Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/28/bo ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;

Da se razumemo, ovo je najvece smece od portala, ali cu svakako okaciti ovo ovde...
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Jebo ti posao i pripreme celog tima ako cemo sad prodati sve igrace? Zasto se islo na pripreme? Za ovih 4 kola kvalifikacija?
Stvarno mi nije jasna ova rasprodaja. Ajde da odu dva igraca, ali pola ekipe?! Niti cemo imati koristi kao klub od ovih prodaja niti cemo imati koristi kao ekipa!

Prelazni rok treba da traje dok ne pocne prvenstvo i tacka.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote:http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/28/bo ... vojvodine/

Da se razumemo, ovo je najvece smece od portala, ali cu svakako okaciti ovo ovde...
I ako bih voleo da predje tamo, mislim da je nemoguce, jer su vec doveli 2 nonEU igraca-Baku i Luiz Adriana.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

@Igla
Vavan je prezime. Simic, Mikovic. Nekoliko puta pisane kompletne krimobiografije.
Rosic ceka Bragu, pa odugovlaci sa potpisom.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Izgleda propao Nasticev transfer. Treba podrzati momka, ako tako i ostane. Nece mu biti lako. Nema ponude Milana za Comija, kao ni Gabale za Dacu.
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Matador wrote:Izgleda propao Nasticev transfer. Treba podrzati momka, ako tako i ostane. Nece mu biti lako. Nema ponude Milana za Comija, kao ni Gabale za Dacu.
Ovakav epilog sam i ocekivao :frown: Cudno mi je bilo da Legija hoce Nastica, od toliko bekova iz Poljske i Evrope. Ajmo sad sve ispocetka. :evil: Bice ovo zanimljiva 3 dana do kraja prelaznog roka.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Odlicno! Dace Bog da im svima propadnu transferi pa da razvalimo ovu jesen u domacem prvenstvu i prolece docekamo na prvom mestu :thankyou:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Igla wrote:
Matador wrote:Izgleda propao Nasticev transfer. Treba podrzati momka, ako tako i ostane. Nece mu biti lako. Nema ponude Milana za Comija, kao ni Gabale za Dacu.
O kakvoj podrsci vi ljudite pricate, Nastic je igrac za neku ekipu sa dna tabele super lige i to je to. Za tri godine koliko je u prvom timu nista nije pokazao.
Pricamo o tome da je decko slaninar? Kao i 10 000 ljudi iz Novog Sada, ako ne i vise. Da li to znaci da oni zasluzuju mesto u prvoj postavi bez da ista pokazu na terenu? Svaka cast njemu na odnosu prema klubu ali ukoliko na kraju sezone ne pronadje klub bilo bi bacanje para davati decku novi ugovor.
O kakvoj podršci?? Kakvo je to pitanje? O kakvoj podršci za igrača i deteta VOJVODINE, koji nikad nešto loše uradio/rekao za klub? Svako ko ne želi da pruži podršku našim igračima samo zato što nisu vrhunskog kvaliteta, ne moraju ni da navijaju za klub. Za mene je Nastić igrač kojeg ću uvek podržati, ma kakav god da je. Naš je, naše dete i bori se na terenu. To što nije top igrač je neka druga tema, ali to ne znači da ne treba imati podršku. Pa jeb*te samo juče protiv Viktorie je imao 3 uklizavanja u aut u pokušaju da sačuva loptu. Protiv Spartaksa i Sampdorije spasao po čist gol u njegovom šesnaestercu. Ne pamtim ni jednu njegovu utakmicu da se makar jednom nije bacio pokušajući da sačuva loptu ili izblokira udarac. Igrački možda jeste limitiran, ali uvek daje 101% snage. To je ono što se i od njega i od ostalih igrača traži, i takvi će uvek dobiti podršku!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Siguran sam da namerno pisete kako Nastic nije za nas iz razloga sto ga dugo gledate i dosadio vam je :P .
U nasoj ligi nema ili je jako malo bekova na obe strane njegovog kvaliteta,defanziva mu je sjajna ofanziva solidna a i jedno i drugo
popravlja iskustvom koje stice,njemu je to jako potrebno jer svaku utakmicu igra punim srcem i kao da je odlucujuca.
Zao mi je ako nije prosao u Legiji, ali sam ubedjen da ce biti sjajan bek i u jacim ligama od nase i da ce to vrlo brzo i dokazati .
Svaki trener takve igrace zeli u ekipi pa cak i kada su u losoj formi u kakvoj je on bio krajem prosle polusezone.
Treba mu podrska ako ostane,sramota je da se igracima koji dodju u Vosu klice posle jedne utakmice ako je dobro odigraju
a njemu i nakon 7*8 godina u klubu bude onako bedan aplauz ,ako razvijate transparente "samo borbeno" pa zar on nije borac
bez premca i uz Pekarica na samom vrhu.Na kraju svi grese samo sto se nekima greske odmah prisiju a drugima ne,zar Zakula nije
sinoc kriv za prvi gol,zar gol protiv NP nije njegov ali to je igra i greske su moguce kao i kada Vosa da gol posle greske protivnika.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Nisu Poljaci blesavi ipak :(
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Nije Nasta uopste toliko los, sta vise! Problemje u tone sto je trenutno iz nekog razloga pogodan za pljuvanje, a nama je uvek potreban neko da ga pkjujemo. Zato bih ja doveo Nikolu Lazetica pre svake tekme na centar stadiona da mu se lepo najebemo majke svi redom i garantujem da posle roga nikom vise Nasta ne bi smetao.
Kako uopste moze da ti smeta neko ko izgine svaaku tekmu?! Boba je spominjan...Uporediti zalaganje ta dva igraca je besmisleno, zaista.
Nasta jako kervira ljude svojim centarsutevima, ali i drugi imaju jednako lose osobine, samo sto sam rekao, Nasta je trenutno iz nepostojeceg razloga uzet na zub.
Sekula recimo kad ima loptu bolje da je odmah sutne u aut, bolni bi posao napravio time nego u 90% slucajeva sto napravi.
Zakula je brutalan golman, pouzdano unam da smo odbili ponudu Reala da ga prodamo za 170 miliona, ali covek nema snage da ispuca loptu.
Palocevic moze da da gol u finalu lige sampiona, i dalhe ce odavati utisak nkon gola da ga je neko naterao da igra fudbal.
Ozegovic je halav kao konjina.
Comi decko kad nema dan, bolje da izadje da igramo sa 10 igraca jer samo smeta, ali kad ima dan, nezaustavljiv je.
Elem, svako ima bar jednu vecu manu jer da nije tako, ti igraci ne b igrali za Vosu vec za Sevilju, Viljareal, Njukasl...

OSTAVITE SE NASTE VISE, IMAMO VECIH PROBLEMA!
Image
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Legao bi nam Vukovic iz Pazara na keca ... Odlican stoper!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Slazem se sa Lakijem, Nasta od svih nasih igraca ubedljivo najvise kida i ja ga zato uvek rado vidim u nasem timu.
Jeste mu slabiji centarsut i ponekad odigra kao muva bez glave, ali svojom borbenoscu dize duh ekipi.
Da je Ivanic barem 50% borben kao Nasta, verovatno bismo sada komentarisali sa kim igram grupe u LE.
A svakako bih obojicu gledao i ove sezone u nasem timu, mladi su da idu napolje.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

Meni deluje da je Nastićev najveći problem to što jednostavno ne može u nekim momentima da zadrži koncentraciju na visokom nivou. Nekad zaista igra sasvim dobro, a nekad ima tako neke greške koje ne bi smele da se dogadjaju prvotimcima. Dok je maksimalno psihički na utakmici to je ok. Nije vrhunski bek, ali odradi posao sasvim dobro, a za našu ligu je i više nego dobar. A onda kao da odluta u mislima i tad ubrlja. To je ono na čemu struka mora da radi sa njim da se ne gubi tako.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Čak mi ni poraz protiv Čeha nije pao teško. Kapiram ispadamo pa šta? Barem ćemo moći da se posvetimo 100% prvenstvu.

I onda pročitam ovako nešto i bivam skroz potučen u pojam.

Mi smo klub bez ikakvih ambicija, bez ikakve želje da napravi iskorak. Klub koji se zadovoljava sitnicama, kojem je dovoljno da bude samo iznadprosečan superligaški klub...
Post Reply