9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by Turija »

pedjans wrote:Krajnja je neozbiljnost staviti u tim Kordica, Nastica i Pankova protiv bilo koje ekipe.

Uza odbrana nam je sada ubedljivo najslabiji deo tima, dobijamo golove od svakog protivnika i to se mora promeniti. .
Uža odbrana sa golmanom na čelu nam je na centaršutu katastrofalna, a na zemlji šuplja.Svaki napad protivnika je potencijalno lopta u mreži, ako ga ne sprečimo na nekih 20-30 metara od našeg gola.Odbrana nam je dosta niska, a mnogo spora, zato su nas Česi i ,,ubili" u dvomeču.
U veznom redu se mora pomoći Ivaniću.Maksa se polako oslobađa i počinje i da kreira igru, ali nam fali taj drugi vezni umesto Sekulića.
Ja nisam zadovoljan ni sa krilnim igračima.Nisu ni brzi ni dribleri, a nemaju ni centaršut iz trka.Stanisavljević šta uradi iz prekida to je sve.
Vukčevića još ne može proceniti, ali recimo Stamenić kada uđe, ne znam da li odigra jednu valjanu loptu, a o nečem više da ne govorimo.
Drže nas 3 igrača na terenu: Ožegović, Ivanić i Maksimović.To je jako malo za visoke ambicije, kakve treba da ima klub kao što je Vojvodina.
Rezultat svega toga je da mi ni protiv bilo koje ekipe koja se rastrči na terenu ne možemo da nametnemo kontrolu meča i igru.Bila to u pitanju Viktorija ili Spartak, Surdulica ili Crvena Stijena, Inđija, Veternik ...Jedino da nas ukenjaju golovi.To se mora radikalno menjati i napraviti strategiju igre.Ovako kako je sada, ako nas hoće gol dobro je, a ako neće nemoćni smo i bezopasni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by Лампард »

lazarr wrote: Mogli je i puno mlađi i logično je da treba forsirati igrača koji može da napreduje a ne igrača pri kraju karijere.
Vasilic pri kraju karijere?Decko 1990 godiste,25 godina,sta pricas?Ostalo se slazem.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by Stexman »

Odlika velikih ekipa je da postizu golove iz nikakvih akcija, odbitaka, na mišiće(naravno pored lepih akcija i golova)!!! Mi smo danas postigli tri na mišiće.

Odlika malih ekipa je da i pored igraca vise da prime dva gola i strepi za bodove na kraju.

Mi smo na toj klackalici prevagnuli samo na individualni kvalitet pojedinaca. Pristup igri se mora promeniti i tacka!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by lazarr »

Лампард wrote:
lazarr wrote: Mogli je i puno mlađi i logično je da treba forsirati igrača koji može da napreduje a ne igrača pri kraju karijere.
Vasilic pri kraju karijere?Decko 1990 godiste,25 godina,sta pricas?Ostalo se slazem.
Moja greška. Sad sam proverio. Mislio sam da je 1985 god i da ima 30.....
Mogli je ipak samo 3 god mlađi.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by Marcello »

Mene je užasno iznervirao pristup u 2. poluvremenu. Kao, dali smo 3 komada i sad ćemo da "'ladimo". E, ne može tako, dragi moji momci!!! Mora da se grize svih 90+ minuta, tek onda ćete postati pravi igrači, svi do jednog! Tek onda možete da sanjate ino-karijere. Hoćeš u Nemačku, Englesku, Holandiju??? Ma, ima da oznojiš svaki jbni cent koji si plaćen. To je profesionalizam, talenat prolazi samo po ovim "super" ligama, kakva je ova naša...A,kakva je - znamo isuviše dobro...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by Vasa »

Rezultat daleko ispred igre,zalaganja i taktike.
Na svu srecu imamo pojedince koji i kad su ocajni kao veceras Ivanic moze da resi utakmicu,
nije je resio ali je bio deo tog rezultata.
Poveli smo na vreme pa jos dva laka komada i tad je bilo ocigledno bez ikakve igre,sjajni Ozegovic
i Maksimovic potpomognuti Vukcevicem i Rosicem drzali su ceo tim i rezultat.
Sekulic ocajan,osim velike mirnoce kada ima loptu ne vidim ama bas nijedan razlog da bude medju 18,bar pola lopti nesigurno idu nazad ili pogresno napred.
Potpuno mi je nejasno zasto se toliko lopti vraca golmanu ili stoperima cak i onda kada nema potrebe,da li strucni stab bar malo gleda evropske utakmice!?
Zamene?Sta reci ,ako vec ulazi Palocevic zasto ulazi umesto Vukcevica i igra njegovu poziciju na kojoj se apsolutno ne snalazi,ako ga uvodi zar ne bi trebalo
da udje umesto Ivanica ili Sekulica pa da igra malo ispred Maksimovica,onda uvidjaju svoju glupost uvodii Stamenica pa ga prebacuje desno ,na kraju zavrsava
kao centralni vezni a Ivanic skroz nazad iza dvojice zadnjih veznih????????????????
Igraci su potpuno usli u utakmicu kako je strucni stab trazio od njih svako drugo objasnjenje je nelogicno,sta god da je struka je odgovorna.
Sto se Kordica tice nisam siguran da je on krivac usput imao je 3 vrhunske odbrane,cak i onu jednu iz prvog poluvremena kada su mu se smejali odbranio je
sto bi malo superligaskih golmana odbranilo,bio sam blizu i u liniji sa golom i sve sam vrlo dobro video,uvek po meni pre Zakule,Perica dugo nisam gledao pa ne bi da ga
komentarisem.Sve u svemu 3 boda,strucni stab je takav kakav je oni bolje ne mogu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Vasa wrote:Sekulic ocajan,osim velike mirnoce kada ima loptu ne vidim ama bas nijedan razlog da bude medju 18
Cak i ako pripisemo ovo razlici u misljenju, i razmeni istih na forumu, zapitam se da li istu utakmicu gledamo. Ljudi moji, mi da nemamo tog Sekulica i Maksimovica, jao nama....

Manje-vise sa svim sto je napisano se slazem. Kordic je klinja jos uvek, Nastic je vec jako dugo u opasnom padu forme, koji se primecuje i kod Vasilica. Vreme je mozda za Moglija i Antica.

Ozegovic je sebican, ali je lik koji daje golove, a kad to ispunjava, onda se ne bunim nesto preterano. Meri je vrlo slican igrac karakterom, nece ni on biti nista bolji. Od Abubakara (kad nije bio na krilu), mi nemamo spica cestitog. Kaludjer je bio ok, ali ni blizu tehnicki potkovan kao recimo Ozegovic. Ako ce on svaku tekmu po gol, ne treba mu zamerati toliko. Ako ga ne ide, pa se halavi, menjas ga i kraj...

Upisana 3 boda, a ta dva primljena gola pripisujemo tim decijim bolestima, kojih ce biti sve manje...nadam se...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by kafe bagdad »

На стадион стигох у 65. минуту. С обзиром да сам заборавио претплатну креуо сам на благају на купим карту, али су ме девојчице које раде на истој ладно одбиле уз објашњење да спремају извештај. Игром случаја, у истом моменту кад и ја на благајни се појавио још један лик и онда смо заједно умрли од смеха. Наравно редари су нас пустили да уђемо и без карте, али би управа морала да поведе рачуна о томе кога ставља на благајну, јел она мора да ради све док траје утакмица!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by salefkv »

Vazna 3 boda su upisana, Rosic po mom misljenju adekvatno pojacanje, Vukcevic mi se nije dopao, sve je vec receno samo da dodam za ove sto hoce da gledaju Perica, idite do splava 2 galeba i videcete ga i to sa cigaretama :)
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by Box »

salefkv wrote:samo da dodam za ove sto hoce da gledaju Perica, idite do splava 2 galeba i videcete ga i to sa cigaretama :)
Isto vazi i za Kordica , muzej i kafemat ... Vec par puta vidjen sa cirkom i pljugom.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ma što se mene tiče, mogu da se pucaju u venu ako zadovolji na terenu. Problem je što taj mali Kordić je po meni ispodprosečan golman, iako je mlad. Viđao sam ja njega i po kockarnicama i svuda, sa još nekim čak i omiljenim igračima, ali to je njihova lična stvar i meni ne smeta, sve dok to ne utiče na igru, odnosno dok ispunjava ono što se od njega traži.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Turija wrote:
pedjans wrote:Krajnja je neozbiljnost staviti u tim Kordica, Nastica i Pankova protiv bilo koje ekipe.

Uza odbrana nam je sada ubedljivo najslabiji deo tima, dobijamo golove od svakog protivnika i to se mora promeniti. .
U veznom redu se mora pomoći Ivaniću.Maksa se polako oslobađa i počinje i da kreira igru, ali nam fali taj drugi vezni umesto Sekulića.
Meri?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by ogi »

Za Kordica cu samo reci sledece:
Skini ga s gola u p**** materinu, niko nek ne brani j**** ti sunce krvavo
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by fraxmanutd »

Као два тима да су играла у два полувремена. Ја сам исто био изнервиран у 2., бојао сам се да ћемо на крају у...и мотку, но нисмо срећом. Росић по мени солидан, само што у неким ситуацијама комотно може да изнесе лопту на лакши начин, не мора баш да стартује тако на сваку (неко је већ написао, на ивици жутог и црвеног) али добро, није лоше имати и једног месара у тиму :)
Све у свему, важно је да смо узели 3 бода!

Не могу да верујем, да је таква посећеност била. 19:00, недеља, лепо време, момци играју добро, Ћоми испалио црно :shit: (кунемо се у њега) и 1000 људи буде. Каква је то СРАМОТА!!!
Битно да су(сте) ту када долази Сампдорија, када би сви да дођу да гледају Вошу, а против Металца, Јавора и осталих, нигде никог... Добро они и играју какви смо ми!

Воша се воли и против бораније!!!
Банат цео, црвено бео!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Metalac 3:2

Post by playmaker »

Uopste necu igrace da spominjem, Zagorcic je jedini krivac za ono sinoc.
Oni ljudi na 3:0 vec setaju po terenu i lade onu stvar a on gospodin sedi i gleda !?!?

Pa meni ekipa da se tako setka po terenu ne vezano za rezultat isamarao bih nekog.
Pa jel mozete vi da zamislite sta bi radili jedan Ferguson ili Klop?
Pa minimum bi se izdrao na njih da se nose svi u pm.

Ono sinoc je seoski fudbal i nemam ni jednu drugu rec koju bih im uputio, sramota ali stvarno. :argue:
Locked