поред опште еуфорије пред ову утакмицу, она ме још држи и верујем да постоји нада у реваншу.
1966...1989...201x
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by gospodinFKV »

Idemo, 4:0 na Karadjordju 8)

1500. post ode na ovo....igraj fudbal Voso, nista jos nije gotovo :!:
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Jole »

Ako ne napunimo stadion u revansu onda ni mi navijaci nismo zasluzili da gledamo fudbal u grupi LE!
Last edited by Jole on Thu Aug 20, 2015 10:54 pm, edited 1 time in total.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by fkvislife »

Kakav odvratan osećaj.. :roll:
Kao da su prethodnih dana drugi ljudi davali izjave..
Idemo dalje, vidimo se u nedelju, ne očekujem više od 3000 :frown:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by ssnigd »

Bolja su ekipa i zasluzeno pobedili, ali je rezultat ipak previsok. Cim smo igrali fudbal dolazili smo do gola, ali smo sve to prosuli preranim sutevima Ivanica i losim dodavanjima. Prelako smo te kontre propustili, prelako... i zato smo i kaznjeni, a bilo je trenutaka kada smo ih imali. Imao sam utisak kao da nikada nisu igrali zajedno, zbog toga se i pitam, momci cemu taj strah :?: :?: :?: Sve sto smo do sada ostvarili je bilo jer smo igrali fudbal opusteno, bez pritisaka :?:

Ekipa mora da se digne i da se skupi za nedeljni duel sa Pazarcima i da to dobijemo, a onda u revansu sta nam Bog da. Sigurno cemo igrati kvalitetnije i sa podrskom sa tribina pokusati vratiti minus.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by masterNS »

Bolji su. Mi smo delovali uplaseno. Ceska liga nije Premijer liga, ali se tamo i dalje igra takmicarski fudbal. A mi igramo to sto igramo, jbg.

Lep pocetak sezone, bili smo u centru paznje neko vreme, podsetili da se fudbal igra i nasem sokaku i da i mi postojimo i to je to. Iz tog ugla mi nemamo sta da izgubimo i vise niko ne ocekuje nista od nas. E tu je nasa sansa, otpisani, zanemareni, u cosku, prasnjavi, unapred prezaljeni... Tu je nas teren, tu znamo sta i kako i tu se snalazimo. Borba!
Locked