7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by ernesto »

Ljudi Nastic nije imao ni jedan pravi centarsut u poslednjih par sezona(koliko vec igra standardno),
ja bih dao sansu tom Radovicu,ne moze biti gori od ovoga!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Djisa »

ernesto wrote:Ljudi Nastic nije imao ni jedan pravi centarsut u poslednjih par sezona(koliko vec igra standardno),
ja bih dao sansu tom Radovicu,ne moze biti gori od ovoga!
Ma ne valja Nastic ni odbrani, ispada stalno. Danas smo gol primili jer nije ispratio igraca.
Kup je nas!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by ernesto »

Mislim da je dosta forsiranja,kazu da Radovic nije los uopste!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by madda fakka »

https://www.youtube.com/watch?v=GEr9vFO1xtk" onclick="window.open(this.href);return false; od 1:04 pa na dalje
I Bog je Slaninar...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by pedjans »

Uprkos iznenađujuće slabom Novom Pazaru, mislim da smo odigrali zaista dobro. Najvažnije od svega je odlična igra igrača koji su zamenili standardne - Lakićevića, Pavkova i naročito Babića. U prvom poluvremenu kad su se raspali gosti još nekako i držali Babić je bio ubedljivo najopasniji napadač (ušao u stopostotnu šansu, zatim pogodio stativu i na kraju dao gol). Izuzetno dobro kretanje, borbenost i zalaganje Babića i Pavkova su otkrovenje, kao i činjenica da očigledno poseduju kvalitet. Slažem se da nam je levi bek slaba tačka, uprkos sada već više godina igranja Nastić nikako da se konsoliduje. Možda dečku treba naći drugo mesto u timu, ovo zaista ne ide (iako se stvarno bori) a počinje i mnogo da nas košta i bojim se da će nas koštati još više. Zaista bi valjalo pokušati sa tim Radovićem, teško može biti mnogo gore nego što je sada.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by vdn slaninar »

Zagorovo mesanje karata daje rezultate,izmene na mestu,cim smo poveli 2-0 odma menja Ivanica da se odmori,davanje sanse Dingi da oseti Prvu ligu,Zocevicu da pokaze koliko zna,svaka mu cast, bas to smo (opravdano se pokazalo) zamerali Maricu prosle godine.Cini mi se da smo sa pola gasa u vrhu lige,na svakoj tekmi pravimo dosta sansi,Ivanic je stvarno dobar igrac za ovu ligu,odskace svojim idejama.Iznenadio me los Pazar,vise sam ocekivao od njih,al to je to sivilo JSL sto takve ekipe predstavljaju nesto bitno.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Mare »

Vidim da mnogi navode loše izdanje NP, ali ja ne mislim da je to toliko loše bilo njihovo izdanje, koliko naše dobro i to pre svega na sredini terena, gde su veliki posao odradili Sekulić i Maksimović. Utiska sam da smo ovu utakmicu dobili baš u tom delu terena. Ta dvojica maratonaca mnogo znače našoj ekipi, puno presinga i puno oduzetih lopti iz čega dolazi do kontri i polukontri, da su još malo kreativniji gde bi nam bio kraj, a onda verovatno i ne bi igrali u Voši. Taj presing po celom terenu mora biti obavezan u revanšu sa Česima, pogotovo treba opteretiti tu njihovu zadnju liniju, da jednostavno ne mogu da organizuju napad. Što se tiče NP nemojte zaboraviti da su oni imali par poluprilika i pre i posle našeg prvog gola i da bi bilo pitanje kakav bi tok imala utakmica da su kojim slučajem te šanse uspeli da realizuju. Što se tiče Pavkova, on na mene nije ostavio toliko pozitivan utisak, s obzirom na visinu morao je više vazdušnih duela da dobije, a ja ne znam da li je i jedan uspeo. Osim zalaganja i borbenosti nisam ništa drugo video od strane ovog igrača, ali prva je utkamica pa ne treba ni biti previše oštar. Bolji utisak mi je ostavio mali Babić, mislim da je zreo čak i za nastup protiv Čeha, makar pola sata.
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Robi_D_Slanna »

Mare wrote:... Što se tiče Pavkova, on na mene nije ostavio toliko pozitivan utisak, s obzirom na visinu morao je više vazdušnih duela da dobije, a ja ne znam da li je i jedan uspeo...
Protiv onog Tintora ne znam da li bi Žigić u najboljim danima dobio neki skok...
Sve u svemu, momcima svaka čast na partiji. Mislim da nije NP bio toliko loš koliko su naši bili dobri :dance2: Vidimo se u četvrtak na Karađorđu :cheers:
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by budababa »

Očekivao sam mnogo teži meč i pobedu "na mišiće", jer Pazarci obično dobro odigraju na "Karađorđu". Doduše, ispoštovali su tradiciju da se ne zatvore i da odigraju otvoreno, pa šta bude, i za to im treba odati priznanje. Zamene koje su dobile šansu su dobro odradile posao, pre svih Babić, ali i Lakićević, Pavkov, a kasnije i Paločević i Dinga. Babić definitivno treba češće da dobija priliku, Mogli se pokazao kao pravi "dubler" Vasiliću, a Paločević, koliko god ga osporavali, opet je dao gol (isto je uradio u Lučanima, protiv Partizana je prokockao, ali ulazi u šanse i "ima nos" da se nađe na pravom mestu).

Ono što je poražavajuće od juče je poseta, bedni malograđanski mentalitet koji voli pobednike, udobnost kožnih fotelja u kladionicama i onu "dobru malu" što konobariše, paljevine na poteze zalizane portugalske pederčine i argentinskog kepeca... Serem se u fejsbukaše kojima je svaka treća slika sa obeležjima Voše, a stadion vide kad igramo finale kupa i kad treba da "overimo" Sampdoriju na samrti, jer eto, nije "trendy" da potroše svoje dragoceno vreme na utakmicu domaćeg prvenstva protiv Novog Pazara ili Javora, kao da će im, ne daj Bože, uvaliti ašove i motike na ulazu i prisiliti ih na dva sata teškog fizičkog rada, pa neće od žuljeva siroti moći da podese kontrast i saturaciju kada opale sliku na svom fancy telefonu. Iskreno bih javno kamenovao svakog iz uprave kome ikada više padne na pamet ideja da časti besplatnim ulazom tu armiju hipsterskih lezilebovića i ovisnika o društvenim mrežama, koji bi i go**o u celofanu uzeli da je džabe, jer, eto, ima barem lep omot. Uveo bi praksu naplaćivanja čak i prijateljskih utakmica, makar sa simboličnih 50 dinara koji bi išli u humanitarne svrhe, sve sa nadom da ćemo napraviti virtuelni ventilator koji će oduvati sve smradove što dalje od našeg stadiona i svega što je vezano za Vošu. Neka gradimo sve od nule i neka to potraje i 20 godina, samo da ne gledam taj lažni porculanski sjaj preko užeglog karijesa i Potemkinova sela protiv Sampdorije...

P.S. http://zurnal.rs/fudbal/partizan/23657/ ... stom-mestu

Hit the road Jack, and don't you come back...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by playmaker »

Iskreno ja ne mogu da krivim ljude koji nisu dosli, mi smo bolesni ljudi, ajde da se ne lazemo.
Ono juce je bilo opet setanje po terenu, ko ce normalan to da gleda? Ivanic decko opet nece u duele da ulazi, Nastic, sve je receno vec o njemu.
Pohvalio bih Babica za kretanje i par odlicnih proigravanja Pavkova. Takodje Lakicevic decko vec koju utakmicu pokazuje da komotno moze u prvih 11.

p.s. Ne znam za ostale ali ja od Ivanica sem utakmice u Torinu ove sezone nisam video skoro nista sto sam od njega ocekivao. Mnogo je to bledo, nije napredovao ni malo od prosle sezone i iskreno treba ga pustiti cim se ponuda ukaze. Cak bih rekao da je ulazak Palocevica ubrzao nasu igru za 20% pa kakav god da je.


edit: Umalo zaboravih, zasto Stamenic uospte vise ne dobija sansu?
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by carlons »

playmaker wrote: ...
p.s. Ne znam za ostale ali ja od Ivanica sem utakmice u Torinu ove sezone nisam video skoro nista sto sam od njega ocekivao. Mnogo je to bledo, nije napredovao ni malo od prosle sezone i iskreno treba ga pustiti cim se ponuda ukaze.
...
Nažalost, to je otprilike maksimum koji jedan igrač Voše može da dostigne u JSL. Nije dečko kriv, takva je sredina, takva je država. Imamo bezbroj primera. Ako se smorio, treba ga pustiti jer će mu opasti i forma i cena. Šansu dati nekom drugom. To je naša realnost.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Rabba »

Tražili ste da igrači ostavljaju srce na terenu, sad ne valja Nastić.

Tražili ste fantazistu koji potezom rešava utakmicu, sad iskreno ništa niste videli od Ivanića koji je juče imao gol + asistenciju. Iz igre.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by playmaker »

Rabba wrote:Tražili ste da igrači ostavljaju srce na terenu, sad ne valja Nastić.

Tražili ste fantazistu koji potezom rešava utakmicu, sad iskreno ništa niste videli od Ivanića koji je juče imao gol + asistenciju. Iz igre.
Rabba daj nemoj me zezati. Ja i ti da smo usli nesto bi sinoc uradili. Ono je sramotno koliko je NP los, nasi su setali veci deo meca po terenu ali bikvalno.
Ako cu da se zadovoljim Ivanicevim ucinkom od sinoc onda u Cetvrtak necu ni da dolazim jer znam da on decko nece uci ni u jedan duel i opet ce biti nevidljiv kao sto je bio i u Ceskoj.

Jednostavno, kritikujem ga jer ima potencijal za vise i ako ne bude promenio to u igri nikada nece biti od njega igrac za Evropu, samo JSL ce i moci da igra i maksimum ce nam biti legenda kao i onima Sale Ilic a to sto fudbal sem u Partizanu nigde i nije mogao da igra to je druga prica...

A sto se tice recimo Sekulica, njega i ne mogu da kritikujem kada znam da je ogranicen, on decko u odbrani igra kao Maskerano ali kada oduzme loptu onda se prica zavrsava.
Njega ne mogu da kritikujem iz prostog razloga sto znam da ako bi znao da igra i u fazi napada barem priblizno dobro kao u odbrani on u Vojvodini nikada ne bi ni bio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Rabba »

playmaker wrote:...
Nije realno za očekivati da dečko svake sedmice bude na nekom evropskom nivou. Juče je odigrao taman dovoljno za pobedu, i opet je njegov pas omogućio gol za prednost. A gol za kraj rezultatske neizvesnosti. Za Češku se slažem, međutim nisu Česi glupi pa da ne vide odakle im preti glavna opasnost. Jedno je jasno. Kad igra Ćomi, igra i Voša. To je manje više pravilo...

Da može više, može, ali verovatno ne ovde.

Što se tiče Sekulića, njegova prirodna pozicija i jeste tu gde Ivanić igra. On je relativno skoro prekomandovan na zadnjeg veznog.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Mare »

Ma Mesi da dođe ne bi valjao! Neku bi mu zamerku sigurno našli. Pa taj Mesi se nekad ne vidi 90 minuta i onda jednim potezom reši utakmicu. Gde ste vi videli igrača koji krlja u duelima, pretrčava kilometre na terenu, brz ko gazela, odličan pregled igre, asistira, daje golove, skače ko kengur...

Ivanić je genije na terenu, nije on tu da ulazi ne znam ni ja kako u duele i on ne treba da krlja u duelima kao Maksimović, da pretrčava kilometre i kilometre kao npr. Sekulić, njegovo je da stvori višak, razigrava i daje golove, što dečko i radi. Voša je do sada odigrala 13 zvaničnih utakmica. Ivanić nije igrao samo u Lučanima, znači odigrao je 12 zvaničnih utakmica, postigao je 5 golova i to na 5 različitih utakmica, asistencija ne znam koliko je imao, evo npr. samo juče jednu. Dao je treći gol protiv MTK, prvi gol protiv Radnika, prvi gol protiv Sampdorije, prvi gol protiv Partizana, asistirao za prvi protiv Pazara i dao drugi protiv Pazara. Od njega je samo više golova dao Stanisavljević i to jedan gol više. Svi su odavno skontali da na njega moraju obratiti posebno pažnju. Ne znam šta bismo mi još od ovog momka da uradi?
Locked